טעלעפאָן אויף 4 פעברואר 2017 אויף דער ערשטער קאַנאַל
05:30 אַליין מיט אַלעמען06:00 נייַעס
06:10 אַליין מיט אַלעמען
06:30 דערוואַקסן קינדער
08:00 שפּיל, האַרמאָניע באַליבט!
08:45 סמעשאַריקי. ספּאָרט
09: 00:00 און קלוג
09:45 די וואָרט פּאַסטעך
10:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
10:15 "איר געדענקען, צוויי שטערן אפגעפארן ..." צו די 75 יאָרטאָג פון LE Leshchenko
11: 20 סמאַק (וולאדימיר קוזמין)
12:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
12:15 גאנץ פאַרריכטן (וואַלענטין סמירניצקי. פאַרריכטן פֿאַר די פּאָרטאָס!)
13:10 פֿאַר 10 יאר יינגער
14:00 וואָמען
16: 00ה, גיין!
18:00 אָוונט נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
18:15 "ווער וויל צו ווערן אַ מיליאָנער?" מיט דמיטרי דיבראָוו
19:10 אַ מינוט פון כבוד. נייע סעזאָן
21:00 צייט
21:20 "טאַנייט" מיט אַנדרעי מאַלאַכאָוו
23: 00
01:25 פּענגגוואַנז הער פּאַפּער
03:10 אָנגענעם יאַזדע
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 4 פעברואר 2017 אין רוסלאַנד 1
07:10 לעבעדיק מעשיות (מעלדונג פון פעברואר 4)
08:00 וועסטי. די היגע צייט
08: 20 רוסיש. די היגע צייט
09: 20 ס צו איין
10:10 משפּחה אלבאם
11:00 וועסטי
11: 20. די היגע צייט
11:40 הומאָר! הומאָר! הומאָר !!! (מעלדונג פון 4 פעברואר)
14:00 וועסטי
14: 20 באַליבסטע פאַרזעעניש
18:00 שבת אָוונט
20:00 מערב אויף שבת
21:00 אַ מוטער-אין-קאַמאַנדער
00:50 זונרויז
02:40 טערקיש מאַרץ (מעדיצין פֿאַר די טויטע)
04:35 די ויספאָרשונג איז געפירט דורך עקספּערץ (קאַסע נומער 12 - "בוקיי אין דער אָפּטראָג")
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 4 פעברואר 2017 אויף NTV
05:00 זייער מאָראַל05:50 אַגענט פון ספּעציעל ציל ("הונט פאַרשווונדן", 1 און 2 סעריע)
07:25 מיינונג
08:00 הייַנט
08: 20 קפּ. ויספאָרשונג
08:45 מיד פּראָבלעמפ
09:30 קאָכן מיט אַלעקסיי זימין
10:00 הייַנט
10: 20 די וועג
11:00 עסנוואַרג לעבן און טויט (מעלדונג פון פעברואר 4)
12:00 וווינונג קשיא
13:05 טאָפּל סטאַנדאַרדס (מעלדונג פון 4 פעברואר)
14:10 מיר וועלן גיין, עסן! (מעלדונג פון 4 פעברואר)
15:05 אייגן שפּיל
16:00 הייַנט
16: 2 ספר מיטגלידער ...
17:00 סעקרעט דורך מיליאָן (אַלעקסיי נליאָוו)
19:00 סענטראַל טעלעוויזיע »מיט וואַדים טאַקמענעוו
20:00 איר וועט ניט גלויבן!
21:00 כאַקינג
23:15 »ינטערנאַטיאָנאַל זעגמיל" מיט Tigran Keosayan
00: 10 פֿאָרמאַט A4 ("באַקאַנטער". "געדענקט וואָס איז געווען". "אויף די positive דערפאַרונג פון האַרט)
03:30 עסנוואַרג אָן כּללים
04: 20 פּאָטרול (ריאַבינאָווייַאַ צווייַגל)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 4 פעברואר 2017 אויף טעלעוויזיע צענטער
05:15 "מייַן העלד" מיט טאַטיאַנאַ וסטינאָוואַ
06:00 מאַרש וואַרפן
06:35 גנב און זיין לערער
07:40 פרונזיק מקרטטשיאַן. מאָדנע מענטש טראַגעדיע
08:35 אַבווגדאַיקאַ
09:00 ארטאדאקס ענציקלאָפּעדיע (מעלדונג פון פעברואר 4)
09:30 האָרסמאַן אָן אַ קאָפּ
11:30 געשעענישן
11:45 Justa Vanity
13:25 צוויי פּלוס צוויי
14:30 געשעענישן
14:45 צוויי פּלוס צוויי
17:25 ליבע אַרויס די פאַרמעסט
21:00 "פּאָסטסקריפּט" מיט אַלעקסיי פּושקאָוו
22:10 די רעכט צו וויסן!
