פּראָגראַם פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 23 נאוועמבער 2019 אויף דער ערשטער קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
06:00 טעלעוויזיע טשאַננעל "גוט מאָרגן" (שבת)09:00 מאָקניגנני און מאָגהערס
09:45 די וואָרט פּאַסטעך
10:00 נייַעס (מיט סאַבטייטאַלז)
10:10 טשיינאַ ס ופדעקונג
11:15 "האָט אייז". סאַפּאָראָ. אַלינאַ זאַגיטאָוואַ. Alain mostsna. פיגורע סקאַטינג. Grand Prix 2019. וואָמען. אַרביטראַריש פּראָגראַם. טראַנס
12:00 נייַעס (מיט סאַבטייטאַלז)
12:10 "הייס ייַז". סאַפּאָראָ. אַלינאַ זאַגיטאָוואַ. Alain mostsna. פיגורע סקאַטינג. Grand Prix 2019. וואָמען. אַרביטראַריש פּראָגראַם. טראַנס
12:40 ירינאַ קאָזעטשענקאָ. ומגעוויינטלעך נס
13:45 עלנט פרוי וויל צו טרעפן
15:30 אלעקסאנדער זברועוו. דריי מעשיות פון ליבע
16:35 "הייס ייַז". סאַפּאָראָ. פיגורע סקאַטינג. גראַנד פּרי 2019. בראָדקאַסט פֿון יאַפּאַן
18:15 "ווער וויל צו ווערן אַ מיליאָנער?" מיט דמיטרי דיבראָוו
19:45 קלוב מאָדנע און ריסאָרספאַל (גראַדזשאַווייץ 2019 באַגעגעניש)
21:00 צייט
21:25 קלוב פריילעך און ריסאָרספאַל (באַגעגעניש גראַדזשאַווייץ 2019)
23:00 קינגסמאַן: גאָלדען רינג
01:45 ניאַגאַראַ
03:25 וועגן ליבע
04:10 אַליין מיט אַלעמען
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 23 נאוועמבער 2019, אויף דער קאַנאַל רוסלאַנד 1 פֿאַר די גאנצע טאָג
05:00 מאָרגן רוסלאַנד. שאַבעס
08:15 אין געהיים אַלע די וועלט
08:40 לאקאלע צייט. שאַבעס
09:20 פינף פּער איין
10:10 דערט צו איין
11:00 וועסטי
11:20 וועסטי. די היגע צייט
11:40 אַנשאַן און פירמע
13:55 גיך
18:00 העלא, אַנדרעי!
20:00 מערב אויף שבת
21:00 זאל ס אָנהייבן אַלע איבער
01:35 ליבע אומגעריכט טאַלאַנטירט
04:45 זיך דירעקטאָר
פּראָגראַם פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 23 נאוועמבער 2019 אויף דער טעלעוויזיע קאַנאַל צענטער פֿאַר די גאנצע טאָג
05:20 מאַרש וואַרפן05:50 ABVGDika (לעגענדע פון בורשטין)
06:20 Sadko
07:45 ארטאדאקסענע ענציקלאָפּעדיע (וואָס מיר זוכן פֿאַר חתונה? נסיעה צו סאַכאַלין. ווענטיל קאַטהעדראַל)
08:15 העלדיש ווייבער
10:05 ראָשיזשאַן נאַקהאַפּעטאָוו. ליבע לעבן
10:55 סטעפּמאַדער
11:30 געשעענישן
11:45 סטעפּמאַדער
13:00 שטח
14:30 געשעענישן
14:45 אָעשע
17:20 אַדוואָקאַט Glashev. מאַסקערייד מיט טויט
21:00 "פּאָסטסקריפּט" מיט אַלעקסיי פּושקאָוו
22:15 די רעכט צו וויסן!
