פּראָגראַם פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 22 דעצעמבער 2019 אויף דער ערשטער קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:00 איינער פון אונדז06:00 נייַעס
06:10 איינער פון אונדז
07:00 שפּיל, האַרמאָניע באַליבט!
07:45 אַ שעה (מיליטעריש דייווערס. "איר זוכט")
08:15 געזונט
09:20 אַנאַטטאַפּ הערות
10:00 נייַעס (מיט סאַבטייטאַלז)
10:15 לעבן פון אנדערע
11:15 האָט איר געזען די ווידעא?
12:00 נייַעס (מיט סאַבטייטאַלז)
12:15 האָט איר געזען די ווידעא?
13:00 נאַרטע ראַסעס. וועלט קאַפּ 2019-2020. מאַנשאַפֿט ספּרינט. בראָדקאַסט פֿון סלאָוועניאַ. לעבן טייַך
14:10 לעאָ בוקערי. האַרץ אויף דלאָניע
15:15 ראָמאַנאָווס
17:20 גאָר!
19:25 בעסטער פון אַלע! (נייַע סעזאָן)
21:00 צייט
21:45 וואס? וואו? ווען? (ווינטער שפּיל סעריע)
22:45 גרויס שפּיל
00:30 ווילסאָן
02:15 וועגן ליבע
03:15 אַליין מיט אַלעמען
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 22 דעצעמבער 2019 אויף די קאַנאַל רוסלאַנד 1 פֿאַר די גאנצע טאָג
05:25 ניטל ביימער 1914.
07:30 מענטאָאָראַם עווגעניאַ פּעטראָסיאַן
08:00 מאָרגן פּאָסט
08:40 לאקאלע צייט. זונטיק
09:20 "ווען אַלע הייזער" מיט טימבער קיזיאַקאָוו
10:10 דערט צו איין
11:00 וועסטי
11:20 לאַכן איז ערלויבט
14:00 געבוירן בלוט
18:15 כל-רוסיש דרויסנדיק טעלעוויזיע פאַרמעסט פון יונג טאלאנטן "בלוי פויגל"
20:00 מערב וואָכן
22:00 מאָסקווע. קרעמלין. פּוטין
22:40 "אָוונט" מיט וולאדימיר סאָלאָוויאָוו
00:50 אָפּעראַציע "אַרגון"
01:50 פערזענלעכע מענטשן
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 22 דעצעמבער 2019 אויף דער טעלעוויזיע קאַנאַל צענטער צענטער פֿאַר די גאנצע טאָג
05:50 פּעטראָווקאַ, 3806:00 ביניאַפיישאַן וואַקאַציע
06:25 נו, וואַרטן! (אין די שטאָט פּאַרק)
06:35 שאָטן ביי די דאָק
08:20 דאָמיניקאַ
09:55 Elash (עפּידעמיע)
10:10 היט, איך טאָן ניט וויסן ווי צו קאָכן! (Ekaterina ניטל)
10:55 צוועלף טשערז
11:30 געשעענישן
11:45 צוועלף טשערז
14:30 מאָסקווע וואָך
15:00 90 ס (פּלאַסטיקס לעקציעס)
15:55 געזעגענונג (עוועניו בעלאָוסאָוו)
16:45 וואָמען Joseph Kobzon
17:35 מילד בלעטער, סאַמיק רוץ
21:20 אָרעווניק
00:05 געשעענישן
00:20 אָרעווניק
01:15 פּעטראָווקאַ, 38
01:25 ערדציטערניש
03:25 די דערציילונג פון איין ערדציטערניש
04:30 דאַקיומענטערי פילם
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 22 דעצעמבער 2019 אויף די NTV Channel פֿאַר די גאנצע טאָג
05:05 ד"ר בעריאַ. קאַרדיאַן קאַסטאָדיאַן
06:00 סענטראַל טעלעוויזיע
08:00 הייַנט
08:20 מיר געווינען!
10:00 הייַנט
ערשטער טראַנסמיסיע 10:20
11:00 מיראַקלע טעכנאָלאָגיע
12:00 קאָונטי ענטפֿערן
13:00 NashipotenNadzor
14:10 ווייַס מדבר זון
16:00 הייַנט
16:20 די ויספאָרשונג איז געווען ...
18:00 נייַ רוסיש סענסיישאַנז
19:00 רעזולטאַטן פון דער וואָך מיט יראַדאַ זייַאָנאַלאָוואַ
20:10 שטערן מסכים
21:45 איר וועט ניט גלויבן!
