טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 26, 2017 אויף דער ערשטער קאַנאַל
05:00 טעלעוויזיע קאַנאַל "גוט מאָרגן"09:00 נייַעס
09: 20 קאָנטראָל קויפן
09:50 לעבן גרויס! (מעלדונג פון יוני 26)
10:55 פאַשיאָנאַבלע זאַץ
12:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
12:15 אַליין מיט אַלעמען
13: 20 יאָר וועט ווייַזן
15:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
15:15 צייט וועט ווייַזן
16:00 / ווייַבלעך
17:00 זאל ס באַקומען כאַסענע געהאַט!
18:00 אָוונט נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
18:40 דירעקט אינפֿאָרמאַציע טשאַננעל "ערשטער סטודיע"
19:50 "זאל זיי זאָגן" מיט אַנדרעי מאַלאַכאָוו
21:00 צייט
21:35 הויפּט -2 (5 און 6 סעריע)
23:45 נאַכט נייַעס
00:00 פּאָסנער (יורי הייך)
01:00 טאָראַה! תורה! תורה!
03:00 נייַעס
03:05 תורה! תורה! תורה!
03:50 אַליין מיט אַלעמען
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 26, 2017 אין רוסלאַנד 1
05: 00וטאָל רוסלאַנד
09:00 וועסטי
09: 15וטאָלאַנד
09:55 וועגן די מערסט וויכטיק זאַך
11:00 וועסטי
11:40 וועסטי. די היגע צייט
11:55 שטויביק אַרבעט (12 סעריע)
13:00 שטויביק אַרבעט (13 סעריע)
14:00 וועסטי
14:40 וועסטי. די היגע צייט
14:55 סעקרעץ פון די ויספאָרשונג -9 ("6 מיליאָן עדות", 1 ס סעריע)
16:00 סיקריץ פון די ויספאָרשונג -9 ("6 מיליאָן עדות", 2 סעריע)
17:00 וועסטי
17: 20 געשעעניש. די היגע צייט
17:40 לעבן יטער
18:50 60 מינוט
20:00 וועסטי
20:45 נייַעס. די היגע צייט
21:00 יאָג פֿאַר די פאַרגאַנגענהייט (1 טייל)
00: 20 ספּעסיאַל קארעספאנדענט
02:50 אויף די זוניק זייַט פון די גאַס (7 סעריע - מישאַ-פּאָנאָנאָפּלעק)
03:50 יורשים
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 26, 2017 אויף NTV
05:00 צוריקקומען צו די ויספאָרשונג ("קאַסע נומער 4 -" ווי אין אַ פֿילם ", 1 און 2 סעריע)06:00 הייַנט
06:05 צוריקקומען צו די ויספאָרשונג ("פאַל נומער 4 -" ווי אין אַ פֿילם ", 1 און 2 סעריע)
07:00 ביזנעס מאָרגן נטוו
09:00 צוריקקער פון Mukhtara-2 (געשעפט אין רוסיש)
10:00 הייַנט
10: 20 לאָננער ("דזשאַקקפּאָט", 1 און 2 סעריע)
12:00 דזשורי קאָורט
13:00 הייַנט
13:25 באריכטן. נויטפאַל
14:00 באַגעגעניש אָרט
16:00 הייַנט
16:30 עדות ("מורא, איך בין שטענדיק מיט איר", "שלעכט געלט")
18:30 באריכטן. נויטפאַל
19:00 הייַנט
19:40 ים דעווילס. טאָרנאַדאָ -2 ("חברים", 1 און 2 סעריע "חלום פון קינדשאַפט", 1 און 2 סעריע)
23:30 רעזולטאַטן פון דעם טאָג
