Телеведуча Тіна Канделакі приєдналася до нового Челлендж в соцмережі. Автор книги про ідеальне тіло постала перед фанатами, помітно додавши у вазі.
Посмотреть эту публикацию в InstagramПоправилась. Что делать?) Спорт и силу воли не предлагать?
Публикация от Тина Канделаки (@tina_kandelaki)
Російські знаменитості не залишили без уваги флешмоб, який представляє людей розповніла. За правилами челенджу, зірки повинні пропустити своє фото через фільтр, який не прибирає, а додає зайві кілограми.
Ось і продюсер телеканалу «Матч ТВ» не залишилася осторонь. Вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram знімок з круглими щічками. На обробленому фото у Тіни помітний не тільки друге підборіддя, у неї помітно збільшилися груди і з'явився животик.
«Поправилася. Що робити? Спорт і силу волі не пропонувати », - з гумором написала Канделакі під фотографією.
Шанувальники швидко зрозуміли, в чому справа, і теж проявили почуття гумору. Деякі давали зірці поради по стилю, а дехто навіть пожартував над розбіжностями між Тіною Канделакі і Ксенією Собчак.
«Леопардові лосин не вистачає на фотке», «Ну, ось нарешті соковита жінка», «Як виглядає Тіна очима Собчак», «Солодкий сон Собчак», «Так зима ж скоро. Це жирові запаси на зиму »,« Сьогодні свято у Собчак, сьогодні будуть танці », - пожартували передплатники.