פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 אקטאבער 2019 אויף דער ערשטער קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:00 גוט מאָרגן09:00 נייַעס
09:25 גוט מאָרגן
09:55 מאָדערן זאַץ
10:55 לעבן גרויס!
12:00 נייַעס (מיט סאַבטייטאַלז)
12:15 צייט וועט ווייַזן
15:00 נייַעס (מיט סאַבטייטאַלז)
15:15 זאל ס באַקומען כאַסענע געהאַט!
16:00 / ווייַבלעך
17:00 צייט וועט ווייַזן
18:00 אָוונט נייַעס (מיט סאַבטייטאַלז)
18:35 פאקטיש
19:45 לאָזן זיי זאָגן
21:00 צייט
21:30 פאַרצווייפלט (5 סעריע)
23:25 אָוונט קאַרינג
00:00 צייט וועט ווייַזן
03:00 נייַעס
03:05 צייט וועט ווייַזן
03:40 פאקטיש
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 9 אקטאבער 2019 אויף דער קאַנאַל רוסלאַנד 1 פֿאַר די גאנצע טאָג
05:00 מאָרגן רוסלאַנד
09:00 וועסטי
09:25 מאָרגן רוסלאַנד
09:55 וועגן די מערסט וויכטיק זאַך
11:00 וועסטי
11:25 נייַעס. די היגע צייט
11:45 גורל פון מענטש
12:50 60 מינוט
14:00 וועסטי
14:25 נייַעס. די היגע צייט
14:45 ווער איז קעגן?
17:00 וועסטי. די היגע צייט
17:25 לעבן יטער
18:50 60 מינוט
20:00 וועסטי ביי 20:00
20:45 נייַעס. די היגע צייט
21:00 אַרייַן די הויז, קוק אַרום (5 סעריע)
22:10 אַרייַן די הויז, קוק אַרום (6 סעריע)
23:15 "אָוונט" מיט וולאדימיר סאָלאָוויווו
02:00 קאַטערין. נעמט אַוועק (1 טייל)
03:50 משפּחה דעטעקטיוו (גאָלדען בודאַ)
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 9 אקטאבער 2019 אויף דער טעלעוויזיע קאַנאַל צענטער צענטער פֿאַר די גאנצע טאָג
05:45 פּעטראָווקאַ, 3806:00 שטימונג
08:05 דאָקטער און ... (אַבדאָמינאַל יום טוּב)
08:35 טייל פון דער ערד סיבעריאַן
10:35 שטיל, מיק, געטרייַ אמונה ..
11:30 געשעענישן
11:50 פּעטראָווקאַ, 38
12:05 קאָלאָמבאָ (סטעפאנוס ספּילבערג כעריז צו די ראַטעווען)
13:35 מיין העלד (ירינאַ פעאָפאַנאָוואַ)
14:30 געשעענישן
14:50 שטאָט פון נייַעס
15:05 פּאָיראָט אַגאַטאַ קריסטי (מאָרד אויף די גאָלף קורס)
17:00 נאַטירלעך סעלעקציע (מילכיק סאָסידזשיז אין וואַקוום פּאַקקאַגינג)
17:50 געשעענישן
18:15 מאָסקווע סיקריץ. גאַסט פון דער פאַרגאַנגענהייט
20: 07moscow סיקריץ. זיבן שוועסטער
22:00 events
22:30 פּראַטעקשאַן ליניע (גנבים אַרויס די געזעץ)
23:05 געזעגענונג (וויקטאָר טשערנאָמירדין)
00:00 געשעענישן. 25 שעה
00:35 פּעטראָווקאַ, 38
00:55 קאָלאָמבאָ (סטעפאנוס ספּילבערג כעריז צו די ראַטעווען)
02:20 וויטאַלי קליצטשקאָ: מאַפיאַ מייַסטער
03:10 יוסף סטאַלין. ווי צו ווערן אַ פירער
04:00 דאַקיומענטערי פֿילם לעאָניד מאַלעטינאַ (מוניטש 1972. גרימצארן פון גאָט)
04:50 גן (3 רד סעריע)
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 9 אקטאבער 2019 אויף די NTV טשאַננעל פֿאַר אַלע טאָג
05:00 עדות (בערנט אין פינצטערניש)
06:00 מאָרגן. די בעסטע
08:05 מאַלצעוו
09:00 ינספּעקטאָר קאָאָפּער (נישט ברויט: טייל 1)
10:00 הייַנט
10:20 ינספּעקטאָר קאָאָפּער (נישט ברויט איין: טייל 2)
11: 13 ינספּעקטאָר קאָאָפּער (אַנזיפּינג כלה: טייל 1)
12: 06 ינספּעקטאָר קאָאָפּער (אַנזיפּינג כלה: חלק 2)
13:00 הייַנט
13:25 פּפּ.
