«Моя гордість і радість, моя вічна цінність, вітаю тебе! Будь щаслива! Чи не Бесі тата! Втім, це єдине, чого ти не вмієш », - жартівливо привітав дочку Максим, опублікувавши її фотографію. Його користувачі не поскупилися на компліменти 23-річної Поліни і умилились зворушливою мови. Але дуже швидко їх увага перемкнулася на колишню дружину актора. «Тебе всі ми Бесім, це нормально, а Поліна просто красунею стала», - залишила свій коментар Ксенія.
Віторган не залишив її зауваження без відповіді. «Ми? Звідки такий потяг говорити не від свого імені? При мені такого не було », - уїдливо зауважив актор. Користувачі теж не схвалили поведінку телеведучої: «Ось ніби розумна жінка, ну навіщо?», «Ксенія, напевно, трошки ревнує колишнього чоловіка, адже жінки власниці», «Коментарі Собчак тут взагалі ні до чого».
Відзначимо, що колишньому подружжю нічого ділити: вони спокійно оформили розлучення, поділили опіку над дворічним сином Платоном і тепер обидва насолоджуються новими романтичними стосунками. Собчак ділиться в мережі спільними знімками з Костянтином Богомоловим, а Віторган поки не афішує роман з Ніно Нинидзе.