Актриса театру і кіно Катерина Шпица розповіла про свої стосунки з нареченим Русланом Пановим. Знаменитість розговорилася в бесіді з виданням Grazia.
Шпіца зізналася, що вони з коханим намагаються уникати «класичних» сімейних негараздів і дотримуватися баланс.
«У моїх же відносинах з Русланом немає ні тіні заздрості, ревнощів або залежності. Самолюбство ми не міряємося. Нам добре разом, але і в розлуці кожному з нас є, чим зайнятися. Саморозвиток не має переділу », - розповідає актриса.
Також Шпица окремо зазначила, що карантин було їм незручностей: проводячи весь час пліч-о-пліч, вони не посварилися.
Крім цього, актриса розповіла, чи вдається їй розмежувати професійне і особисте. Як виявилося, в сімейному житті вона змогла уникнути цих складнощів.
«Ми не відчуваємо труднощів в цьому плані. Обидва займаємося улюбленою справою. Фізична втома, яка іноді накочує, - ніщо в порівнянні з емоційним вигоранням від рутини, а нам це не загрожує », - вважає знаменитість.
В кінці розмови Катерина згадала, що її велика завантаженість негативно впливає на сина, 8-річного Германа, але вона намагається приділяти спадкоємцю максимум уваги.