פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 19 אקטאבער 2019 אויף דער ערשטער קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:00 פיגורע סקאַטינג. Grand Prix 2019. בראָדקאַסט פֿון די USA. לעבן טייַך06:00 באָקסינג. קעמפן פֿאַר די וועלט טיטל. אַרטהור בעבערביוו - אלעקסאנדער קאַרנאַטיאָן. לעבן טייַך
07:00 פיגורע סקאַטינג. Grand Prix 2019. בראָדקאַסט פֿון די USA. לעבן טייַך
08:55 קלוג און קלוג
09:45 די וואָרט פּאַסטעך
10:00 נייַעס (מיט סאַבטייטאַלז)
10:15 אַמבולאַנס
11:15 די טעאָריע פון קאַנספּיראַסי (צו פאַרלירן וואָג צייט און אויף אייביק)
12:00 נייַעס (מיט סאַבטייטאַלז)
12:20 מיכאַיל קאָזאַקאָוו. ביסט איך נישט גענעראַנט?!
13:25 אַמפיביאַן מענטש
15:20 פּאָקראָווסקאָע טויער
18:00 "ווער וויל צו ווערן אַ מיליאָנער?" מיט דמיטרי דיבראָוו
19:30 הייַנט בייַ נאַכט
21:00 צייט
21:20 היינט בייַ נאַכט
23:00 וואָס? וואו? ווען? (האַרבסט סעריע פון גאַמעס)
00:10 פארוואס איז ער?
02:20 וועגן ליבע
03:15 אַליין מיט אַלעמען
04:50 פיגורע סקאַטינג. Grand Prix 2019. בראָדקאַסט פֿון די USA. לעבן טייַך
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 19 אקטאבער 2019 אויף דער קאַנאַל רוסלאַנד 1 פֿאַר די גאנצע טאָג
05:00 מאָרגן רוסלאַנד. שאַבעס
08:15 אין סוד פון די גאנצע ליכט (יטער פֿון 10/19/2019)
08:40 לאקאלע צייט. שאַבעס
09:20 פינף פּער איין
10:10 דערט צו איין
11:00 וועסטי
11:20 וועסטי. די היגע צייט
11:40 פּעטראָסיאַן ווייַזן (מעלדונג פון 10/19/2019)
13:50 גורל באַן
18:00 העלא, אַנדרעי!
20:00 מערב אויף שבת
21:00 מאָרגן וועט זיין אַ נייַע טאָג
01:05 ערנסט באַציונגען
04:40 זיך דירעקטאָר
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 19 אקטאבער 2019 אויף דער טעלעוויזיע קאַנאַל צענטער צענטער פֿאַר די גאנצע טאָג
05:30 מאַרש וואַרפן06:00 ABVGDika (וואָס טאָן מיר געבן געוויקסן?)
06:30 נאָך די רעגן אויף דאנערשטאג ...
07:45 ארטאדאקס ענציקלאָפּעדיע (סאַקראַמענט פון באַפּטיזאַם)
08:15 מלכּה ווען דורכפירונג
10:20 מיכאַיל פּאַגין. איך ווייטאַד אַלע מיין לעבן אַ רוף
11:30 געשעענישן
11:45 באהעפט באָכער
13:30 איך וויסן דיין סיקריץ
14:30 געשעענישן
14:45 איך וויסן דיין סיקריץ
17:15 איך וויסן דיין סיקריץ 2
21:00 "פּאָסטסקריפּט" מיט אַלעקסיי פּושקאָוו
22:15 די רעכט צו וויסן!
23:45 ספּעציעל באריכט (געזעץ און ומרוען)
00:00 90 ס ("קאַלוזשע" און "טשערקיזאָן")
00:50 מאָסקאָווסקי לעבן טשראָניקלעס (סקאַנדאַל אויף די ערנסט)
01:35 משפט (יורי סאָקאָלאָוו)
02:25 ספּעציעל מעלדונג (נאָך פלאָוד)
03:00 "פּאָסטסקריפּט" מיט אַלעקסיי פּושקאָוו
04:15 די רעכט צו וויסן!
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 19 אקטאבער 2019 אויף די NTV טשאַננעל פֿאַר אַלע טאָג
05:05 פּע. ויספאָרשונג
05:30 מימינאָ
07:20 מיינונג
08:00 הייַנט
08:20 פּריפּערינג מיט אַלעקסיי זימין
08:45 ווער איז די באַזיצער אין די הויז? (הונט, דערשראָקן פון קאַרס. אַגרעסיוו בענגאַל. באליידיקטער פייגעלע)
09:25 עסן אין שטוב
10:00 הייַנט
10:20 היים וועג (און איר פּערעאָבוליסיאַ?)
11:00 פוד איז לעבן און טויט (פּלאַמז. יאָגורט. די מערסט טייַער שינקע אין דער וועלט. ינגבער טיי)
12:00 וווינונג קשיא (קרייז ינלענדיש)
13:00 מיר וועלן גיין, עסן! (יוחנן וואָראַן גייט צו וולאַדיוואָסטאָק!)
