טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 23 פעברואר 2017 אויף דער ערשטער קאַנאַל
05: 20 קאָנטראָל קויפן06:00 נייַעס
06:10 רוסלאַנד פון די ברעג צו ברעג
06:40 ספּעציעל דעסטיניישאַן
08:10 געדינט צוויי קאַמראַדז
10:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
10:10 "אָפפיסערס". לעדזשאַנדערי פֿילם אין קאָליר
12:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
12:10 קאָנסערטאָ אויף די פילם "אָפפיסערס" אין די שטאַט קרעמלין פּאַלאַס
13:45 נול וועלט (1 און 2 סעריע)
15:50 קאַמבאַט אַפּאַראַט
18:00 אָוונט נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
18:10 קאַמבאַט אַפּאַראַט
19:45 קאָנצערט צו די טאָג פון פאַרטיידיקער פון די פאַטהערלאַנד
21:00 צייט
21: 20 קאָמיקער צו דעם טאָג פון פאַרטיידיקער פאַטהערלאַנד
22:30 עטלעכע "אַלט מענטשן" גיין צו שלאַכט
00:15 ווארטן פֿאַר שאַליגינאַ פּאָלקאָווניק
01:55 אַלט ביקס
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 23 פעברואר 2017 אין רוסלאַנד 1
06:05 אַלט זשוליק
08:00 יבערראַשן פֿאַר דיין באַליבט
10:00 עקליפּסע
14:00 וועסטי
14: 20 די שטאָט
18:05 דזשענטאַלמין גוט גליק
20:00 וועסטי
20:40 ויסריכט
23:30 לעגענדע נומער 17.
02:15 שלאַכט פון טיטאַנס. סופּערסערע -72.
03: 20 צווישן אנדערע, עמעצער אַנדערש ס צווישן זייער
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 23 פעברואר 2017 אויף NTV
05:00 רזשעוו. אומבאַקאַנט שלאַכט דזשארזש זשוקאָוואַ06:10 סמירעד. לעגענדע פֿאַר פאַררעטער (1 - 4 סעריע)
08:00 הייַנט
08: 20 מיטערש. לעגענדע פֿאַר פאַררעטער (1 - 4 סעריע)
10:00 הייַנט
10: 20mor דעווילס. טאָרנאַדאָ -2 ("דזשענטאַלמין העסקעם", 1 און 2 סעריע. "ייל", 1 און 2)
16:00 הייַנט
16: 20 מם-5 (פארטיי פאַרבעטונג)
17:15 ווייַס מדבר זון
19:00 הייַנט
19: 20 טעג פון שטילקייַט (7 - 10 סעריע)
23:10 נאַב
01: 20 מס מיר דערקלערן מלחמה
04:30 ריזאָרט פּאָליצייַ (12 טה סעריע)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 23 פעברואר 2017 אויף טעלעוויזיע צענטער
05:35 וואָרענען, פראָדסטערז! (שקלאַף אַרבעט)
06:05 זומפּ וואַרפן
06:40 צוויי קאַפּיטאַן
08:35 זיבן אַלט מענטשן און איין מיידל
10: 15Pal! גיכקייַט! שטערן אין דער אַרמיי
11:05 זעלנער איוואן בראָווין
11:30 געשעענישן
11:45 זעלנער איוואן בראָווקין
13:05 איוואן בראָווקין אויף צעלקע
15:00 אויף צוויי טשערז
16:05 זיידע
18:15 מענטשן ס וואַקאַציע
22:00 events
22:15 די רעכט פון אָפּשטימונג
01:25 "דאָנבאַסס. פעברואר 2017". Speffood
02:00 קאָססאַקק
03:50 מאָרס ינספּעקטאָר (דינען פֿאַר אַלע די אוועקגעגאנגען)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 23 פעברואר 2017 אויף די Culp קאַנאַל
06:30 עוראָנעווס10:00 געוויינטלעך קאָנצערט מיט עדוואַרד יטער
10:30 באָכער פון אונדזער שטאָט
11:55 ניקאָלייַ קרייַןוטשקאָוו
12:40 געשיכטע פון פּרעאָבראַזשענסקי רעגימענט אָדער פּרעסן וואַנט
13:25 בעסטער פּאָפּע אין נאַטור
14: 20 יידל
15:05 לידער פון פאַרשידענע יאָרן
17:30 ד 'אַרטאַגאַן און דריי מוסקעטעערס (1 ס סעריע)
19: 00 דזשעפּליי
20:10 ליבהאָבער
21:55 שטערן פון דער וועלט סצענע אין די יאָרטאָג אָוונט יגאָר קיל אין די שטאַט קרעמלין פּאַלאַס
00:10 באָכער פון אונדזער שטאָט
01:40 קאַרטאָאָנס פֿאַר אַדאַלץ
01:55 שפּיץ פּאַדס אין נאַטור
02:50 ראַפאַעל.
