טעלעפאָן אויף 9 פעברואר 2016 אויף דער ערשטער קאַנאַל
05:00 טעלעוויזיע קאַנאַל "גוט מאָרגן"09:00 נייַעס
09:20 קאָנטראָל קויפן
09:50 לעבן גרויס!
10:55 פאַשיאָנאַבלע זאַץ
12:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
12:15 די אויגן אַנטקעגן (1 און 2 סעריע)
14:25 טאַבלעט
15:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
15:15 צייט וועט ווייַזן
16:00 / ווייַבלעך
17:00 אַליין מיט אַלעמען
18:00 אָוונט נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
18:45 זאל ס באַקומען כאַסענע געהאַט!
19:50 "זאל זיי רעדן" מיט אַנדרעי מאַלאַכאָוו
21:00 צייט
21:35 די אויגן אַנטקעגן (3 און 4 סעריע)
23:40 אָוונט ergant (קאָנסטאַנטין לאַווראָנענקאָ)
00:15 נאַכט נייַעס
00:30 מאָמענט סטרוקטור
01:30 אַליין מיט אַלעמען
02:30 צייט וועט ווייַזן
03:00 נייַעס
03:05 צייט וועט ווייַזן
03: 20 טה נול זאַץ
04: 20 קאָנטראָל קויפן
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 9 פעברואר 2016 אין רוסלאַנד 1
05:00 פאַרהיטונג אויף דעם קאַנאַל 5.00 צו 6.00
06: 07האשישלייך לאקאלע צייט. סט פעטערבורג
06:35 וואַך - היגע צייט. סט פעטערבורג
07: 07 היגע צייט. סט פעטערבורג
07:35 וואַך - היגע צייט. סט פעטערבורג
08: 07האשישלייג פון דער אקאונט. סט פעטערבורג
08:35 ראָד - היגע צייט. סט פעטערבורג
09:00 וועסטי
09: 15וטאָלאַנד
09:55 וועגן די מערסט וויכטיק זאַך
11:00 וועסטי
11:35 וואַך - היגע צייט. סט פעטערבורג
11:55 סעקרעץ פון די ויספאָרשונג
14:00 וועסטי
14:30 פירן - היגע צייט. סט פעטערבורג
14:50 וועסטי. אויף פליכט
15:00 זעמסקי דאָקטער. ליבע פאַרקערט צו
17:00 וועסטי
17:30 פירן - היגע צייט. סט פעטערבורג
17:50 וועסטי
18:15 לעבן יטער
19:35 וועסטי
20:00 וועסטי
21:00 זון ווי אַ טאַלאַנט (14 - 16 ס סעריע)
23:50 וועסטי.דאָק.
01:30 "סיפריעס פון אונדזער גוף. אומבאַקאַנט אויטאריטעטן. " "פאַטאַל יקספּעראַמאַנץ. דזשאַנעטיקס "
03:05 דרינגלעך אין די צימער! ("גרויס בעטינג", 2 סעריע)
04:05 צימער געלעכטער
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 9 פעברואר 2016 אויף NTV
05:00 ספּאַוסאַז (פּעקל אין שאָך)06:00 הייַנט
06:05 ספּאַוסאַז (מעדיציניש טעות)
07:00 NTV אין דער מאָרגן
08: 10וטאָ מיט יוליאַ וויסאָצקייַאַ
09:00 צוריקקומען מוהטאַראַ -2 (טאָפּל דנאָ)
10:00 הייַנט
10: 20Sese און Lighthovoys Shadow (61 און 62 ס סעריע)
12:00 דזשורי קאָורט
13:00 הייַנט
13: 20 רעצענזיע. הייַנט אין סט פעטערבורג
14:00 בראַטיני -3 (29 און 30 טה סעריע)
16:00 הייַנט
16: 20ליצאַ צעבראכן לאמפן -8 ("גוט ינטענטשאַנז". "לעצט undert")
18:00 "רעדן און ווייַזן" מיט לעאָניד זאַקאָשאַנסקי
19:00 הייַנט
19: 20 טאָדייַ אין סט פעטערבורג