00:00 פּאָזדניאַקאָוו
00:10 טשייס שאָטן (קרבן פון קונסט)
01:10 באַגעגעניש אָרט
03:10 פינצטער זייַט
04:00 ינוועסטאַגייטער -2 (דיכט)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 26, 2017 אויף טעלעוויזיע צענטער
05:05 מייַן מאַן - דירעקטאָר
06:00 שטימונג
08:10 אונדזער פּראָסט פרייַנד
10:35 פעטרוס אַלעיניקי. גרויזאַם, גרויזאַם ליבע
11:30 געשעענישן
11:50 "פּאָסטסקריפּטום" מיט אַלעקסיי פּושקאָוו
12:55 "אין דעם צענטער פון געשעענישן" מיט אננא פּראָהאָראָוואַ
13:55 פּראַטעקשאַן שורה (וועלט ווייבער)
14:30 געשעענישן
14:50 שטאָט פון נייַעס
15:10 שטאָטיש אַסעמבלי
16:00 די סיקריץ פון אונדזער סינעמאַ (מיידל)
16:35 נאַטירלעך סעלעקציע
17:30 קריק אַולז (1 און 2 סעריע)
19:30 געשעענישן
20:00 פּעטראָווקאַ, 38
20: 20 רעכט קולות
22:00 events
22:30 "טויט מיט דער שמעקן פון דזשערייניאַם." Speffood
23:05 אָן טשיטינג. מעבל פּסיטשאָסאַס
00:00 געשעענישן. 25 שעה
00:30 מיינונג פון די פאַרגאַנגענהייט
04: 20 פּאָל בעאַוטיעס. סינעמאַ מיט אַקצענט
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 26, 2017 אויף די קאַטוראַ קאַנאַל
07:00 עוראָנעווס10:00 קולטור נייַעס
10:15 אַבזערווער
11:15 Kinopoesia (אַנאַטאָלי ווייַס לייענט די ליד וולאדימיר מייַאַקאָווסקי "סקיראָפּט)
11: 20 קוי (קאָנספּיראַטאָרס)
13:00 גינדד. וועלש קאַסאַלז עדוואַרד ערשטער
13:15 ליניע לעבן (עווגעני ווילדאָוו)
14:10 גרויס רעליעף פון מענטש (אפריקע)
15:00 קולטור נייַעס
15:10 שלאָפן די וואָרט (1 און 2 סעריע) וועגן די נעבעך הוססאַר
17:50 מיראַעעזיאַ (אַנאַטאָלי ווייַס לייענט די ליד וולאדימיר מייַאַקאָווסקי "סקיראָפּט)
17:55 און הונדערט. געשיכטע פון דער שטאַט רעגיסטרירן
18:35 שטאַט פאַרשפּרייטונג. E.f. Svetlana. ש. ראַטשמאַננאָוו. קאָנצערט נומער 3 פֿאַר פּיאַנע מיט אָרקעסטער
19:15 גוטע נאַכט, קידס!
19:30 קולטור נייַעס
19:45 אַבסאָלוט געהער
20:25 גרויס רעליעף פון מענטש (אפריקע)
21: 20-אָנגעפילט צייט (פּווק. ערשטער טריט)
21:50 קאָלאָמבאָ (קאָנספּיראַטאָרס)
23: 20 טשאַנישע (אַנאַטאָלי ווייַס לייענט די ליד וולאדימיר מייַאַקאָווסקי "סקריפּ)
23:30 קולטור נייַעס
23:45 Khsovset
23:50 "מיטההער" מיט אלעקסאנדער אַרכאַנגעלסק
00:35 רעגן אין עמעצער אַנדערש ס שטאָט (1 ס סעריע)
01:40 אַבזערווער
02:40 באַיקאַל. בלוי ים סיבעריאַ
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 26 יוני 2017 אויף די קאַנאַל גלייַכן טעלעוויזיע
06:00 טריינערז. לעבן.
06:30 די גאנצע אמת וועגן ...