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 23 פעברואר 2017 אויף די קאַנאַל גלייַכן טעלעוויזיע
06:30 סוואָרן רייוואַלז
07:00 נייַעס
07:05 מיליטעריש טויגיקייט
09: 05 פוטבאַלל. אייראָפּע ליגע. 1/16 לעצט ("סיינט-עטיען" (פֿראַנקרייַך) - מאַנטשעסטער פאַרייניקטע (ענגלאַנד))
11:05 נייַעס
11:10 אַלע פֿאַר די גלייַכן!
11:35 פוטבאָל. טשאַמפּיאָנס ליגע. 1/8 פיינאַלז ("סעווילאַ" (ספּאַין) - "לעיסעסטער" (ענגלאַנד))
13:35 נייַעס
13:40 פּאָדדובני
16:00 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
16:25 נייַעס
16:30 קאָנטינענטאַל אָוונט
18:25 האָקי. KHL. 1/4 לעצט זיצונג "מערב". לעבן בראָדקאַסט (דינאַמאָ (מאָסקווע) - טאָרפּעדע (ניזשני נאָווגאָראָד))
19:25 נייַעס
19:30 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
20:00 ספעציעלע רעפּאָרטאַגע
20 דאָללאַרס אויף פוטבאָל!
20:50 פוטבאָל. אייראָפּע ליגע. 1/16 פיינאַלז. לעבן בראָדקאַסט ("זעניט" (רוסלאַנד) - "Anderlecht" (בעלגיע))
22:55 פוטבאָל. אייראָפּע ליגע. 1/16 פיינאַלז. לעבן בראָדקאַסט ("ספּאַרטאַ" (טשעכיי) - "ראָסטאָוו" (רוסלאַנד))
01:00 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
01:30 געמישט מאַרשאַל קונסט. קאַמף נעכט (V. Minakov - D. J. Linderman. T. D. D. D. D. D. D. A. Yanyushev)
03:15 אייראָפּע ליגע אָווערוויעוו
03:45 קוישבאָל. עוראָלעאַגוע. מענטשן (CSKA (רוסלאַנד) - "מאַקקאַבי" (תל אביב, ישראל))
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 23 פעברואר 2017 אויף די CTC קאַנאַל
05:00 אַמאָל אין אַ פייע מייַסע06:00 יעלאַלאַש
06:25 Barboskina
06:55 פיקסי
07:35 פּרעמיערע! "דראַגאָנס. ראַסינג אַרום די ברעג"
08:25 געשמאַק קאַרנאַוואַל פון דער שעף
08:30 פּרעמיערע! "דראַגאָנס. ראַסינג אַרום די ברעג"
09:00 טאַקסי
10:40 טאַקסי -2
12:25 טאַקסי -3
14:10 טאַקסי -4
16: 00risty Dumplings (באַליבסטע)
16:35 גהאָסט הויז
18: 20 ספּיידערמאַן
21:00 נייַ ספּיידערמאַן: הויך וואָולטידזש
23:45 שלייף פון צייט
02:00 טעלעוויזיע פּריזענטער. א גוטן נאכאמאל
04:05 טאַקסי -4
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 23 פעברואר 2017 אויף די קאַנאַל רען טעלעוויזיע
05:00 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
07: 20next (1 - 4 סעריע)
11:10 איוואן צאַרעוויטש און גרוי וואָלף
12:45 איוואן צאַרעוויטש און גרוי וואלף -2
14:10 איוואן צאַרעוויטש און גרוי וואלף -3
15:40 סנייפּער -2. טונגוס (1 - 4 סעריע)
19:00 וואָראָשילאָווסקי אַראָוז
21: 009 ראָטאַ
23:30 מלחמה
01:50 די מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 23 פעברואר 2017 אויף די טנט קאַנאַל
05:50 סאַשאַ + מאַשאַ. די בעסטע06:00 לעצטע שיף (9 סעריע - "טעסט")
07:00 טנט. מישן (59 סעריע)
07:30 טנט. מישן (60 סעריע)
08:00 טנט. מישן (1 סעריע)
08:30 טנט. מישן (2 סעריע)
09:00 הויז -2. ליטע.