14:00 באַגעגעניש אָרט
16:00 הייַנט
16:30 איר וועט ניט גלויבן!
17:00 דנאַ (מאַן איז אַ רייפּיסט אָדער קוקאָלד?)
18:00 זיין אמת
19:00 הייַנט
19:40 סטיישאַנערי שטשור (9 סעריע)
20:40 סטיישאַנערי שטשור (10 סעריע)
21:40 סטיישאַנערי שטשור (11 סעריע)
22:40 סטיישאַנערי שטשור (12 סעריע)
23:40 היינט
23:45 היינט
23:50 סאָניאַ סופּערפראַו (3 סעריע)
01:10 באַגעגעניש אָרט
03:25 עדות (נאָענט קאָנטאַקטן)
04: 12 סידעליטעס (אַטשמענטעד פאַקט)
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 9 אקטאבער 2019 אויף די קטק קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:00 נייַ מענטש05:30 העלאַש
06:00 יעלאַלאַש
06:25 דראַגאָנס: שטאַם אויף דעם ברעג
07:10 אַדווענטורעס ווודי און זיין פרענדז
07:30 סיטיפעדאַ (2 סעריע)
08:05 דילידי (2 סעריע)
08:40 ווייַזן "וראַל פּעלמעני" (געלעכטער)
09:00 גייַסט כאַנטערז
11:00 גייַסט הונטערס -2
13:05 קיך
17:25 סיענטאַם (3 ס סעריע)
17: 56syfed (2 סעריע)
18: 28 ליב (4 סעריע)
19:00 Dolda (3RD סעריע)
19:30 דאָולדי (4 סעריע)
20:00 טאָפּל פאָראַגע
22:05 אַטאַקע פון די ווייסע הויז
00:45 גהאָסטבומפּס -2
02:40 סופּערמאַנרא
03:30 יוגנט
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 אקטאבער 2019 אויף די רען טעלעוויזיע קאַנאַל פֿאַר אַלע טאָג
05:00 קלאַסאַפייד רשימות (קעגן ווינט: 11 פון די מערסט לעכערלעך אַקשאַנז)
06:00 דאַקיומענטערי פּראָיעקט (641ther סעריע)
07:00 נייַעס
07: 08 בדם אין דער מאָרגן!
07: 12% רופן 112
07:15 נייַעס
07: 23C בוררי אין דער מאָרגן!
07: 27% רופן 112
07:30 נייַעס
07: 37 ק באָדי אין דער מאָרגן!
07: 41 ליקססטאַנד רופן 112
07: 44 נס
07: 53 בדם אין דער מאָרגן!
07: 57% רופן 112
08:00 נייַעס
08: 07 ק באָטרי אין דער מאָרגן!
08: 11% רופן 112
08: 14 נו
08: 23c קראַפטיק אין דער מאָרגן!
08: 27% רופן 112
08:30 נייַעס
09:00 טעריטאָריע פון דילוזשאַנז (2620 סעריע)
10: 59 און די וועלט איז עריינדזשד מיט טימאטעאוס באַזשענאָוו (28 סעריע)
12:00 נויטפאַל רופן 112
12:30 נייַעס
13:00 מיסטעריע פון מענטשהייט (363 ס סעריע)
14: עטלעכע טשיקאַווע מעשיות (111 ס סעריע)
15: 02 סענטימעטער ליס (מענטשן, איר זענט אַנימאַלס!)