07:00 נייַעס
07:05 טשאַרדזשינג גטו
07:25 נייַעס
07:30 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
08:55 נייַעס
09:00 ספּאָרט רעפּאָרטער
09: 20Futball. קאָנפעדעראַטע קאַפּ. בראָדקאַסט פֿון מאָסקווע (טשילע - אויסטראַליע)
11: 20 נו
11:30 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
12:15 קאָנפעדעראַטע קאַפּ איבערבליק 2017. גרופע סטאַגע
13:00 דרך פייטער
13:30 Professional Boxing. קעמפן פֿאַר די וובק זילבער טיטל אין סופּערוועיגהט וואָג (A. Povetkin - עם וואַה)
14:30 נייַעס
14:35 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
15:00 געמישט מאַרשאַל קונסט. UFC. בראָדקאַסט פֿון די USA (M. Kyza - K. Le. B. D. D. D. S. Penn - D. Diers)
16:55 נייַעס
17:00 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
17:30 מיין קאַמף. עמעליאַנענקאָ ווס מיטריאַס
18:00 געמישט מאַרשאַל קונסט. בעלאַטאָר. בראָדקאַסט פֿון די USA (F. עמליאַנענקאָ - M. Mitrion. C. Sonnen - V. Silva)
19:30 לאַנג דרך צו נצחון
20: 00פאָטבאַלל. קאָנפעדעראַטע קאַפּ. בראָדקאַסט פֿון סאָטשי (דייַטשלאַנד - קאַמערון)
22:00 "גאַנץ אַנאַליסיס" מיט וואַלערי קאַרפּין
23:00 ספּעציעל באריכט (פאַקטיש פוטבאָל)
23:10 אַלע אויף די גלייַכן!
00:00 אַריבערפירן אָן אַדרעס
00:30 קאָנפעדעראַטע קאַפּ איבערבליק 2017. גרופע סטאַגע
01:30 פינפט אָרט
03: 15ndi Murray. מענטש מיט טומל
04:30 פוטבאָל. קאָנפעדעראַטע קאַפּ. בראָדקאַסט פֿון מאָסקווע (טשילע - אויסטראַליע)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 26 יוני 2017 אויף די CTC קאַנאַל
05:35 מוזיק אין סץ06:00 סמעשאַריקי
06: 05Shchik און שטשור מלך
08:05 לאנג לעבן מלך דזשוליאַן!
08:30 פרודות. אָנהייב
09: Uristy Dumplings (באַליבסטע)
09:40 בייז פייגל אין סינעמאַ
11:30 דריי יקסאַ -2. ניו לעוועל
13:30 קיך
15:00 ייטיז
17:00 וואָטאָראָנינאַ
20:00 האטעל "עלעאָן"
21:00 שלעכט גייז
23: 20 קעראַל דאַמפּלינגז (באַליבט)
23:30 "סינעמאַ אין דעטאַל" מיט פעדער באָנדאַרטשוק
00:30 אייביק וואַקאַציע
01:30 שיווערינג לאַנד
03: 20 ערזשני ערד -2. יבערכאַזערן
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 26 יוני 2017 אויף די קאַנאַל רען טעלעוויזיע
05:00 מאָדנע פאַל
06:00 דאַקיומענטערי פּרויעקט
07:00 מיט בעדי מער!
08:30 נייַעס
09:00 "מיליטעריש סוד" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ (1 טייל)
11:00 דאַקיומענטערי פּרויעקט (פאַרבאָרגן אונטער וואַסער)
12:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
12:30 נייַעס
13:00 סאַוון מיטאָג
14:00 מלחמה פון די גאָדס: ימאָרטאַל
16:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
16:30 נייַעס
17:00 סיקריץ טשאַפּמאַן
18:00 מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
19:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
19:30 נייַעס
20:00 לוסעראַ
21:50 געפירט אין רוסיש
23:00 נייַעס
23:25 מיסטעריע פון מענטשהייט מיט אָלעג שישקין
00:30 ספּאַרטאַק: בלוט און זאַמד (9 און 10 סעריע)
02:30 די מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
03:30 סעקרעץ טשאַפּמאַן
04:30 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 26 יוני 2017 אויף די טנט קאַנאַל
06:00 עסן און ליכט (8 סעריע)06:30 סאַשאַ + מאַשאַ (28 סעריע - "צעבראכן פוס")
07:00 וועגן דעקאָר (18 סעריע - "יריס")
07:30 וועגן דעקאָר (19 סעריע)
08:00 דעפפטשאָנקאַ (33 ריי סעריע - "קיצער")
08:30 דעפפטשאָנקי (34 סעריע - "Mumra")
09:00 הויז -2. ליטע.