23:45 געשעענישן
00:00 וואָמען סטאַלין
00:50 געזעגענונג (זיידע הייסאַן)
01:35 סאָוויעט מאַפיאַ (שעד פּערעסטראָיקאַ)
02:25 ספּעציעל מעלדונג (אַמעריקע. אין אַלע ערנסט)
03:00 "פּאָסטסקריפּט" מיט אַלעקסיי פּושקאָוו
04:15 די רעכט צו וויסן!
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 23 נאוועמבער 2019 אויף די NTV טשאַנגנעסס פֿאַר אַלע טאָג
05:20 פּע. ויספאָרשונג
05:50 בלאָנדע קאָרנער
07:20 מיינונג
08:00 הייַנט
08:20 פּריפּערינג מיט אַלעקסיי זימין
08:45 ווער איז די באַזיצער אין די הויז?
09:25 עסן אין שטוב
10:00 הייַנט
10:20 הויפּט וועג (וואָס אויב דער צופאַל געטראפן אין דיין אויגן?)
11:00 עסנוואַרג לעבן און טויט (פּראָדוקטן וואָס זענען אנגעצייכנט "פֿאַר קינדער." וואַסער. פּראָדוקטן אויף ציגעלע מילך. קראָיססאַנט)
12:00 וווינונג קשיא (נעפּיאָ הויז אין דעם צענטער פון מאָסקווע)
13:00 מיר וועלן גיין, עסן! (יוחנן וואָראַן רידעס אין מאָלדאָוואַ)
14:00 זיין שפּיל
16:00 הייַנט
16:20 די ויספאָרשונג איז געווען ...
19:00 סענטראַל טעלעוויזיע
21:00 סוד פּער מיליאָן (אננא סעמענאָוויטש)
23:00 איר וועט ניט גלויבן!
23:40 אינטערנאַציאָנאַלע Piloram
00:35 NTV וווינונג אין מאַרגוליסאַ (דמיטרי כמעלעוו)
01:50 פאָמענקאָ פיייק
02:15 קאָונטי ענטפֿערן
03:15 מיסטעריע רוסלאַנד
04:00 זייער מאָראַל
04:30 קענען איך רופן איר מאַם?
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 23 נאוועמבער 2019 אויף די קטק קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
06:00 יעלאַלאַש06:50 קאַץ פּאַסירונג אין שיך
07:15 גייסט: דזשאַמפּס פריי
07:40 דריי קאַץ
08:05 טאָם און דזשערי
08:30 ווייַזן "וראַל פּעלמעני"
09:30 פּראָ 100 קיך
10:30 ווייַזן "וראַל פּעלמעני"
12:05 רוסישע טאָן ניט לאַכן
13:05 פאָרט בויאַרד. ומקערן
19:05 פאַנטאַסטיש פיר: זילבער סערפערז ינוואַזיע
21:00 פאַנטאַסטיש פיר
22:55 העללבוי: העלד פֿון פּעטערלאַ
01:15 פריי שטאַט פון דזשאָנעס
03:35 יוגנט
04:25 גרויס שפּיל
04:50 עלאַש
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 23 נאוועמבער 2019, אויף די רען טעלעוויזיע קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:00 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ (182 טה סעריעס)
05:40 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ (181 סעריע)
07: 17 מער מוסקעטעער
09:15 מינטראַנס (147 טה סעריע)
10:15 די מערסט נוציק פּראָגראַם (139 ס סעריע)
11:16 "מיליטער מיסטעריע" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ (911 סעריע)
13:16 "מיליטער מיסטעריע" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ (911 סעריע)
15: 19 טיסצראַטעד רשימות (ווי צו לעבן אָן עס? 8 צוקונפֿט לאָססעס!)
17: 21אַווערד
19: 13 סענאַל
21:55 אָרעווניק
23:40 האָסטאַגע 2.