23:40 געשעענישן
23:55 די רעכט פון אָפּשטימונג
03:05 "סיריע. די וועלט איז אונטער פייַער. " Speffood
03:35 אמונה (4 סעריע - "טויט פון משפּחה פון משפּחה")
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 4 פעברואר 2017 אויף די Culp קאַנאַל
06:30 עוראָנעווס10:00 ביבליקאַל פּלאַנעווען
10:35 פון דעם לעבן פון האָלידייַמייקערז
11:55 דזשארזש בורקאָוו
12:35 דעם וואָך ... 100 יאר צוריק. Nefald Notes (132 וואָך פון מלחמה. 22 יאנואר (4 פעברואר) -28 יאנואר (10 פעברואר (פעברואר 10))
13: 05 געזאַנג די וניווערסע פּעטראָוואַ-וואָדקינאַ
13:50 אַדאַם מאַרריעס יוו
16:10 ומזעיק קרעמלין
16:50 פענימאָרע קאָאָפּער
17:00 קולטור נייַעס מיט וולאַדיסלאַוו פליראַקאָווסקי
17:30 מענטשן ס אַרטיסט פון רוסלאַנד דמיטרי כוואָראָסטאָווסקי
18:35 מאָדע געשיכטע (די איידעלע אויסזען פון די מיטל עלטער)
19:30 געמיני
20:50 ניקיטאַ מיכקאַלקאָוו. עפֿן רעפּעטיציע "מעטאַמאָרפאָסיס"
23:50 ופגעקאָכטדער קאָלנער (6 סעריע - "האַלבנאַכט אין פּאַריז. 1939-1945")
00:50 מאַטעאָ רייַמאָנד פאולולס און גרויס באַנדע לעטיש ראַדיאָ
01:55 מאָדע געשיכטע (די איידעלע אויסזען פון די מיטל עלטער)
02:50 הערנאַן קאָרטעס
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 4 פעברואר 2017 אויף די מאַנופאַקטור גלייַכן טעלעוויזיע
05:35 באָבסליי און סקעלעט. וועלט קאַפּ. בראָדקאַסט פֿון עסטרייַך
06:30 טאָפּל
07:00 נייַעס
07:05 אַלע אויף די גלייַכן! געשעענישן פון דער וואָך
07:30 נייַעס
07:35 דיאַלאָגס וועגן פישערייַ
08:05 ספּאָרט רעפּאָרטער
08:25 סקיינג. וועלט קאַפּ. Skiathlon. וואָמען. ליכט בראָדקאַסט פֿון קארעע
09:25 אַלע אויף פוטבאָל! (טראַנזישאַנאַל צייַט)
09:55 סקיינג. וועלט קאַפּ. Skiathlon. מענטשן. ליכט בראָדקאַסט פֿון קארעע
11:35 נייַעס
11:40 אַלע אויף פוטבאָל! (פּאָסטער)
12:40 וניווערסיאַד טאָגבוך
12:50 נייַעס
12:55 ווינטער וניווערסליאַדע 2017. האָקי. מענטשן. 1/4 פיינאַלז. לעבן בראָדקאַסט פֿון קאַזאַכסטאַן
15:25 פוטבאָל. טשאַמפּיאָנשיפּ פון ענגלאַנד. לעבן בראָדקאַסט (טשעלסי - אַרסענאַל)
17:25 נייַעס
17:30 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
18:25 כוליגאַנז
18:55 פוטבאָל. פֿראַנקרייַך טשאַמפּיאָנשיפּ. לעבן בראָדקאַסט ("מאָנאַקאָ" - "ניס")
20:55 האָקי מיט די פּילקע. וועלט טשאַמפּיאָנשיפּ. 1/2 פיינאַלז. לעבן בראָדקאַסט פֿון שוועדן
22:55 נייַעס
23:00 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
23:45 פילטי שטאָט
01:45 באָבסליי און סקעלעט. וועלט קאַפּ. בראָדקאַסט פֿון עסטרייַך
02:15 מאַנשאַפֿט פון ינדיאַנאַ שטאַט
04:30 פוטבאָל. דייַטש טשאַמפּיאַנשיפּ ("באַוואַריאַ" - "סטשאַלקע")
טעלעפאָן אויף 4 פעברואר 2017 אויף CTC קאַנאַל
05:25 עלעקטריש05:50 מוזיק אויף די סץ
06:00 יעלאַלאַש
06:30 פּרעמיערע! "אָלי און אוצרות פון פּייראַץ"
08:00 דראַגאָנס: אָללאַ דיפענדערז
09:00 סמעשאַריקי
09:15 דריי קאַץ
09:30 יראַל דאַמפּלינגז (באַליבט)
10:30 צייט פֿאַר 24 שעה
11:30 קאַרטאָאָנס ("שפּאַס דערציילונגען". "יום טוּב קאַנג פו פּאַנדאַ")
12:25 פּרעמיערע! "גנאָמעאָ און דזשוליעט"
14:00 פּרעמיערע! "טאַטעשי איז 17 ווידער"
16: 00risty Dumplings (באַליבסטע)
16:55 ראַד.