20:00 פּאַלאַס ("טריווע פון ווערווולף", 1 און 2 סעריע)
22:00 רעזולטאַטן פון דעם טאָג
22:30 מענטש אָן די פאַרגאַנגענהייט (3 און 4 סעריע)
00: 20 גלוקהר. פארבליבן ("אַלעמען פֿאַר זיך". "דיין געבורסטאָג")
02: 20 די וועג
03:00 פאַרברעכער ווידעא -2 ("שוואַרץ מענטש", 3 און 4 סעריע)
טעלעפאָן אויף 9 פעברואר 2016 אויף טעלעוויזיע צענטער
05:25 סעקרעץ פון אונדזער סינעמאַ (שאַדאָוז פאַרשווינדן אין מיטאָגצייַט)
06:00 שטימונג
08:05 דאָקטער און ... (מעלדונג פון פעברואר 9)
08:40 פון פאַרטאָג צו פאַרטאָג
10:40 וולאדימיר באַסאָוו. לייב האַרץ
11:30 געשעענישן
11:50 מיס מאַרפּלע אַגאַטהאַ קריסטי (קעשענע, פול פון קאָרן)
13:40 "מייַן העלד" מיט טאַטיאַנאַ astinova (סטאַניסלאַוו גאָוואָרוכין)
14:30 געשעענישן
14:50 אָן טשיטינג. ווינטער וויטאַמינס
15:40 רגע לעבן (3 און 4 סעריע)
17:30 שטאָט פון נייַעס
17:50 שוואַרץ קאַץ (7 און 8 סעריע)
19:40 געשעענישן
20:00 די רעכט פון אָפּשטימונג
21:45 פּעטראָווקאַ, 38
22:00 events
22:30 וואָרענען, פראָדסטערז! (מעלדונג פון 9 פעברואר)
23: 05 עס עס. זיבןבאַנקינג
00:00 געשעענישן. 25 שעה
00:30 די רעכט צו וויסן!
02:05 שאַץ ליבע (3 און 4 סעריע)
04:05 רויאַל רעגאַטטאַ
טעלעפאָן אויף 9 פעברואר 2016 אויף Culp קאַנאַל
06:30 עוראָנעווס10:00 קולטור נייַעס
10:15 אַבזערווער
11:15 צוויי כאַססאַרס (2 קס סעריע)
12: 20 יאַנקאָווסקי. פלייץ אַנטדעקן
13: 05 ערמאַטירט (פּאַלמיראַ און אַנטיק הערמיטאַגע העריטאַגע)
13:35 כּללים פון לעבן
14:00 וואָס איז די נאַטור פון שאפן
15:00 קולטור נייַעס c-pb
15: 10 דזשורי לאָנמאַן. "פּושקין און זיין סוויווע" (טייל פון די 4 - "וואָמען")
16:10 סאַי. אָפּטיש קלאַסיק ... (אננא נעטרעבקאָ און יוסיף עוואַזאָוו)
16:50 Bauhauz. מיטס און דילוזשאַן
17:05 פרעמד פאַל (גרויס אַמבאַסאַדאָר)
17:45 הארן פון פּיאַנע קונסט (אַנדרעי קאָראָבייניקאָוו)
18:45 ראַגטימע, אָדער טאָרן צייט (פילם 2 - "Ulanova, Saranov און פילאָסאָפערס")
19:15 גוטע נאַכט, קידס!
19:30 קולטור נייַעס
19:45 הויפּט ראָלע
20:05 קינסטלעך סעלעקציע (מעלדונג פון פעברואר 9)
20:45 לעבן כּללים (מעלדונג פון פעברואר 9)
21: 10 פאַנציטיק נסיעה צו די וועלט פון נאַנאָמדיסיאַנעס
22:00 »אַרקאַדיאַן פּאַסטוכער» ניקאַלאַ פּאָוססנאַ
22:10 "אין קרעלן" מיט יגאָר וואָלגאָראָד (לאָפּע די וועגאַ "הונט אויף סייני")
22:55 דיקלאַסאַפייד געשיכטע (דרילינג טויט)
23:30 קולטור נייַעס
23:45 Khsovset
23:50 יורי לאַן. "פּושקין און זיין סוויווע" (טייל פון די 4 - "וואָמען")
00:50 צוויי כאַססאַרס (2 סעריע)
01:55 אַבזערווער
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 9 פעברואר 2016 אויף גלייַכן טעלעוויזיע
06:30 די גאנצע אמת וועגן ...
