טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 26, 2017 אויף דער ערשטער קאַנאַל
05:00 טעלעוויזיע קאַנאַל "גוט מאָרגן"09:00 נייַעס
09: 20 טיקווערד "גוט מאָרגן"
09:50 לעבן גרויס!
10:55 פאַשיאָנאַבלע זאַץ
12:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
12:15 אַליין מיט אַלעמען
13: 20 יאָר וועט ווייַזן
14:00 נייַעס
14:15 צייט וועט ווייַזן
15:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
15:15 צייט וועט ווייַזן
16:00 / ווייַבלעך
18:00 אָוונט נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
18:45 זאל ס באַקומען כאַסענע געהאַט!
19:50 "זאל זיי רעדן" מיט אַנדרעי מאַלאַכאָוו
21:00 צייט
21:35 גרעטשאַני (23 און 24 סעריע)
23:15 נאַכט נייַעס
23:30 "ביוראָו". "שטאָט פּידזשאַנז" (9 סעריע)
00:35 יאנואר קאַרסקי. צדיקים פון דער וועלט
02:00 אַליין מיט אַלעמען
03:00 נייַעס
03:05 פאַשיאָנאַבלע זאַץ
04:05 קאָנטראָל קויפן
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 26, 2017 אין רוסלאַנד 1
05: 00וטאָל רוסלאַנד
09:00 וועסטי
09: 15וטאָלאַנד
09:55 וועגן די מערסט וויכטיק זאַך
11:00 וועסטי
11:40 וועסטי. די היגע צייט
11:55 וואַסיליסאַ (27 סעריע)
13:00 וואַסיליסאַ (28 סעריע)
14:00 וועסטי
14:40 וועסטי. די היגע צייט
14:55 סעקרעץ פון די ויספאָרשונג-6 ("פריילעך עלעפאַנט", 1 און 2 סעריע)
17:00 וועסטי
17: 20 געשעעניש. די היגע צייט
17:40 לעבן יטער
18:50 60 מינוט
20:00 וועסטי
20:45 נייַעס. די היגע צייט
21:00 סקליפאָסאָווסקי. ריסאַסיטיישאַן (15 סעריע)
22:05 סקליפאָסאָווסקי. ריסאַסיטיישאַן (16 סעריע)
23:15 »משפּחה." פּראָגראַם וולאדימיר סאָלאָוויאָוואַ
01:15 בריגאַדע (4 סעריע)
03:25 דאַר (55 סעריע)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 26, 2017 אויף NTV
05:00 אַדוואָקאַט (ומלעגאַל ינוואַזיע)06:00 הייַנט
06:05 אַדוואָקאַט (פאַרקריפּלט זיך-פאַרטיידיקונג)
07:00 הייַנט
07:05 אַדוואָקאַט (קאַוואַלאַרגאַרד עלטער פון די אַנדערווערלד)
08:00 הייַנט
08:05 צוריקקומען מוהטאַראַ -2 ("פאָרשלאָג". "געפערלעך באַשמוצן")
10:00 הייַנט
10: 20bratany-2 (27 און 28 סעריע)
12:00 דזשורי קאָורט
13:00 הייַנט
13:25 באריכטן. נויטפאַל
14:00 באַגעגעניש אָרט
16:00 הייַנט
16:25 גאסן פון צעבראכן לאמפן -12 ("קאַנסיערזש אָן שלעכט געוווינהייטן". "נאַר")
18:00 "רעדן און ווייַזן." רעדן ווייַזן מיט לעאָניד זאַקאָשאַנסקי
19:00 הייַנט
19:40 פּלאָגן ("טרייל אָרדזשאָניקידזע", 1 און 2 סעריע)
21:35 איינער קעגן אַלעמען (7 און 8 סע סעריע)
23:30 רעזולטאַטן פון דעם טאָג
00:00 סינדבאַד ס וועסטערנס ("דרך צו צפון", 8 סעריע)
00:55 פאַרזאַמלונג אָרט
02:40 חורבן - קליי פֿאַר טאַפּעטן?
