Анастасія Заворотнюк і Петро Чернишов одружені вже 12 років. Зірка серіалу «Моя прекрасна няня» і фігурист днями відзначили нікелеву весілля. Привітати батьків із знаменною датою вирішила і їх спільна дочка Мила, якій нещодавно виповнилося два рочки.
Малятко зробила осінню аплікацію з листя і горобини на папері з намальованими обручками. Крім того, дівчинка змайструвала з сірників і пластиліну малюнок, на якому зобразила будиночок з парканом і собакою.
«Подарунок від донечки на 12-ту річницю весілля. І просто найкраще творчість », - трепетно пише Анастасія.
Користувачі соціальної мережі захопилися незвичайним подарунком, який приготувала дівчинка своїй мамі. Для Заворотнюк зараз це особливо цінно, адже вона рідко бачиться з сім'єю і майже рік бореться з тяжкою хворобою. Шанувальники приєдналися до привітання і побажали акторці здоров'я і довгих років щасливого життя.
"Яка краса! Будьте щасливі! »,« Найцінніший подарунок! Дуже красиво! »,« Просто прелесть! » - пишуть фоловерів.