07:00 נייַעס
07:05 אַלע אויף די גלייַכן!
09:00 נייַעס
09:05 איר קענען מער!
09:30 מעשוגע ספּאָרט מיט אלעקסאנדער פיר
10:00 נייַעס
10:05 ספּאָרט אינטערעס
10:30 אַלע אויף פוטבאָל!
11:30 דוד בעקכאַם. אמתע ליבע
13:10 נייַעס
13: 151 + 1
14:00 נייַעס
14:05 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
14:55 סקיינג. צוויי פֿיס. וועלט קאַפּ. דזשאַמפּינג פון אַ ספּרינגבאָרד. לעבן בראָדקאַסט פון נאָרווייַ
15:50 נייַעס
16:10 פּאַוועל בורע. רוסיש ראַקעט
17:10 סקיינג. צוויי פֿיס. וועלט קאַפּ. שטאַם 10 קילאמעטער. לעבן בראָדקאַסט פון נאָרווייַ
17:45 קאָנטינענטאַל אָוונט
18:50 כאַקי. "רוסיש קלאַסיקס". רעטראָ גלייַכן. לעבן בראָדקאַסט פון טווער (SKA-MVO - CSKA)
21:15 וואַלערי כאַרקלאַמאָוו. נאָך צייט
23:00 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
00:00 נעצבאָל. טשאַמפּיאָנס ליגע. וואָמען
02:00 צוויי עסקאָבאַראַ
03:00 סאָטשי האפענונגען
03:30 וואַלערי כאַרקלאַמאָוו. נאָך צייט
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 9 פעברואר 2016 אויף די סטס
05:50 מוזיק אויף די סץ06:00 ליזון און פאַקטיש גייַסט כאַנטערז
06:30 טאָם און דזשערי
06:35 מענטשן אין שוואַרץ
07:30 פּענגנער פּאָראָ
07:55 סמעשאַריקי
08:05 ענטשאַנטעד
09:00 יאַראַש
09:30 יעלאַש
10:10 גנייווע אין איטאַליעניש
12: 10 ווייַזן "וראַל פּעלמעני" (זייער שרעקלעך מאָדנע)
13:30 יראַל דאַמפּלינגז (יקספּערמענאַל הומאָר)
14:00 Voronina
16:30 קיך
18:30 קיך
19:00 "מיליאָן פון ProstokVashino" מיט ניקאָלאַי באַסקאָוו
19:05 וואָראָנינאַ
21:00 יוגנט
22:00 גרויס קוש.
00: 00 פּלראַ דאַמפּלינגז (דער בעסטער פֿון Stefania-Mariana Gursky)
00:30 ווייַזן "וראַל פּעלמעני" (זייער שרעקלעך מאָדנע)
01:50 סעלין דיאָן. אויגן פון דער וועלט
04:10 זען ווער גערעדט -3
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 9 פעברואר 2016 אויף Ren-TV
06:00 דאַקיומענטערי פּרויעקט
07:00 מיט בעדי מער!