10:30 הויז -2. אינזל פון ליבע
11:30 שלאַכט פון סייקיקס (278 סעריע)
13:00 פאַקטיש יינגלעך (1 ס סעריע)
13:30 פאַקטיש יינגלעך (2 סעריע - "בראַסעלעץ פון גוט")
14:00 פאַקטיש יינגלעך (3 ס סעריע - "טאַנצפּלאַץ דאַנסינג")
14:30 פאַקטיש יינגלעך (4 סעריע - "מיליאָן שאַרלעכ רויט רויזן")
15:00 פאַקטיש יינגלעך (5 סעריע - "מאַשין")
15:30 פאַקטיש יינגלעך (6 סעריע - "ניו אַרבעט")
16:00 פאַקטיש יינגלעך (7 סעריע - "הונט אין די מאַשין")
16:30 פאַקטיש יינגלעך (8 סעריע - "קלוב")
17:00 פאַקטיש יינגלעך (9 סעריע - "נאָך קלוב")
17:30 פאַקטיש יינגלעך (10 סעריע - "פוטבאָל. סטריפּקלוב")
18:00 פאַקטיש יינגלעך (11 טה סעריע - "וויטעק")
18:30 פאַקטיש יינגלעך (12 סעריע - "באָכער פּאַרטיי")
19:00 פאַקטיש יינגלעך (13 סעריע - "לערער")
19:30 פאַקטיש יינגלעך (14 סעריע - "קעבאַבס אָן וואָמען")
20:00 פאַקטיש יינגלעך (15 סעריע - "לימאַזין")
20:30 פאַקטיש יינגלעך (16 סעריע - "צו די מוזיק פון Vivaldi")
21:00 שפּיל קאָמעדיע קלוב (510 טה סעריעס)
22:00 קאָמעדיע קלוב (465 סעריע)
23:00 הויז -2. אינזל פון ליבע
00:00 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג. ספּעציעלע איבערזעצונג
01:00 אַזאַ אַ פֿילם! (168 סעריע)
01:30 ווילד
03:45 ריסטאַרט (28 סעריע)
04:45 ריסטאַרט (29 סעריע)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף 26 יוני 2017 אויף די דינער קאַנאַל
05:30 דזשאַמיע אין שטוב (11 און 12 סעריע)
06:30 דזשאַמיע אין שטוב (13 און 14 ס סעריע)
07:30 6 ראָמען
08:00 אויף דזשוווענילע ענינים (521 ס - 523 רד סעריע)
11:00 זאל ס DIVEN! (183 - 1853)
14:00 טאַטע ס פּרובירן (13 סעריע)
15:00 צוויי גורל (1 - 3 ס סעריע)
18:00 קאָנדאָרק (19 סעריע - "טראַפ - מאַן")
19: 00Fאַמינאַל וואַלועס (25 און 26 סעריע)
20:55 און פונדעסטוועגן, איך ליבע ... (17 און 18 סעריע)
22:50 לאַבאָראַטאָריע פון ליבע (1 סע סעריע - "ליבע קאַסאַלז")
23:55 6 ראָמען
00:30 צוויי בילעט (1 - 4 סעריע)
04:30 דר. הויז (105 סעריע)