22:55 באזירט אויף פאַקטיש געשעענישן
02:05 צוויי קלאַפּ
03:50 זייער מאָראַל
04:15 טאָפּטוניק
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 22 דעצעמבער 2019 אויף די קטק קאַנאַל פֿאַר אַלע טאָג
05:00 Elash06:00 יעלאַלאַש
06:50 קאַץ פּאַסירונג אין שיך
07:15 גייסט: דזשאַמפּס פריי
07:40 דריי קאַץ
08:05 צאַרעוונאַ
08:30 ווייַזן "וראַל פּעלמעני"
09:30 ראָגס אין די שטאָט
10:30 ווייַזן "וראַל פּעלמעני"
11:45 ווי צו באַן דיין דראַגאָן
13:40 ווי צו באַן דיין דראַגאָן 2
15:40 שעף מאָלאָקאָסאָס
17:35 מאָנסטערס אויף וואַקאַציע
19:20 מאָנסטערס אויף וואַקאַציע 2
21:00 ליסע נאַנניק: סונגטינג
23:00 לוסי.
00:45 טשומאָוואַ פרייטאג
02:30 סופּערמאָנמקאַ
03:15 6 ראָמען
03:50 יוגנט
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 22 דעצעמבער 2019 אויף די רען טעלעוויזיע קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:00 שווערד (גייעג)
05:10 שווערד (טראַפּט)
05:55 שווערד (טעראָר)
06: 48 טעטש (געפאנגענע טאָן ניט נעמען)
07:40 שווערד (רעווענגע)
08: 36 (געפֿינען ביי קיין פּרייַז)
09: 31 מה (הידראַ)
10:25 שווערד (מאַסקערייד)
11: 23 מה (זאַץ)
11: 36 (מיר וועלן זיין דערשראָקן)
11:50 שווערד (באַקומען גרייט פֿאַר מלחמה)
12: 03 די (העכסט געזעץ)
12: 17 מאַק (היציקטאַנקס)
13:15 שווערד (Lovkach)
14: 14 מץ (דועל)
15: 13מעט (אויף די וועג)
16: 12 רייד (קאַמף)
17: 06 מאָונט (מלחמה)
18:05 שווערד (קו)
19: 04 טעטש (באַשייַמפּערלעך)
20: 03 (הויף)
21: 022 ס (נאָקדאַון)
22: 01מעט (נצחון אָדער טויט)
23:00 הינט אויף די לופט (205 סעריע)
00:05 "מיליטער מיסטעריע" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ (5 סעריע)
02:02 "מיליטער מיסטעריע" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ (5 סעריע)
03: 38 שפּיצל שאַקינג כייפּאַטאַסאַז (683 סעריע)
04:27 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ (2377 סעריע)
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 22 דעצעמבער 2019 אויף די טנט קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:05 קאָמעדיע קלוב (332 טה סעריעס)06:00 טנט. בעסטער (23 ס סעריע)
06:30 טנט. בעסטער (24 ס סעריע)
07:00 טנט. גאָלד (45 סעריע)
07:30 טנט. גאָלד (46 סעריע)
08:00 טנט. גאָלד (47 סעריע)
08:30 טנט. גאָלד (48 סעריע)
09:00 סאַשאַהאַטאַניאַ (29 סעריע)
09:30 סאַשאַהאַטאַניאַ (30 טה סעריע)
10:00 סאַשאַטאַניאַ (31 ס סעריע)
10:30 סאַשאַהאַטאַני (32 סעריע)
11:00 ריסטאַרט (384 סעריע)
12:00 IP פּיראָגאָוואַ (1 ס סעריע)
12:30: IP פּיראָגאָוואַ (2 סעריע)
13:00 IP פּיראָגאָוואַ (3 ס סעריע)
13:30 IP פּיראָגאָוואַ (4 סעריע)
14:00 IP פּיראָגאָוואַ (5 סעריע)
14:30 יפּ פּיראָגאָוואַ (6 סעריע)
15:00 IP פּיראָגאָוואַ (7 סעריע)
15:30 IP פּיראָגאָוואַ (9 סעריע)
16:00 IP פּיראָגאָוואַ (11 סעריע)
16:30 IP Pirogova (12 טה סעריע)
17:00 IP פּיראָגאָוואַ (13 ס סעריע)
17:30 IP פּיראָגאָוואַ (14 ס סעריע)
18:00 IP פּיראָגאָוואַ (15 סע סעריע)
18:30 IP Pirogova (17 סעריע)
19:00 IP פּיראָגאָוואַ (18 סעריע)
19:30 יפּ פּיראָגאָוואַ (19 סעריע)
20:00 IP פּיראָגאָוואַ (20 סעריע)
20:30 פּלאַן B (11 סעריע)
22:05 שטיין אַרויף (155 סעריע)
23:05 הויז -2. שטאָט פון ליבע (4341ther סעריע)
00:05 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג (549898)
01:10 אַזאַ אַ פֿילם! (298 סעריע)
01:40 טנט מוזיק (127 טה סעריע)
02:10 מאַרינע מאַרינע
03:35 מאַרינע מאַרינע -2
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 22 דעצעמבער 2019 אויף די קאַנאַל היים פֿאַר די גאנצע טאָג
05:50 היים קיך
06:15 6 ראָמען
06:30 געראָטן קויפן
06:40 6 ראָמען
07:00 סידקאַ
09:00 פינף דינערז
09:15 לאַבירינטהס פון ליבע
11:00 ערשטער פּרווון
14:50 ינערלעך קאַמבאַסטשאַן מאָטאָר
19:00 שיידוועג
23:00 דאָרשט פֿאַר נעקאָמע
01:55 תּנאָים פון קאָנטראַקט
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 22 דעצעמבער 2019 אויף די קאַנאַל גלייַכן! טעלעוויזיע פֿאַר אַלע טאָג
05:10 חלום מאַנשאַפֿט05:40 ספּעציעל באריכט (קלאַסיש. SK - CSKA)
06:00 געמישט מאַרשאַל קונסט. בעלאַטאָר. Ilima-Les Macfarlene vs Kate Jackson. היי דזשיי מעטקאַ קעגן דייעק קאַמפּאָוז. בראָדקאַסט פֿון S.
