פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 נאוועמבער 2019 אויף דער ערשטער קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:40 רוסלאַנד פון דעם ברעג צו ברעג06:00 נייַעס
06:10 רוסלאַנד פון די ברעג צו ברעג
06:40 פֿאַר צוויי כערז
08:10 שפּיל, האַרמאָניע באַליבט!
08:55 קלוג און קלוג
09:45 די וואָרט פּאַסטעך
10:00 נייַעס (מיט סאַבטייטאַלז)
10:15 "וואַרעם לאָדאַ". טשאָנגקינג. אננא שטשערבאַקאָוואַ. עליזאַבעטה טוקטאַמיסשעוואַ. סאָפיאַ גוסקן. פיגורע סקאַטינג. Grand Prix 2019. בראָדקאַסט פֿון צו
12:00 נייַעס (מיט סאַבטייטאַלז)
12:15 "וואַרעם לאָדאַ". טשאָנגקינג. אננא שטשערבאַקאָוואַ. עליזאַבעטה טוקטאַמיסשעוואַ. סאָפיאַ גוסקן. פיגורע סקאַטינג. Grand Prix 2019. בראָדקאַסט פֿון צו
13:20 אַלעקסאַנדראַ פּאַכמאַוטאָטאָוואַ. אָן אַ איין שווינדל טאָן
14:25 אַלעקסאַנדראַ פּאַכמאַוטאָטאָוואַ. שיינינג אַנפאַמיליער שטערן
18:00 "ווער וויל צו ווערן אַ מיליאָנער?" מיט דמיטרי דיבראָוו
19:30 הייַנט בייַ נאַכט
21:00 צייט
21:20 היינט בייַ נאַכט
23:00 וואָס? וואו? ווען? (האַרבסט סעריע פון שפּילערייַ. לעצט. טראַנסמיסיע 5)
00:20 אָלעג באָריסאָוו. געדענקט מיך ווי דאָס ...
01:25 דורך הויפּט סטריט מיט אָרקעסטער
03:15 אַקשלי
04:10 וועגן ליבע
04:55 אַליין מיט אַלעמען
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 נאוועמבער 2019 אויף דער קאַנאַל רוסלאַנד 1 פֿאַר די גאנצע טאָג
05:00 מאָרגן רוסלאַנד. שאַבעס
08:15 אין געהיים אַלע די וועלט
08:40 לאקאלע צייט. שאַבעס
09:20 פינף פּער איין
10:10 דערט צו איין
11:00 וועסטי
11:20 וועסטי. די היגע צייט
11:40 הומאָר! הומאָר !! הומאָר !!!
13:50 שאַדען
18:00 העלא, אַנדרעי!
20:00 מערב אויף שבת
21:00 קיין לעבן אָן איר
01:00 רעטשאַנגעס
04:40 זיך דירעקטאָר
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 נאוועמבער 2019 אויף דער טעלעוויזיע קאַנאַל צענטער פֿאַר די גאנצע טאָג
06:05 זומפּ וואַרפן06:45 אַבווגיקאַ (פאַך. קאָכן)
07:10 גרויס סינעמאַ (סטרייפּט פלי)
07:45 ארטאדאקס ענציקלאָפּעדיע (פרייהייט און פישערי פון גאָט. הייליק וואָריערז. וואו איז דער מאַנאַקאַסטיסם קומען פון?)
08:15 וויקענדז אויף ווילז (וואָלגאַ)
08:50 פּאַפּיר בלומען
10:50 וואָמען
11:30 געשעענישן
11:45 וואָמען
13:15 מורער אויף פרייטאג
14:30 געשעענישן
14:45 רציחה אויף פרייטאג
17:20 רדדערס אויף פרייטאג -2
21:00 "פּאָסטסקריפּט" מיט אַלעקסיי פּושקאָוו
22:15 די רעכט צו וויסן!
23:45 געשעענישן
00:00 געשלעכט סקאַנדאַל טעכנאָלאָגיע
00:50 90 ס (פּאָפּע קאַרלאָ ווייַזן געשעפט)
01:35 90 ס (בלאַדי טאָליטטי)
02:25 "פּאָסטסקריפּט" מיט אַלעקסיי פּושקאָוו
03:40 די רעכט צו וויסן!
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 נאוועמבער 2019 אויף די NTV טשאַנגנעסס פֿאַר אַלע טאָג
05:10 פּע. ויספאָרשונג
05:35 היט אייך פון מאַשין
07:20 מיינונג
08:00 הייַנט
08:20 פּריפּערינג מיט אַלעקסיי זימין
08:45 ווער איז די באַזיצער אין די הויז?
09:25 עסן אין שטוב
10:00 הייַנט
10:20 היים וועג
11:00 עסנוואַרג לעבן און טויט
12:00 וווינונג קשיא
13:00 מיר וועלן גיין, עסן!
14:00 זיין שפּיל
16:00 הייַנט
16:20 די ויספאָרשונג איז געווען ...