14:00 זיין שפּיל
16:00 הייַנט
16:20 די ויספאָרשונג איז געווען ...
19:00 סענטראַל טעלעוויזיע
21:00 רוסלאַנד טאַקסעס!
23:05 אינטערנאַציאָנאַלע Piloram
00:00 NTV וווינונג אין מאַרגוליסאַ (גרופע "גראָטטאָ")
01:10 פאָמענקאָ שווינדל
01:35 לאַנד ענטפֿערן
02:40 ינ ערגעצ ניט מיט ליבע, אָדער פריילעך לעווייַע
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 19 אקטאבער 2019 אויף די קטק קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:40 עלאַש06:00 יעלאַלאַש
06:50 קאַץ פּאַסירונג אין שיך
07:15 גייסט: דזשאַמפּס פריי
07:40 דריי קאַץ
08:05 טאָם און דזשערי
08:30 ווייַזן "וראַל פּעלמעני"
09:30 פּראָ 100 קיך
10:25 דאַלי (5 סעריע)
10: 56 דעלדילדדי (6 סעריע)
11: 27 דעלדי (7 סעריע)
11: 58 דליסט (8 סעריע)
12: 26 (9 סעריע)
13:00 פאָרט בויאַרד. ומקערן
15:00 לאַראַ קראָפט: קבר ריי
16:55 לאַראַ קראָפט: קבר קראָפּפּער 2 - לעבן וויגעלע
19:10 קבר ריידער: לאַראַ קראָפט
21:35 טיטאַניק
01:35 לאַ לאַ לאַנד
03:35 היים קאַפּויער
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 19 אקטאבער 2019 אויף די רען טעלעוויזיע קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:00 טעריטאָריע פון דילוזשאַנז (218 סעריע)
05: 43 סעראַטאָריז פון דיוועלאַפּמאַנץ (216 ס סעריע)
07: 28 גריע פייגל אין סינעמאַ
09:15 מינטראַנס (142 טה סעריע)
10:15 די מערסט נוציק פּראָגראַם (134 טה סעריע)
11: 16 רגע מיסטעריע (906 סעריע)
13: 16 מיסטעריע (906 סעריע)
15: 19 מאַטעריע פון דילוזשאַנז (264 סעריע)
17: 22 עפנטלעך רשימות (10 סעקרעץ פון ציבור מענטשן)
19: 24 ערשטער אַווענגער: אן אנדער מלחמה
22: 02 די 2: מלכות פון פינצטערניש
00: 07 סוראָגאַטאַ
01: 48 סיקלאָאָפּ
03: 16 שפּיצל שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז (564 סעריע)
04: 04 מערבאַטאָריע פון דעלוזשאַנז (212 טה סעריע)
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 19 אקטאבער 2019 אויף די טנט קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:30 טנט. בעסטער (40 מער סעריע)06:00 טנט. בעסטער (41 ס סעריע)
06:30 טנט. בעסטער (42 טה סעריע)
07:00 טנט. גאָלד (7 סעריע)
07:30 טנט. גאָלד (14 ס סעריע)
08:00 טנט מוזיק (118 סעריע)
08:30 טנט. גאָלד (21 ס סעריע)
09:00 הויז -2. ליטע (26888 סעריע)
10:00 הויז -2. ליבע אינזל (1156th סעריע)
11:00 גרויס פרישטיק (70ther סעריע)
11:30 וואו איז דער לאָגיק? (42 סעריע)
12:30 וואו איז דער לאָגיק? (44 סעריע)
13:30 וואו איז דער לאָגיק? (45 סעריע)
14:30 שפיל קאָמעדיע קלוב (5733)
15:30 שפּיל קלוב (574 סעריע)
16:30 קאָמעדיע קלוב (577 ס סעריע)
17:30 טריאַד (9 סעריע)
18:00 טריאַד (10 סעריע)
18:30 טריאַד (11 סעריע)
19:00 טריאַד (12 סעריע)
19:30 שלאַכט פון סייקיקס (4 סעריע)
21:00 טאַנצן (115 סעריע)
23:00 הויז -2. שטאָט פון ליבע (42777777779)
00:05 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג (5434 סעריע)
01:05 טנט מוזיק (118 סעריע)
01:35 דרויסנדיק מיקראָפאָן (40DE סעריע)
02:55 עפענען מיקראָפאָן (קיצער)
03:50 דרויסנדיק מיקראָפאָן (42 טה סעריע)
04:40 דרויסנדיק מיקראָפאָן (קיצער)
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 19 אקטאבער 2019 אויף די קאַנאַל היים פֿאַר די גאנצע טאָג
05:30 פאָטער ס טעסט
06:20 געראָטן קויפן
06:30 קלייַבן מיר (16 סעריע)
07:30 איך וועל קיינמאָל פאַרגעסן איר!