08:30 די סטראָנגעסט
09:00 ביאַטהלאָן. וועלט קאַפּ. יאָג. מענטשן. בראָדקאַסט פֿון פֿראַנקרייַך
09:50 נייַעס
09:55 כאַקי. NHL. "רוסיש קלאַסיקס". "רובין" (טיומען) - "טראַנס-יוראַל" (קורגאַן). בראָדקאַסט פון טיומען. לעבן טייַך
12:45 אַלע וועגן די גלייַכן! לעבן טייַך
13:30 ספּעציעל באריכט (ביאַטהלאָן. לעבן)
13:50 ביאַטהלאָן. וועלט קאַפּ. מאַסע אָנהייב. מענטשן. בראָדקאַסט פֿון פֿראַנקרייַך. לעבן טייַך
15:00 ביאַטהלאָן מיט דמיטרי גובערניעוו
15:30 נייַעס
15:35 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
15:55 ביאַטהלאָן. וועלט קאַפּ. מאַסע אָנהייב. וואָמען. בראָדקאַסט פֿון פֿראַנקרייַך. לעבן טייַך
17:05 האָקי. KHL. סקאַ (סט פעטערבורג) - "מעטאַללורג" (מאַגניטטאָראָרסק). לעבן טייַך
19:25 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
19:40 פוטבאָל. יבער קאַפּ פון איטאליע. דזשוווענטוס - "לאַזיאָ". לעבן טייַך
21:40 געמישט מאַרשאַל קונסט. פּראַפקס. אלעקסאנדער שליד ווס אַלעקסאַנדראַ זידאַד. ירינאַ Alekseva vs. Milan Dudiyeva. בראָדקאַסט פֿון
22:55 פוטבאָל. טשאַמפּיאָנשיפּ פון ספּאַין. פאַקטיש "-" אַטלעטיק ". לעבן טייַך
00:55 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
01:30 פוטבאָל. נעטהערלאַנדס טשאַמפּיאָנשיפּ. Ajax - "אַדאָ דן האַאַג"
03:30 פוטבאָל. טשאַמפּיאָנשיפּ פון ספּאַין. "בעטיס" - "אַטלעטיקאָ"
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 22 דעצעמבער 2019 אויף די קאַנאַל קולטור פֿאַר די גאנצע טאָג
06:30 לעצטע כלה שלאַנג גאָרניטש
07:05 נאַכט איידער ניטל
07:40 סערגיי
09:00 "געוויינטלעך קאָנצערט" מיט עדוואַרד יטער
09:25 מיר זענען ליטעראַסי!
10:05 מוזיק געשיכטע
11:30 יעדער אייגן הימל
12:10 דיאַלאָגז וועגן אַנימאַלס (לאָראָ פּאַרק. טענעריפע)
12:55 אנדערע ראָמאַנאָווס (פערד ווייַס, פערד רויט)
13:20 10 ווערכין פעטרוס סעמענאָוואַ-טיאַן-שאַנסקייַאַ
14:15 בום
15:45 געווינער
16:30 "געמעל פון דער וועלט" מיט מיכאַיל קאָוואַלטשוק
17:15 אויף פֿיס ... (נאָוואָדזשערוסאַלעם מאָנאַסטערי)
17:45 ראָמאַנס ראָמאַנס (גרופּע "קוואַטראָ")
18:40 מייַן זילבער פּילקע (נאַטאַליאַ גוירעוואַ)
19:30 קולטור נייַעס מיט וולאַדיסלאַוו פליראַקאָווסקי
20:10 מייַן אַכט פאַל
21:40 ווייַס סטודיע
22:25 מאַסטערפּיסיז פון די וועלט מוזיק טעאַטער (וואַנאַ דיעגאָ פלאָרעס און אָלגאַ פּערסרעטאַקקאָ אין די פּיעסע קאַרלאָ אָפּעראַ הויז "מעשיות פון האָפמאַן". 2018)
01:10 ברום
02:35 צוריק פון אָלימפּוס