16:00 נויטפאַל רופן 112
16:30 נייַעס
17:00 סיקריץ טשאַפּמאַן (592 טה סעריע)
18:00 די מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז (688 סעריע)
19:00 נויטפאַל רופן 112
19:30 נייַעס
20:00 שטורעם
/ 22: 36 זען אַלעמען! (242 סע סעריע)
23:00 נייַעס
23: 24 יאָר. ספּאָרט
23:30 מיסטעריע פון מענטשהייַט (343 סעריע)
00:30 סעקרעץ פון די בערמודאַ טריאַנגלע (2 סעריע)
02: 07 סאַטע שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז (688 סעריע)
02:55 סעקרעץ טשאַפּמאַן (592 טה סעריע)
03: 43 טאָווס טשאַפּמאַן (492 טה סעריע)
04: 31 סטערי פון דילוזשאַנז (225 סעריע)
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 אקטאבער 2019 אויף די טנט קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:35 טנט. בעסטער (9 סעריע)06:05 טנט. בעסטער (10 סעריע)
06:30 טנט. בעסטער (11 סעריע)
07:00 טנט. גאָלד (17 סעריע)
07:30 טנט. גאָלד (24 סע סעריע)
08:00 טנט. גאָלד (31 ס סעריע)
08:30 טנט. גאָלד (38 סעריע)
09:00 הויז -2. לייט (2678 סעריע)
10:15 הויז -2. ליבע אינזל (1146th סעריע)
11:30 באָראָדין קעגן Buzova (285 סעריע)
12:30 הויז -2. היט דיין ליבע (180 טה סעריע)
13:30 סאַשאַהאַטאַניאַ (25 טה סעריע)
14:00 סאַשאַטאַני (26 ס סעריע)
14:30 סאַשאַהאַטאַני (27 סעריע)
15:00 אוניווערסיטעט. ניו דאָרם (225 סעריע)
15:30 אוניווערסיטעט. ניו דאָרם (2366)
16:00 אוניווערסיטעט. ניו דאָרם (264 סעריע)
16:30 אוניווערסיטעט. ניו דאָרם (280 סעריע)
17:00 ינריסינג (21 ס סעריע)
17:30 ינטערנז (60 מער סעריע)
18:00 ינטערנס (99 טה סעריע)
18:30 ינטערנערז (178 מער סעריע)
19:00 פּאָליציאַנט פון דעם רובל (20 סעריע)
20:00 טריאַד (8 סעריע)
20:30 טריאַד (9 סעריע)
21:00 אַמאָל אין רוסלאַנד (153 טה סעריע)
22:00 וואו איז דער לאָגיק? (135 סעריע)
23:00 הויז -2. שטאָט פון ליבע (4267 טה סעריע)
00:05 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג (5424 סעריע)
01:05 שטיין אַרויף (51 ס סעריע)
02:05 שטיין אַרויף (52 טה סעריע)
03:00 עפֿן מיקראָפאָן (12 סעריע)
03:55 עפענען מיקראָפאָן (13 סעריע)
04:45 עפענען מיקראָפאָן (14 סעריע)
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט, 9 אקטאבער 2019 אויף די דינער קאַנאַל פֿאַר די גאנצע טאָג
05:40 פֿאַר דזשווואַנייל ענינים
06:30 געראָטן קויפן
06:40 6 ראָמען
07:30 אויף דזשוווענילע ענינים
08:30 זאל ס DIVER!
09:35 אבותיטי פּרובירן
10:35 פאַקטיש מיסטיק
12:40 פֿאַרשטיין. מויכל זייַן
14:30 ספּאָיי
15:00 לאַטערי בילעט
19:00 אנדערע
23:15 יקווייזשאַן פון ליבע
01:20 שעדיקן
01:50 פֿאַרשטיין. מויכל זייַן
03:15 פאַקטיש מיסטיק
04:55 פאָטערשאַפט פּרובירן
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 אקטאבער 2019 אויף די קאַנאַל גלייַכן! טעלעוויזיע פֿאַר אַלע טאָג
06:00 די גאנצע אמת וועגן ...06:30 ברוטאַל ספּאָרט
07:00 נייַעס
07:05 אַלע אויף די גלייַכן! לעבן טייַך
09:05 נייַעס
09:10 ספּעציעל באריכט (ווי צו שלאָגן אַ פרייַנד?!)