19:00 סענטראַל טעלעוויזיע
21:00 סוד דורך אַ מיליאָן (לאָליטאַ. פֿאַר די ערשטער מאָל פראַנגקלי וועגן גט)
23:00 איר וועט ניט גלויבן!
23:40 אינטערנאַציאָנאַלע Piloram
00:35 NTV וווינונג אין מאַרגוליסאַ (גרופע "טער מאַיז")
01:55 פאָמענקאָ שווינדל
02:15 קאָונטי ענטפֿערן
03:20 פאָרויס בלויז
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 נאוועמבער 2019 אויף די קטק קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:1006:00 יעלאַלאַש
06:50 קאַץ פּאַסירונג אין שיך
07:15 גייסט: דזשאַמפּס פריי
07:40 דריי קאַץ
08:05 טאָם און דזשערי
08:30 ווייַזן "וראַל פּעלמעני" (געלעכטער)
09:30 פּראָ 100 קיך
10:30 ווייַזן "וראַל פּעלמעני"
11:55 רוסישע טאָן ניט לאַכן
12:55 נאַשאַנאַל סעקוריטי
14:40 קאָפּס אין סקערץ
17:00 פאָרט בויאַרד. ומקערן
18:40 מיסטעריע קאָקאָ
20:45 ערשטער שפּילער באַקומען גרייט
23:30 הומאָר ווירקונג
01:25 לאַ לאַ לאַנד
03:35 יוגנט
04:20 גרויס שפּיל
04:45 Elash
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 נאוועמבער 2019 אויף די רען טעלעוויזיע קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:00 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
05:45 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
07: 19 קאָנין-דעסטרויער
09:15 מינטראַנס (145 סעריע)
10:15 די מערסט נוציק פּראָגראַם (1377 ס סעריע)
11:16 "מיליטער מיסטעריע" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ (909 סעריע)
13:16 "מיליטער מיסטעריע" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ (909 סעריע)
15:19 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ (266th סעריע)
17: 22 דיסקריטעד רשימות (ווער אַנדערש? אָן צענזור!)
19:25 ראַד.
21: 38 רד -2
23:50 פייץ ופק. אלעקסאנדער וואָלקאָוו ווס גרעג האַרדי און סקאָרד מאַגאָמעדשאַרפּאָוו ווס קעלווין קאַטאַר
00: 51 וועף לויפן
02: 29 שפּיאָן שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז (6666 סעריע)
03:18 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
04:47 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 נאוועמבער 2019 אויף די טנט קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:35 טנט. בעסטער (31 ס סעריע)06:00 טנט. בעסטער (32 סעריע)
06:30 טנט. בעסטער (33 רד סעריע)
07:00 טנט. גאָלד (8 סעריע)
07:30 טנט. גאָלד (15 סעריע)
08:00 טנט מוזיק (121 ס סעריע)
08:30 טנט. גאָלד (22 סעריע)
09:00 הויז -2. לייט (2709 סעריע)
10:00 הויז -2. ליבע אינזל (1177. סעריע)
11:00 וואו איז דער לאָגיק? (32 סעריע)
12:00 וואו איז דער לאָגיק? (34 סעריע)
13:00 וואו איז דער לאָגיק? (35 סעריע)
14:00 קאָמעדיע קלוב (558 סעריע)
15:00 קאָמעדיע קלוב (559 טויט)
16:00 שפּיל קלוב קלוב (50 ס סעריע)
17:00 קאָמעדיע קלוב (561ther סעריע)
17:20 פּאָליאַר (5 סעריע)
18:00 פּאָליאַר (6 סעריע)
18:30 פּאָליאַר (7 סעריע)
19:00 פּאָליאַר (8 סעריע)
19:30 שלאַכט פון סייקיקס (7 סעריע)
21:00 דאַנס (1199 סעריע)
23:05 הויז -2. שטאָט פון ליבע (4298 סעריע)
00:05 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג (54555
01:10 טנט מוזיק (1211 ס סעריע)
01:40 גרופּינג "מזרח"
03:40 זונופגאַנג פינצטערניש
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 נאוועמבער 2019 אויף אַ דינער קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05: 21 דער מאַרמאַ אויסלאנד (איטאליע)
05: 53 סאָמע אויסלאנד (פֿראַנקרייַך)
06:25 6 ראָמען
06:30 געראָטן קויפן
06:40 6 ראָמען
07:35 לאַבירינטהס פון ליבע (1 ס סעריע)
09:20 פּייבאַק פֿאַר ליבע
11:10 ווי צו מאַכן אַ מיליאָנער (1 ס סעריע)
12:05 ווי צו פאַרשפּרייטן מיליאָנער (2 סעריע)
13:00 ווי צו פאַרשפּרייטן מיליאָנער (3 סעריע)
13:55 ווי צו מאַכן אַ מיליאָנער (4 סעריע)
14:50 מייַן באַליבסטע ציל (1 ס סעריע)
15: 52 מאַ באַליבט ציל (2 קס סעריע)
16:55 מיין באַליבסטע ציל (3 ס סעריע)
17: 57 מס באַליבסטע ציל (4 סעריע)
19:00 טראַפ קאַלע
20:00 טראַפ קאַלע
21:00 טראַפ קאַלע
22:00 טראַפ קאַלע
23:00 קינדער ס דאָקטער (8 סעריע)
23:15 באַבי
02:40 ווי צו מאַכן אַ מיליאָנער (1 ס סעריע)
03: 23cak צעלאָזן מיליאָנער (2 סעריע)
04: 07 און צעלאָזן מיליאָנער (3RD סעריע)
04: 51 האַקק דיילוטע מיליאָנער (4 סעריע)
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 נאוועמבער 2019 אויף די קאַנאַל גלייַכן! טעלעוויזיע פֿאַר אַלע טאָג
05:00 געמישט מאַרשאַל קונסט. בעלאַטאָר. יוחנן סאָלטער ווס וואַנג סטעניס. מאָהאַממעד לאַוואַל קעגן ענדרו פאַלן. בראָדקאַסט פֿון סס06:00 געמישט מאַרשאַל קונסט. בעלאַטאָר. יוחנן סאָלטער ווס וואַנג סטעניס. מאָהאַממעד לאַוואַל קעגן ענדרו פאַלן. בראָדקאַסט פֿון סס
07:00 די גאנצע אמת וועגן ...