10:00 הויז -2. אינזל פון ליבע
11:00 קאָמעדיע קלוב (514 סעריע)
12:00 קאָמעדיע קלוב (515 סעריע)
13:00 קאָמעדיע קלוב (516th סעריע)
14:00 קאָמעדיע קלוב (5177 סעריע)
15:00 קאָמעדיע קלוב (473 טה סעריע)
16:00 קאָמעדיע קלוב (519 טה סעריע)
17:00 שפּיל קלוב (5222 מאנטיק)
17:30 אַדאַפּטאַטיאָן (1 ס סעריע)
18:00 אַדאַפּטאַטיאָן (2 סעריע)
18:30 אַדאַפּטיישאַן (3 ס סעריע)
19:00 אַדאַפּטיישאַן (4 סעריע)
19:30 אַדאַפּטיישאַן (5 סעריע)
20:00 אַדאַפּטיישאַן (6 סעריע)
20:30 אַדאַפּטיישאַן (7 סעריע)
21:00 אַדאַפּטאַטיאָן (8 סעריע)
21:30 אַדאַפּטיישאַן (9 סעריע)
22:00 אַדאַפּטיישאַן (10 סעריע)
22:30 אַדאַפּטיישאַן (11 סעריע)
23:00 הויז -2. שטאָט פון ליבע
00:00 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג. ספּעציעלע איבערזעצונג
01:00 קראָססראָאַדס מיללער
03:15 טנט-קלוב
03: 20 וואָס איז מיין מאַשין, דוד?
04:55 V- וויזאַטערז (9 סעריע - "גאָפּל יאָדייקס")
טעלעפאָן אויף 23 פעברואר 2017 אויף די דינער קאַנאַל
05: 106 ראָמען
05:30 לעבן געשמאַק מיט דזשאַמיע אָליווער (17 און 18 סעריע)
06:30 לעבן געשמאַק מיט דזשאַמיע אָליווער (19 און 20 סעריע)
07:30 6 ראָמען
08: 1020.
17: פֿאָרויסזאָגן (1 ס סעריע)
09:10 פֿאַר משפּחה סיבות (1 און 2 סעריע)
11:45 שטאָלץ און פאָרורטל (1 - 6 סעריע)
18:00 דר. הויז (44 טה סעריע)
18:55 6 פּערסאַנעלנאַלז
19:05 ווייַבלעך דאָקטער -2 (15 און 16 סעריע)
21:00 טאָפּל סאָליד (15 און 16 סעריע)
23:00 רובלעוואָ ביריולילאָסוואָ (56 טה סעריע - "Kemularia-Sainina")
00: 006 ראָמען
00:30 גיין אין פּאַריז
02:10 בעסטער, אָדער סטריינדזשנאַס פון ליבע (4 - 6 סעריע)