Новоспечене подружжя потрапили в об'єктиви камер, коли вони виходили з Музею сучасного мистецтва. Вибір місця легко пояснити. Лоуренс одружена з галеристом, тому відвідини виставок входить в культурну програму пари. Після музею Дженніфер і Кук вирішили пообідати в ресторані.
Для прогулянки Лоуренс вибрала біле шкіряне пальто і бордові Мюлі, яскравим акцентом стала невелика леопардова сумка. А ось Мароні вирішив одягнутися простіше: на ньому була зелена вітровка, джинси і кеди. Подружжя явно не підбирали вбрання одне під одного, але виглядали вони все одно гармонійно. Правда, варто відзначити, що на знімках Дженніфер і Кук виглядають втомленими. Мабуть, свадьбебное торжество пройшло на славу.
Нагадаємо, Лоуренс і Мароні офіційно стали чоловіком і дружиною ще на початку осені, а торжество для близьких і друзів пройшло 19 жовтня. Дженніфер відповідально підходила до планування заходу. Актриса навіть заздалегідь опублікувала список всіх необхідних речей, які їй можуть подарувати друзі.