טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 3 פעברואר 2017 אויף דער ערשטער קאַנאַל
05:00 טעלעוויזיע קאַנאַל "גוט מאָרגן"09:00 נייַעס
09: 20 טיקווערד "גוט מאָרגן"
09:50 לעבן גרויס!
10:55 פאַשיאָנאַבלע זאַץ
12:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
12:15 אַליין מיט אַלעמען
13: 20 יאָר וועט ווייַזן
14:00 נייַעס
14:15 צייט וועט ווייַזן
15:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
15:15 צייט וועט ווייַזן
16:00 וואַרטן פֿאַר מיר
17:00 "מענטש און געזעץ" מיט אַלעקסיי פּימאַנאָוו
18:00 דירעקט אינפֿאָרמאַציע טשאַננעל "ערשטער סטודיע"
20:00 פעלד פון מיראַקאַלז
21:00 צייט
21:30 גאָלדען גראַמאָפאָנע פאָלק אַוואַרד צערעמאָניע (חלק 2)
23: 20 וועעטשני ערדזשאַנט
00:00 בין ביוראָ. " "שטאָט פּידזשאַנז". 2 סיזאַן (4 סעריע)
01:15 זי אַדאָרז אים
03:10 הויפּט פון רויט און אנדערע
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 3 פעברואר 2017 אין רוסלאַנד 1
05: 00וטאָל רוסלאַנד
09:00 וועסטי
09: 15וטאָלאַנד
09:55 וועגן די מערסט וויכטיק זאַך
11:00 וועסטי
11:40 וועסטי. די היגע צייט
11:55 קאַמענסקייַאַ -2
14:00 וועסטי
14:40 וועסטי. די היגע צייט
14:55 סעקרעץ פון די ויספאָרשונג -7 ("ליב טאַלאַנט", 1 און 2 סעריע)
17:00 וועסטי
17: 20 געשעעניש. די היגע צייט
17:40 לעבן יטער
18:50 60 מינוט
20:00 וועסטי
20:45 נייַעס. די היגע צייט
21:00 פּעטראָסיאַן ווייַזן
23:05 וואו וואוינט איר
01:05 פּיקאַפּ. עסן אָן כּללים
02:50 דאַר (60 סעריע)
04:45 די ויספאָרשונג איז געפירט דורך עקספּערץ (פאַל נומ '11 - "אין קיין פּרייַז")
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 3 פעברואר 2017 אויף NTV
05:10 אַדוואָקאַט (דעד נאַטור)06:00 הייַנט
06:05 מיסטעריעז רוסלאַנד
07:00 ביזנעס מאָרגן נטוו
08:05 צוריקקער פון Mukhtara-2 ("קאַליע לאָנטש". "ניו וווינונג")
10:00 הייַנט
10: 20 פּאַסיפיק ("ריגל באַשעפעניש", 1 און 2 סעריע)
12:00 דזשורי קאָורט
13:00 הייַנט
13:25 באריכטן. נויטפאַל
14:00 באַגעגעניש אָרט
16:00 הייַנט
16:40 "מיר רעדן און ווייַזן." רעדן ווייַזן מיט לעאָניד זאַקאָשאַנסקי
181: 15 קפּ. ויספאָרשונג
19:00 הייַנט
20:00 פּראַוודאַ גאָרנאָוואַ
21: 00Kuma ("בראָדעווקע", 1 און 2 סעריע. "קיל סליידז", 1 און 2 סעריע)
00:50 פאַרזאַמלונג אָרט
02:25 מאָסש ס האַנט
03:15 דזשודישאַל דעטעקטיוו
04:15 פּאַטראָל (פאַרפאַלן פּיסטויל)
טעלעפאָן אויף 3 פעברואר 2017 אויף טעלעוויזיע צענטער
05:10 "מייַן העלד" מיט טאַטיאַנאַ וסטינאָוואַ
06:00 שטימונג
08:00 די סיקריץ פון אונדזער סינעמאַ (די אַדווענטשערז פון שערלאַק האָלמעס און ד"ר וואַצאָן)
08:30 די אַדווענטורעס פון שערלאַק האָלמעס און ד"ר וואַצאָן. באַסקראָוויללע הונט
11:30 געשעענישן
11:50 טאַטע ברוין (שטאָלץ שטאָלץ. "שאָטן פון ESHaphot")
13:40 "מייַן העלד" מיט טאַטיאַנאַ astinova (וויקטאָר דאָבראָנראַוואָוו)
14:30 געשעענישן
14:50 שטאָט פון נייַעס
15: 1510 די מערסט ... (בראַטשי שטערן)
15:50 אין דזשאַז סטיל
17:40 צוריקקער
19:30 "אין דעם צענטער פון געשעענישן" מיט אננא פּראָהאָראָוואַ
20:40 וואָוץ רעכט
22:00 events
22:30 רוימישע קאַרטעוו. א נאַר