01: 21 בלאַדעס
03:15 די מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז (666th סעריע)
04: 04 כינעזיש טשאַפּמאַן (623 סעריע)
04:52 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ (1799 סעריע)
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 23 נאוועמבער 2019 אויף די טנט קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:10 דרויסנדיק מיקראָפאָן (19 ס סעריע)06:00 טנט. בעסטער (11 סעריע)
06:30 טנט. בעסטער (12 סעריע)
07:00 טנט. גאָלד (21 ס סעריע)
07:30 טנט. גאָלד (28 סעריע)
08:00 טנט מוזיק (123 רד סעריע)
08:30 טנט. גאָלד (35 סעריע)
09:00 הויז -2. לייט (2723
10:00 הויז -2. ליבע אינזל (1191ther סעריע)
11:00 קאָמעדיע פרוי (223 רד סעריע)
12:00 קאָמעדיע פרוי (224 טה סעריע)
13:00 מולטי (1 ס סעריע)
13:20 מולטי (2 סעריע)
13:30 בערג (3RD סעריע)
13:45 בערג (4 סעריע)
14:00 מולטי (5 סעריע)
14:15 מולטי (6 סעריע)
14:30 בערג (7 סעריע)
14:45 מולטי (8 סעריע)
14:55 פיטנעסס (11 סעריע)
15:30 פיטנעסס (12 סעריע)
16:00 פיטנעסס (13 סעריע)
16:30 טויגיקייט (14 סעריע)
17:00 פיטנעסס (15 סעריע)
17:30 פּאָליאַר (11 ס סעריע)
18:00 פּאָליאַר (12 סעריע)
18:30 פּאָליאַר (13 סעריע)
19:00 פּאָליאַר (14 סעריע)
19:30 שלאַכט פון סייקיקס (9 סעריע)
21:00 טאַנצן (1220 סעריע)
23:05 הויז -2. שטאָט פון ליבע (4312 איך סעריע)
00:05 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג (5469 טה סעריע)
01:10 טנט מוזיק (123 רד סעריע)
01:40 דרייען נישט דאָרט -4: בלאַדי אָנהייב
03:15 דרייען נישט Tua-5: בלוט רוט
04:40 דרויסנדיק מיקראָפאָן (20 סעריע)
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 23 נאוועמבער 2019, אויף די קאַנאַל היים פֿאַר די גאנצע טאָג
05:15 פּרובירן פֿאַר פאָטערשאַפט (54 טה סעריע)
06:05 היים קיך (עלענאַ קסענאָפאָנטאָוואַ)
06:30 געראָטן קויפן
06:40 6 ראָמען
07:30 צו פּראָסט זינען
09:25 ציקאָוקינאַ ליבע
11:30 איך גלויבן. איך האב ליב. איך האָפֿן (1 ס סעריע)
12: 23. איך האב ליב. האָפענונג (2 סעריע)
/ 13: 17 וועגן. איך האב ליב. האָפענונג (3 ס סעריע)
14: 11 ווי. איך האב ליב. איך האָפֿן (4 סעריע)
15:05 מקור פון גליק
19:00 לאַבירינטה ילוזשאַנז (1 ס סעריע)
20: 03 לאַביניסט ילוזשאַנז (2 סעריע)
21: 07 קלאַביליטי ילוזשאַנז (3 ס סעריע)
22: 11 לאַבין ילוזשאַנז (4 סעריע)
23:15 באַנדע, דיין וואסערן קאַפּריזיק
02:45 פּאַלם זונטיק (1 ס סעריע)
03: 3 ד זונטיק (2 סעריע)
04: 27-יאָר זונטיק (3 ס סעריע)
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 23 נאוועמבער 2019 אויף די קאַנאַל גלייַכן! טעלעוויזיע פֿאַר אַלע טאָג
05:30 חלום מאַנשאַפֿט06:00 באָרג / מאַקינאָ
08:00 קוישבאָל. עוראָלעאַגוע. מענטשן. באַסקאַקאָניאַ (ספּאַין) - זעניט (רוסלאַנד)
10:00 ספּעציעלע מעלדונג (רוסלאַנד, ייראָ סעלעקציע)
10:20 נייַעס
10:25 אַלע אויף פוטבאָל! (פּאָסטער)
11:25 פוטבאָל. רוסיש פּרעמיער ליגע. "אָרענבורג" - "אַהמאַט" (גראָזני). לעבן טייַך
13:25 נייַעס
13:30 Professional Boxing. אַפיש
14:00 ספּיד סקאַטינג. וועלט קאַפּ. בראָדקאַסט פֿון פוילן.