08:30 נייַעס
09:00 »טאַסקאַ מיסטעריע" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ (2 טייל)
11:00 דאַקיומענטערי פּרויעקט (כאַסטאַדזשאַז פון ווייַט וועלטן)
12:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
12:30 נייַעס
13:00 סאַוון מיטאָג
14:00 שטערן לאַנדינג
16:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
16:30 נייַעס
17:00 סיקריץ טשאַפּמאַן (שאָטן פון די דאַנדזשאַן)
18:00 מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
19:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
19:30 נייַעס
20:00 סאַבאָטאַזש
22:00 געפירט אין רוסיש
23:00 נייַעס
23:25 Ray דאָנאָוואַן (6 סעריע - "וויאַגראַ")
00:25 די מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
01:25 סוד טעראַטאָריז
02: 20 באַגס
03: 20 כינעזיש טשאַפּמאַן
04:20 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 9 פעברואר 2016 אין שטוב
05:30 דזשאַמיע: לאָנטש פֿאַר 15 מינוט (38 און 39 סעריע)06:30 דזשאַמיע: לאָנטש פֿאַר 15 מינוט (40 ס סעריע)
07:00 לעבן געשמאַק מיט דזשאַמיע אָליווער (1 ס סעריע)
07:30 6 ראָמען
08:15 אויף דזשוווענילע ענינים
10:15 זאל ס DIVEN!
11:15 פֿאַרשטיין. מוחל (25 9 9 ס סעריע - "חלום גירל!" און די 260 סעריע - "באַגריסן, כאַווערטע")
12:25 קרייז פאַרוואַלטער (6 סעריע - "געריונאָוו")
13:25 ווייַבלעך דאָקטער - 2 (37 - 40 מער סעריע)
17:00 כאַסענע גרייס (13 סעריע)
18: 006 ראָמען
18:05 זי געשריבן די מאָרד (21 ס סעריע - "אַרמד ענטפער")
19:00 סוואַללאָוו נעסט (3 און 4 סעריע)
20:55 אַקאַדעמי (3 און 4 סעריע)
22:50 כאַסענע גרייס (14 ס סעריע)
23:50 6 פּערסאַנעל
00:30 ליבע און האָפענונג
02:35 שלינגען נעסט (3 און 4 סעריע)
04:25 קרייז פאַרוואַלטער (6 סעריע - "געריונאָוו")
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 9 פעברואר 2016 אויף טנט
05:40 נידעריקער שטאָק (2 סעריע)
06:05 פּאָליצייַ אַקאַדעמי (5 סעריע - "נאָרמאַל גייעג")
06:45 וואָמען ס ליגע. די בעסטע
07: 00Chophaski-Mintear (33RD סעריע - "ענגשאַפט און לאָמיי")
07:30 קאַנג פו פּאַנדאַ: אַמייזינג אגדות (49 טויט סעריע - "גיגאַנט")
08: 00Ceredy Sulam. ויסשליסיק (13 סעריע)
08:30 שפיל קאָמעדיע קלוב. ויסשליסיק (14 סעריע)
09:00 הויז -2. ליטע.
10: 20 ביטטיקס פון סייקיקס (2266 סעריע)
11:55 מאַטשאָ און באָטאַן
14:00 Sashatany (43RD סעריע)
14:30 סאַשאַהאַטאַני (44 ס סעריע)
15:00 סאַשאַטאַני (45 סעריע)
15:30 סאַשאַהאַטאַני (46 טה סעריע)
16:00 סאַשאַטאַני (47 טה סעריע)
16:30 סאַשאַטאַני (48 סעריע)
17:00 סאַשאַטאַניאַ (49 טה סעריע)
17:30 סאַשאַטאַני (50 סעריע)
18:00 סאַשאַהאַטאַניאַ (51 ס סעריע)
18:30 סאַשאַהאַטאַניאַ (52 טה סעריע)
19:00 סאַשאַטאַניאַ (53 ריי סעריע)
19:30 ינטערנערז (2688 סעריע)
20:00 ינטערנס (269 סעריע)
20:30 אינזל (2 סעריע)
21:00 יגזעמפּלערי מאַעט
23:00 הויז -2. שטאָט פון ליבע
00:00 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג
01:00 אַרומפאָרן גראַדזשאַוואַץ
02:45 מענטשן פון דער צוקונפֿט (16 סעריע - "סופּערכיראָו")
03:40 אָרעווניק (15 טה סעריע - "סוף פון די שפּיל")
04:30 נידעריקער שטאָק (3RD סעריע)
04:55 פּאָליצייַ אַקאַדעמי (6 סעריע - "וואָס האט דער טויט מענטש זאָגן")