Про розставання з чоловіком Пелагея оголосила в своєму мікроблозі і щоб уникнути пліток сама розставила всі крапки на i. Вона написала, що їх трирічна історія з Іваном підійшла до кінця. Артистка сподівається, що вони зможуть зберегти повагу один до одного заради спільної дочки Тасі і інтелігентно вирішити всі питання, пов'язані з розлученням.
Також Пелагея попросила її зрозуміти і не засуджувати. Однак Олена Міро не змогла пройти повз таку «гарячої» теми. На її думку, співачка - розважлива і підла жінка, все, що їй потрібно було від молодого спортсмена, - це дитина. Побачивши в особі Телегіна відмінний «матеріал» для продовження роду, виконавиця народних пісень потіснила тільки що народила чоловікові Івана і дуже скоро сама зайняла її місце.
Лена Миро впевнена, що шкодувати Пелагею не варто, найголовніше, що вона домоглася свого, народила дочку і тепер зі спокійною душею відпускає «запліднювач» на всі чотири сторони. Що стосується самого Телегіна, то він теж ні краплі не засмучений, його вже давно стали помічати в компанії молодої моделі Марії Гончар. Так що розлучення пари був тільки питанням часу.