23:55 ולטימאַטום
01:25 פּעטראָווקאַ, 38
01:40 לאַדי פאַרשווינדן ביי האַלבנאַכט
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 3 פעברואר 2017 אויף די Culp קאַנאַל
06:30 עוראָנעווס10:00 קולטור נייַעס
10: 20 גאַביט אין די וואָנדערלאַנד
11:15 ויספאָרשונג פון די קאַמישאַנער מעגרע (מעגרע איז בייז)
12:45 אוראלט פּאָרט שטאָט האָיאַן
13:00 ליסטאַסט כּללים
13:30 אותיות פון דער פּראָווינץ (שטאָט פון פּעטושקי. וולאדימיר געגנט)
13:55 Chingis Khan
14:05 ופגעקאָכטדער קאָלנער (5 סעריע - "ליבערטאַד! 1930 -1939")
15:00 קולטור נייַעס
15:10 ופגעקאָכטדער קאָלנער (6 סעריע - "האַלבנאַכט אין פּאַריז. 1939-1945")
16: 05 האָלע האָלעס. ווייַס ספּאַץ
16:50 וולאַדיסלאַוו ווינאָגראַדאָוו
17:35 מענטשן ס אַרטיסט פון די וססר טאַמאַראַ סיניאַווסקייַאַ
18:30 יורי אָלעשאַ. כאַטשינג שרייבער
19: 20Jotto di באָנדאָנע
19:30 קולטור נייַעס
19:45 מאָזאָנאָסטאַלגיאַ
20: 20 אַאָסטראָוו (צו די 80 יאָרטאָג פון רעזמיטייאַ אַדאָמייַטיס)
20:55 פון די לעבן פון ווייקיישאַנערז
22:25 לעבן שורה (עוועניני Dyatlov)
23: 20 אין דער קולטור
23:35 קריסאָוועט
23:40 פוריאָוס מאַדערניסץ (5 סעריע - "ליבערטאַד! 1930 -1939")
00:35 ויספאָרשונג פון די קאַמישאַנער מעגרע (מעגרע איז בייז)
01:55 סיקערז (טעמפּלאַטאָרס אין סאָוויעט רוסלאַנד)
02:40 ברו-אויף-בויני. גראַוועסטאָ האָט מאַונדז אין די טייך ראַדיאַציע
טעלעפאָן אויף 3 פעברואר 2017 אויף די מאַנופאַקטור גלייַכן טעלעוויזיע
06:10 טוץ!
06:30 טאָפּל
07:00 נייַעס
07:05 מעשוגע טשאַמפּיאָנשיפּס
07:35 נייַעס
07:40 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
08:55 ווינטער וניווערסליאַדע 2017. ביאַטהלאָן. יאָג. וואָמען. לעבן בראָדקאַסט פֿון קאַזאַכסטאַן
09:45 נייַעס
09:50 ספּאָרט רעפּאָרטער
10: 20 הויך ליגע
10:50 נייַעס
10:55 ווינטער וניווערסליאַדע 2017. ביאַטהלאָן. יאָג. מענטשן. לעבן בראָדקאַסט פֿון קאַזאַכסטאַן
11:45 ספּעציעל באריכט (ספּאָרט קאַנספּיראַסי)
12:15 נייַעס
12:030 אויף די גלייַכן!
12:55 סקיינג. וועלט קאַפּ. ספּרינט. ליכט בראָדקאַסט פֿון קארעע
14:40 ספּאָרט רעפּאָרטער
15:00 נייַעס
15:05 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
15:50 שטערן פוטבאָל
16: 20 יאָר
16:25 קאָנטינענטאַל אָוונט
16:55 האָקי. KHL. לעבן בראָדקאַסט ("מעטאַללורג" (מאַגניטאָגאָרקסק) - סקאַ (סט פעטערבורג))
19:25 אַלץ איז אויף פוטבאָל!
19:55 פוטבאָל. פרייַנדלעך גלייַכן. לעבן בראָדקאַסט פון ספּאַין (זעניט (רוסלאַנד) - "ספּאַרטאַ" (טשעכיי))
21:55 אַלע אויף פוטבאָל! (פּאָסטער)
22:40 ספּאָרט רעפּאָרטער
23:00 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
23:45 ינדיספּיוטאַבאַל -3
01:30 קאָממאַטאָרי. געניק
01:50 פוטבאָל. טשאַמפּיאָנס ליגע. 2012 (פאַקטיש "(מאַדריד, ספּאַין) - מאַנטשעסטער סיטי (ענגלאַנד))
03:45 גוף און נשמה
טעלעפאָן אויף 3 פעברואר 2017 אויף CTC קאַנאַל
05:15 Elash05:45 מוזיק אויף די סט
06:00 יעלאַלאַש
06: 20 באַרבאָסקינאַ
06:50 פיקסי
07:15 דריי קאַץ
07:35 דראַגאָנס: אָללאַ דיפענדערז
08:30 ווי איך געווארן רוסיש
09:30 ווייַזן "וראַל פּעלמעני" (נאַנאָ-קאָנצערט, אויף!)