09:40 רעגבי. וועלט טשאַמפּיאָנשיפּ. רוסלאַנד איז סקאָטלאַנד. בראָדקאַסט פֿון יאַפּאַן. לעבן טייַך
12:25 נייַעס
12:30 נעצבאָל. וועלט קאַפּ. מענטשן. רוסלאַנד-פוילן. בראָדקאַסט פֿון יאַפּאַן
14:30 נייַעס
14:45 ספּאָרט גימנאַסטיק. וועלט טשאַמפּיאָנשיפּ. טימז. מענטשן. די לעצט. בראָדקאַסט פֿון דייַטשלאַנד. לעבן טייַך
18:05 נייַעס
18:10 אַלע פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
18:55 קוישבאָל. אייראפעישער קאַפּ. וניקס (רוסלאַנד) - "Cedigitis אָלימפּיאַ" (סלאָוועניאַ). לעבן טייַך
20:55 נייַעס
21:10 פאַרשווונדן
21:40 פוטבאָל. פרייַנדלעך גלייַכן. דייַטשלאַנד - ארגענטינע. לעבן טייַך
23:40 אַלץ פֿאַר די גלייַכן! לעבן טייַך
00:30 קיין פּרייַז
02:30 באָקסינג. וועלט טשאַמפּיאָנשיפּ. וואָמען. בראָדקאַסט פֿון Ulan-Ude
04:00 ספּעציעלע באריכט (ווי צו שלאָגן אַ פרייַנד?!)
04:30 ספּאָרט גימנאַסטיק. וועלט טשאַמפּיאָנשיפּ. טימז. מענטשן. די לעצט. בראָדקאַסט פֿון דייַטשלאַנד
פּראָגראַם פֿאַר הייַנט 9 אקטאבער 2019 אויף די קאַנאַל קולטור פֿאַר די גאנצע טאָג
06:30 קולטור נייַעס
06:35 אויף פֿיס ... (Kasimov Khansky)
07:00 קולטור נייַעס
07:05 כּללים פון לעבן
07:30 קולטור נייַעס
07:35 וויקינגס (וויקינג וואָפן)
08:30 טעאַטער טשראָניקלע. פאַוואָריטעס (וולאדימיר זעלדין)
09:00 שאַהריעזאַדע (10 סעריע)
10:00 קולטור נייַעס
10:15 אַבזערווער
11:10 XX יאָרהונדערט (דזשארזש טאָווסטאָנאָגאָוו. סצענע און רום ... 1983)
12:25 וואָס צו טאָן?
13:10 אַלט מאַסטערס ראָודז (געלעכטער טעאַטער)
13:20 די אַכט טאָג פון שאַפונג, אָדער רוסיש קאָסמיסקאַם (שריט ערשטער: מענטש צווישן טויט און ימאָרטאַליטי)
14:05 וויקינגס (וויקינג וואָפן)
15:00 קולטור נייַעס
15:10 ביבליקאַל פּלאַנעווען
15:40 סאַטי. אָפּטיש קלאַסיק ... (מיט סערגיי פילין און מאַריאַ אַלעקסאַנדראָוואַ)
16:25 לאנג וועג אין די דונעס (3 ס סעריע)
17:30 באַרימט סימפאָני אָרטשעסטראַס פון דער וועלט (רויאַל אָרקעסטער קאָנסערטאַגע)
18:40 וואָס צו טאָן?
19:30 קולטור נייַעס
19:45 הויפּט ראָלע
20:05 וויקינגס (וויקינגס: גזלנים און טראַוולערז)
20:55 גוטע נאַכט, קידס!
21:10 ווער זענען מיר? (גרויס פּרויעקט פון דער גרויס אימפעריע)
21:40 אַבסאָלוט געהער
22:20 שאַרעראַזאַדע (11 סעריע)
23:30 קולטור נייַעס
23:50 ווי ימפּרעסיוו יאַפּאַן
00:45 וואָס צו טאָן?
01:30 XX יאָרהונדערט (דזשארזש טאָווסטאָנאָגאָוו. סצענע און רום ... 1983)
02:40 שיין פּלאַנעט (גריכנלאנד. מיסטראַ)
03:00 סוף פון יטער