07:30 געמישט מאַרשאַל קונסט. איין פק. יהושע פּאַסיאָ קעגן רענע קאַטאַלאַנאַ. Stemp פערץ ווס. B. Nguyen. בראָדקאַסט פֿון פיליפינען
09:15 נייַעס
09:25 פוטבאָל. נעטהערלאַנדס טשאַמפּיאָנשיפּ. "Vitys" - "Groningen"
11:25 נייַעס
11:30 אַלע אויף פוטבאָל! (פּאָסטער)
12:30 "MAJA LODA" מיט אַלעקסיי יאַגודין
12:50 נייַעס
12:55 ספּעציעלע מעלדונג (גרויס צווייפל צייַט)
13:25 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
14:25 אויף דער ציל עלטער
14:55 פוטבאָל. טשאַמפּיאָנשיפּ פון ספּאַין. "אַללאַס" - "וואַלאַדאָליד". לעבן טייַך
16:55 ספּעציעל באריכט (דריט שפּאַציר פֿאַר די דייוויס קאַפּ)
17:15 נייַעס
17:20 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
17:55 נעצבאָל. רוסיש טשאַמפּיאָנשיפּ. מענטשן. זענייט (סט פעטערבורג) - שטורקאַץ (נייַ urengoy). לעבן טייַך
19:55 נייַעס
20:00 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
20:25 פוטבאָל. דייַטש טשאַמפּיאַנשיפּ. "באַוואַריאַ" - "באָרוססיאַ" (Dortmund). לעבן טייַך
22:25 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
22:55 פוטבאָל. טשאַמפּיאָנשיפּ פון ספּאַין. "באַרסעלאָנאַ" - "סעלצאַ". לעבן טייַך
00:55 פוטבאָל. דרום אמעריקאנער קאַפּ. די לעצט. "צווייפּינטל" (ארגענטינע) - "פרייַ דעל וואַללע" (עקוואַדאָר). בראָדקאַסט פֿון פאראגוויי
02:55 ברעג פוטבאָל. ינטערקאַנטאַנענטאַל קאַפּ. די לעצט. בראָדקאַסט פֿון די ואַע
04:00 שווימערייַ. וועלט קאַפּ. בראָדקאַסט פֿון קאַטאַר
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 נאוועמבער 2019 אויף די קאַנאַל קולטור פֿאַר די גאנצע טאָג
06:30 ביבליקאַל פּלאַנעווען (וועניאַמין ברוך. "ברוך ווייל ליב געהאט המשיח")
07:05 וואָווקאַ אין די תופאָאָד מלכות
07: 33 זכר בלום
08:10 פארשטאפט די באַן
09:40 טעלעסקאָפּ
10:10 פֿילם (יללה סאַנידס)
10:40 אינזלען (יורי טשולוקטין)
11:20 רויאַל רעגאַטטאַ
12:50 אָרטאָדאָקסי אין אַלבאַניאַ
13:30 דימענשאַן
14:00 דער ערשטער אין דער וועלט ("טאָפּאָל" נאַדיראַדזע)
14:15 בלוי פּלאַנעט (וועלט אקעאן)
15:10 פלאַטערל ווירקונג (שוואַרץ טויט. ומזעיק פייַנט)
15:35 טעלעסקאָפּ
16:05 ענציקלאָפּעדיע פון רידאַלז (מיסטעריע פון די קאַלאַזינסקי בעל טורעם)
16:40 מיסטעריע פון צוויי אָושאַנז
19:05 גרויס אָפּעראַ
21:00 אַגאָראַ
22:00 Markus Wolf. סייכל אין פנים
23:30 אָוונט מיט דאָסטאָעווסקי
00:55 בלו פּלאַנעט (וועלט אקעאן)
01:50 סיקערז (מיסטעריע פון די קופּער רידער)
02:35 די דערציילונג פון איין שטאָט
04:32 פּרעכטיק גאָש