09:30 געזאַנג אין די דערנער (1 ס סעריע)
/ 27: 27 אין דער דערנער (2 סעריע)
11: 24 צאָרן אין דער דערנער (3 ס סעריע)
12: 21 אין דער דערנער (4 סעריע)
13: 18 אין דער דערנער (5 סעריע)
14:15 געזאַנג אין די דערנער (6 סעריע)
15: 12 אין דער דערנער (7 סעריע)
16: 09 אין דער דערנער (8 סענטערס)
17: 06 אין דער דערנער (9 סעריע)
18: 03 אין דער דערנער (10 סעריע)
19:00 ווייַנטרויבן (1 ס סעריע)
20:00 ווייַנטרויבן (2 סעריע)
21:00 ווייַנטרויבן (3RD סעריע)
22:00 ווייַנטרויבן (4 סעריע)
23:00 קינדער ס דאָקטער (5 סעריע)
23:15 אַ אַנפינישט לעקציע
04:10 איך וועל קיינמאָל פאַרגעסן איר!
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 19 אקטאבער 2019 אויף די קאַנאַל גלייַכן! טעלעוויזיע פֿאַר אַלע טאָג
05:50 "האר פון ספּאָרט" מיט מאַקסים טראַנקאָוו06:00 די גאנצע אמת וועגן ...
06:30 פוטבאָל. דייַטש טשאַמפּיאַנשיפּ. "אַינטראַטשט" - "Bayer"
08:30 פארוואס פוטבאָל סטאַרץ
09:00 אַלע אויף פוטבאָל! (פּאָסטער)
10:00 נייַעס
10:10 רעגבי. וועלט טשאַמפּיאָנשיפּ. 1/4 פיינאַלז. בראָדקאַסט פֿון יאַפּאַן. לעבן טייַך
12:10 ספּעציעל מעלדונג (פֿעיִקייטן פון די נאציאנאלע קאַמף)
12:30 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
13:00 טעניס. "ווטב קאַפּ קרעמלין-2019". וואָמען. 1/2 פיינאַלז. בראָדקאַסט פֿון מאָסקווע. לעבן טייַך
15:00 נייַעס
15:05 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
15:35 "גראַנד פּרי" מיט אַלעקסיי פּאָפּאָוו
16:05 ספעציעלע באריכט (ספּאָרט גימנאַסטיק. אָלימפּיק יאָר)
16:25 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
16:55 קוישבאָל. יונאַפייד ליגע ווטב. לאָקאָמאָטיוו-קובאַן (קראַסנאָדאַר) -וניקס (קאַזאַן). לעבן טייַך
18:55 האַנדבאַלל. טשאַמפּיאָנס ליגע. מענטשן. "קריסטיאַנסטאַד" - "טשעכאָוו בערז". לעבן טייַך
20:45 נייַעס
20:50 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
21:40 פוטבאָל. איטאליע טשאַמפּיאַנשיפּ. דזשוווענטוס - באַלאָוני. לעבן טייַך
23:40 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
00:20 דערבי מאַרך
01:00 פוטבאָל. טשאַמפּיאָנשיפּ פון ספּאַין. "אַטלעטיקאָ" - "וואַלענסיאַ"
03:00 פוטבאָל. איטאליע טשאַמפּיאַנשיפּ. "נאַפּאָלי" - "וועראָנאַ"
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 19 אקטאבער 2019 אויף די Culp קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
06:30 ביבליקאַל פּלאַנעווען (דיריטש bonhöfer. "צו די מאַכט פון גוט פאָרסעס")
07:05 קעצל געהייסן גאַוו
07:45 ווער וועט גיין צו טרוסקאַוועץ
09:00 טעלעסקאָפּ
09:30 קליין סיקריץ פון גרויס פּיינטינגז (אַן אומבאַקאַנט בעל. "לאַדי מיט אַ יינהאָרן." קסוו יאָרהונדערט)
10:00 העלדיש זעלנער נייען
11:45 הערמיטאַגע
12:15 וויילדלייף פון גריכנלאנד (מיינונג פון די הייך פון די גאָדס)
13:05 הויז פון סייאַנטיס (אַלעקסייאָל זעלטיקאָוו)
13:35 פלאַטערל ווירקונג (גאָלדען היץ. פֿאַר אַ האַנדפול פון גאָלד)
14:00 ינטערנאַטיאָנאַל צירק פעסטיוואַל אין מאַנטי קאַרלאָ
15:00 טעלעסקאָפּ
15:25 ענציקלאָפּעדיע פון רידאַלז (מיסטעריע "מעשוגע בליץ")
15:55 שיין מענטש
18:00 קוואַרטעט 4 קס 4 (יאָמטעוודיק קאָנסערט)
20:05 וואַלענטינע פּלעק, אָדער אין זוכן פון פאַרפאַלן אָפּטימיזם
21:00 אַגאָראַ
22:00 גלענצנדיק סעווער
00:10 Club "Shabolovka, 37" (טריאָו אַנדרעי קאָנדאַקאָוואַ און דער אַנסאַמבאַל פון די אַלט מוזיק פון וולאדימיר שאָוליאַקאָווסקי)
01:10 וויילדלייף פון גריכנלאנד (מיינונג פון די הייך פון די גאָדס)
02:05 סיקערז (קללה פון מאַקסימאָווייַאַ דאַטשאַ)
02:50 עקספּערימענט
03:00 סוף פון יטער