10:15 ברידער גרימס
12:30 לאָנדאָנגראַד. וויסן ונדזערער!
13:30 קיך
16:00 וואָאָראָנינאַ
19: Uristy Dumplings (באַליבסטע)
19:30 ווייַזן "וראַל פּעלמעני" (נישט אין די פּאָרטהאָלע)
21:00 פּרעמיערע! "רעד"
23:10 פופציק שיידז פון גרוי
01:35 פּרעמיערע! "לייבער טאָג"
03:40 פּרעמיערע! "21 און עלטער"
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 3 פעברואר 2017 אויף די קאַנאַל רען טעלעוויזיע
05:00 »טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
06:00 דאַקיומענטערי פּרויעקט
07:00 מיט בעדי מער!
08:30 נייַעס
09:00 דאַקיומענטערי פּרויעקט
12:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
12:30 נייַעס
13:00 סאַוון מיטאָג
14:00 באַטמאַן: אָנהייב
16:05 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
16:30 נייַעס
17:00 סיקריץ טשאַפּמאַן
18:00 מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
19:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
19:30 נייַעס
20:00 דאַקיומענטערי ספּעציעל פּרויעקט (וואָס וועט זיין די דריט וועלט מלחמה? סוד דיוועלאַפּמאַנץ און וועפּאַנז)
22:00 וואַך אַלעמען!
23:00 דאַרק נייט
01:50 אַנאַליזינג עס
03:30 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 3 פעברואר 2017 אויף די טנט קאַנאַל
05:50 עראָו (2 סעריע - שרה)06:45 סאַשאַ + מאַשאַ. די בעסטע
07: 00Chophaski-Mintear (76th סעריע - "דיינאַסאָרז אין אָפּגאַנג")
07:30 וואָמען ס ליגע: גייז, געלט און ליבע (19 סעריע)
08: 00 דיספּרעסיז פירן די ויספאָרשונג (75 סעריע)
09:00 הויז -2. ליטע.
10:30 הויז -2. כאַסענע פּער מיליאָן
11:30 גאַרפיעלד.
13:30 אוניווערסיטעט (264 סעריע)
14: 00וניווערס (265 סעריע)
14:30 אוניווערסיטעט (266th סעריע)
15: 00וניווערס (267 סעריע)
15:30 אוניווערסיטעט (268 סעריע)
16: 00וניווערס (269 סעריע)
16:30 אוניווערסיטעט (270 סעריע)
17: 00וניווערס (271 סעריע)
17:30 אוניווערסיטעט (272 טה סעריע)
18: 00וניווערס (273 טה סעריע)
18:30 אוניווערסיטעט (274 סעריע)
19: 00וניווערס (275 סעריע)
19:30 אוניווערסיטעט (30 0 מער סעריע)
20:00 ימפּראַוויישאַן (24 ס סעריע)
21:00 שפּיל קאָמעדיע קלוב (528 סעריע)
22:00 עפֿן מיקראָפאָן (2 סעריע)
23:00 הויז -2. שטאָט פון ליבע
00:00 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג. ספּעציעלע איבערזעצונג
01:00 אַזאַ אַ פֿילם! (148 סעריע)
01:30 אַלט מענטשן זענען נישט אַ פּלאַץ
04:00 אין דערזען (12 סעריע - "אמת")
04:50 איך בין אַ זאַמבי (4 סעריע - "ליוו און טיפּ קליוו")
טעלעפאָן אויף 3 פעברואר 2017 אויף די דינער קאַנאַל
05: 106 ראָמען
05:30 דזשאַמיע: לאָנטש פֿאַר 15 מינוט (17 און 18 סעריע)
06:30 דזשאַמיע: לאָנטש פֿאַר 15 מינוט (19 און 20 סעריע)
07:30 6 ראָמען
07:55 פֿאַר דזשווואַנייל אַפפאַירס (594 - 596 סעריע)
10:55 אַ פרוי וויל צו וויסן (1 (1 - 8 סעריע)
18:00 דזשורי שיינקייט (10 סעריע - "וואָראָפּאַעוואַ")
19:00 פראַטערנאַל קייטן (1 און 2 סעריע)
22:55 רובלעוואָ ביריוליוליאָוואָ (25 סע סעריע - "נומאָוואַ")
23:55 6 ראָמען
00:30 עווערדאָקיאַ
02:25 רובלעוואָ ביריוליוליאָוואָ (25 סע סעריע - "נומאָוואַ")
03:25 כאַסענע גרייס (29 און 30 טה סעריע)