03:40 מיר וועלן גיין, קעמפן!
04:05 אַוויאַטאָר
04:15 פּאַטראָל (פראנצויזיש)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 26, 2017 אויף טעלעוויזיע צענטער
05:10 "מייַן העלד" מיט טאַטיאַנאַ וסטינאָוואַ
06:00 שטימונג
08:05 דאָקטער און ...
08:40 ערשטער טראָללייבוס
10:25 זשאַנאַ פּראָקאַטאָרענקאָ. באַלאַד פון ליבע
11:30 געשעענישן
11:50 טאַטע ברוין ("אויג אַפּאָללאָ". "כלה פון משיח")
13:40 "מייַן העלד" מיט טאַטיאַנאַ astinova (דעניס קליאַווער)
14:30 געשעענישן
14:50 שטאָט פון נייַעס
15:15 סאָוויעט מאַפיאַ (אייַזן בעלאַ)
16:00 די סיקריץ פון אונדזער סינעמאַ (מיידל)
16:35 נאַטירלעך סעלעקציע
17:30 הויפּט סאָקאָלאָוו ס העטעראַ (7 און 8 סעריע)
19:30 געשעענישן
20:00 די רעכט פון אָפּשטימונג
21:45 פּעטראָווקאַ, 38
22:00 events
22:30 קאָווער (טראַמפּ וואָמען)
23:05 לעבן אָן אַ ליב געהאט איינער
00:00 געשעענישן. 25 שעה
00:30 פאטער ברוין ("פאַלש פאָרעם". "מענטש אויף דעם בוים")
02: 20 פּאָל בעאַוטיעס. סינעמאַ מיט אַקצענט
03:25 Kvirk (2 סעריע)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 26, 2017 אויף די גלייַכן טעלעוויזיע
06:30 די גאנצע אמת וועגן ...07:00 נייַעס
07:05 מעשוגע טשאַמפּיאָנשיפּס
07:35 נייַעס
07:40 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
08:55 נייַעס
09:00 געלט גרויס ספּאָרט
09:30 ביאַטהלאָן. אייראָפּע טשאַמפּיאַנשיפּ. יחיד ראַסע. מענטשן. בראָדקאַסט פֿון פוילן.
11:15 נייַעס
11:030 אין דעם גלייַכן!
11:50 ביאַטהלאָן. אייראָפּע טשאַמפּיאַנשיפּ. יחיד ראַסע. וואָמען. בראָדקאַסט פֿון פוילן.
13:35 נייַעס
13:40 געמישט מאַרשאַל קונסט. ווייַבלעך באַטאַלז. פּאָרטראַץ
14:40 ספּאָרט רעפּאָרטער
15:00 נייַעס
15:05 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
15:35 פיגורע סקאַטינג. אייראָפּע טשאַמפּיאַנשיפּ. דאַנסינג אויף אייז. קורץ פּראָגראַם. לעבן בראָדקאַסט פון די טשעכיי
16:55 נייַעס
17:00 צוזאָג
19:00 נייַעס
19:05 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
19:35 טוץ!
19:55 פאַקטיש ספּאָרט
20:55 נייַעס
21: 00Figure סקאַטינג. אייראָפּע טשאַמפּיאַנשיפּ. פּאָר. אַרביטראַריש פּראָגראַם. לעבן בראָדקאַסט פון די טשעכיי
22:25 די גאנצע אמת וועגן ...
22:40 ספּאָרט רעפּאָרטער
23:00 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
23:45 קוישבאָל. עוראָלעאַגוע. מענטשן (מאַקקאַבי (תל אביב, ישראל) - וניקס (רוסלאַנד))
01:45 פיגורע סקאַטינג. אייראָפּע טשאַמפּיאַנשיפּ. דאַנסינג אויף אייז. קורץ פּראָגראַם. פּאָר. אַרביטראַריש פּראָגראַם. בראָדקאַסט פֿון די טשעכיי
03:45 באַקומען צו די שפּיץ
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 26, 2017 אויף די סטס
05:50 מוזיק אויף די סץ
06:00 יעלאַלאַש
06: 20 באַרבאָסקינאַ
06:50 פיקסי
07:15 דריי קאַץ
07:35 דראַגאָנס און אָללאַ רידערס
08:30 ווי איך געווארן רוסיש
09:30 ווייַזן "וראַל פּעלמעני" (אויף די אויערן אין די יגזאַם)
10:40 צווישן הימל און ערד
12:30 לאָנדאָנגראַד. וויסן ונדזערער!