14:50 נייַעס
14:55 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
15:55 פוטבאָל. רוסיש פּרעמיער ליגע. דינאַמאָ (מאָסקווע) - "ראָסטאָוו". לעבן טייַך
18:45 ספּעציעל באריכט (ליבערטאַדאָרעס קאַפּ: איידער לעצט)
19:15 נייַעס
19:20 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
19:55 פוטבאָל. איטאליע טשאַמפּיאַנשיפּ. "מילאַן" - "נאַפּאָלי". לעבן טייַך
21:55 נייַעס
22:00 קייבעראַטעטטיקס
22:30 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
23:25 פוטבאָל. גלעזל ליבערטאַדאָרעס. די לעצט. "פלאַמענגאָ" (Brazil) - טייך טעלער (ארגענטינע). בראָדקאַסט פֿון טשילע. לעבן טייַך
01:25 פאַכמאַן באָקסינג. קאַללום סמיט-יוחנן רידער. קעמפן פֿאַר וועלט טשאַמפּיאָן טיטלען אין WBA און WBC ווערסיעס אין די רגע מידווייט. טראַנסלאַ
03:00 פאַסטינג ספּאָרט. וועלט קאַפּ. בראָדקאַסט פֿון פוילן.
03:30 ספּאָרט גימנאַסטיק. וועלט קאַפּ. פיינאַלז אין זיכער טייפּס. בראָדקאַסט פֿון דייַטשלאַנד
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 23 נאוועמבער 2019 אויף די קאַנאַל קולטור פֿאַר די גאנצע טאָג
06:30 ביבליקאַל פּלאַנעווען (Paul Cloodel. "אָנזאָג פון מרים")
07:05 בער - לייַם פוס
07: 23לי און האָז
07: 41 פילונג פון תאוות
08:00 אַנטאָן יוואַנאָוויטש בייז
09:15 טעלעסקאָפּ
09:45 באַוועגונג (וואַסילי מאַקסאַמאָוו)
10:15 פּאָפּיליעטק
11:30 אלעקסאנדער זברועוו. זכר שמועס
12:15 לאַנד פון מענטשן (סויאָטאַ. די מיסטעריע פון די אלטע נאָמען)
12:45 בלוי פּלאַנעט (3RD סעריע)
13:35 פּאָלענאָוו (1 ס סעריע)
14:20 פלאַטערל ווירקונג (קוועבעק פאַלן. פֿראַנקרייַך פארלירט אַמעריקע)
14:50 לייַדנשאַפט אַלט מענטש און איך שטיי אויף
16:15 ענסיקלאָפּעדיאַ פון רידאַלז (קאַראַדאַגסקי שלאַנג)
16:45 קאַסע №306. געבורט פון דעטעקטיוו
17:25 קאַסע נומער 306
18:40 גרויס אָפּעראַ
20:15 אָן דעם געזעץ פון לימיטיישאַנז. אַש "ווינטער מאַגיש"
21:00 אַגאָראַ
22:00 מאַנשאַפֿט
00:10 Club "Shabolovka, 37" (גורו נאָרע יסוד און אין-טעמפּעראַליס)
01:10 טעלעסקאָפּ
01:40 בלוי פּלאַנעט (3RD סעריע)
02:30 פריקס
04:30 וועגן די ים, ים!