Телеведучий Дмитро Хрустальов недавно поділився в Instagram знімком, який викликав запеклі суперечки серед його фоловерів. На ньому 41-річний колишній учасник КВК позує з маленькою дитиною на трибуні спортивного стадіону.
Як з'ясувалося, Хрустальов відвідав баскетбольний матч разом з давнім другом Володимиром Марконі. Саме його однорічного сина він тримав на руках. «Взяв ненадовго поносити!» - прокоментував фото артист. Однак передплатники почали обговорювати не малюка, а руки телеведучого.
На знімку видно, що Хрустальов зробив манікюр і покрив нігті чорним лаком. «Чоловіки нігті фарбують навіщо?», «Що за мода пішла?», «Це що, вже і для мужиків норма?» - дивувалися деякі передплатники.
Інші, втім, не побачили в цьому нічого поганого і підтримали артиста: «Межі тільки всередині нашого розуму. Там же, де і свобода. Те, як виглядаєте ви, - тільки ваша особиста справа », - написали йому.
А деякі з такої нагоди згадали цитату з класика: «Бути можна діловою людиною і думати про красу нігтів».
Сам Хрустальов на коментарі з приводу манікюру нагадав, що «мужик - це не той, хто з задирок ходить», і додав: «Я так хочу!».
До речі, телеведучий не першим зважився на подібний експеримент. Тренд на чоловічий манікюр підтримали і інші вітчизняні зірки, в тому числі Єгор Крід, Даня Мілохін, Моргенштерн і Юрій Дудь.