19:05 ברוס אלמעכטיקער
21:00 אוצר פאָלק
23:30 טוישעוו בייז
01:25 פּרעמיערע! "21 און עלטער"
03:10 דזשעף לעבעדיק אין שטוב
04:45 אַמאָל אין אַ פייע מייַסע
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 4 פעברואר 2017 אויף די קאַנאַל רען טעלעוויזיע
05:00 »טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
07:00 דאַרק נייט
09:55 מינטראַנס
10:40 פאַרריכטן איז ערלעך
11:25 די מערסט נוציק פּראָגראַם
12:25 "מיליטער מיסטעריע" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
12:30 נייַעס
12:35 "מיליטער מיסטעריע" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
16:30 נייַעס
16:35 "מיליטער מיסטעריע" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
17:00 »טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
19:00 עקספּענדאַבלעס
20:50 עקספּענדאַבלעס -2
22:50 עקספּענדאַבלעס -3
01:00 אירישמאַן
03:00 די מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
03:50 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 4 פעברואר 2017 אויף די טנט קאַנאַל
05:45 סאַשאַ + מאַשאַ. די בעסטע06:00 לעצטע שיף (3RD סעריע - "פּינטלעך קאַלקולאַטיאָן")
07:00 טנט. מישן (35 סעריע)
07:30 טנט. מישן (36 סעריע)
08:00 טנט. מישן (37 סעריע)
08:30 טנט. מישן (38 סעריע)
09:00 אַגענץ 003 (43 רד סעריע)
09:30 הויז -2. ליטע.
10:30 הויז -2. כאַסענע פּער מיליאָן
11:30 פאַרריכטן שולע (603 3 סעריע)
12:30 פּסיטשיקס זענען ינוועסטאַגייטינג (78 סעריע)
13:00 שלאַכט פון סייקיקס (265 סעריע)
14:30 שלאַכט פון סייקיקס (266THE סעריע)
16:00 שלאַכט פון סייקיקס (267 ס סעריע)
17:30 שלאַכט פון סייקיקס (2688 סעריע)
19:00 שלאַכט פון סייקיקס (284 סעריע)
19:30 שלאַכט פון סייקיקס (285 סעריע)
20:00 דראַקולאַ
21:50 אַמאָל אין רוסלאַנד (58 סעריע)
23:00 הויז -2. שטאָט פון ליבע
00:00 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג. ספּעציעלע איבערזעצונג
01:00 חינענטשקע פּלוטאָ נאַש
02:55 ריאָ -2
04:55 אָרעווניק (15 טה סעריע - "סוף פון די שפּיל")
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 4 פעברואר 2017 אויף די קאַנאַל היים
05:30 דזשאַמיע: לאָנטש פֿאַר 15 מינוט (19 און 20 סעריע)
06:30 דזשאַמיע: לאָנטש אין 15 מינוט (21 און 22 ס סעריע)
07:30 6 ראָמען
08:15 עוודאָקיאַ
10:20 האָפענונג ווי אַ עדות פון לעבן (1 - 4 סעריע)
13:45 הויז אָן עקסיט (1 און 2 סעריע)
17:30 היים קוקינג (95 סעריע - "דמיטרי מיללער")
18:00 2017: פֿאָרויסזאָגן (3RD סעריע)
19:00 גלענצנדיק יאָרהונדערט. Empire Kossem (9 און 10 סעריע)
23:00 מזרח ווייבער (10 סעריע - מצרים)
00:00 6 ראָמען
00:30 שורה מאַרץ (1 - 4 סעריע)
04:40 6 ראָמען