13:30 קיך
16:00 וואָאָראָנינאַ
20:00 איר אַלע באַלאַגאַן מיר
21:00 צען יאַרדס
22:55 ווייַזן "וראַל פּעלמעני" (ווי איך פארבראכט עס)
00: 10 פעראַל דאַמפּלינגז (באַליבסטע)
01:00 ווי איך געווארן רוסיש
02:00 פרענדשיפּ און קיין געשלעכט?
03:50 שיף
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 26, 2017 אויף רען-טעלעוויזיע
05:00 »טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ06:00 דאַקיומענטערי פּרויעקט
07:00 מיט בעדי מער!
08:30 נייַעס
09:00 דאַקיומענטערי פּרויעקט
12:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
12:30 נייַעס
13:00 סאַוון מיטאָג
14:00 קונסט פון מלחמה
16:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
16:30 נייַעס
17:00 סיקריץ טשאַפּמאַן
18:00 מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
19:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
19:30 נייַעס
20:00 פּאַסאַזשיר 57.
21:40 וואַך אַלץ!
23:00 נייַעס
23:25 שניי ווייסע: נעקאָמע פון די נאָומז
01:10 די מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
02:00 מינטראַנס
02:45 פאַרריכטן איז ערלעך
03:30 סעקרעץ טשאַפּמאַן
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 26, 2017 אויף טנט
05:35 אין דערזען (4 סעריע - "ראַנאַונסט צווייפל")
06:25 סאַשאַ + מאַשאַ (46 טה סעריעס - "סאַפּרייזיז פֿאַר מאַשאַ (טאַלאַנט)")
07:00 וואָמען ס ליגע: גייז, געלט און ליבע (11 סעריע)
07:30 וואָמען ס ליגע: גייז, געלט און ליבע (12 סעריע)
08: 00 דיספּרעסיז פירן די ויספאָרשונג (69 סעריע)
09:00 הויז -2. ליטע.
10:30 הויז -2. כאַסענע פּער מיליאָן
11:30 אוניווערסיטעט. ניו דאָרם (130 סעריע - "געזעגענונג געשלעכט")
12: 00וניווער. ניו דאָרם (131 סעריע - "דאַנסינג")
12:30 אוניווערסיטעט. ניו דאָרם (132 סעריע - "צוריקקומען פון קריסטינאַ")
13: 00וניווער. ניו דאָרם (133 טה סעריע - טערקיי)
13:30 אוניווערסיטעט. ניו דאָרם (134 סעריע - "וואַליאַ אַלקאָהאָליקער")
14: 00וניווער. ניו דאָרם (135 סעריע - "עקספּעדיטיאָן")
14:30 אוניווערסיטעט. ניו דאָרם (136th סעריע - "יאַנאַ - יוואַנאָוו")
15: 00וניווער. ניו דאָרם (1377)
15:30 אוניווערסיטעט. ניו דאָרם (138 סעריע)
16: 00וניווער. ניו דאָרם (139 סעריע)
16:30 אוניווערסיטעט. ניו דאָרם (140 מאַשין)
17: 00וניווער. ניו דאָרם (141th סעריע)
17:30 אוניווערסיטעט. ניו דאָרם (142 טה סעריע)
18: 00וניווער. ניו דאָרם (143 סעריע)
18:30 אוניווערסיטעט. ניו דאָרם (144 טה סעריע)
19: 00וניווער. ניו דאָרם (145 סעריע)
19:30 אוניווערסיטעט. ניו דאָרם (146th סעריע)
20:00 יידל כאַסענע (14 סעריע)
20:30 יידל כאַסענע (15 טה סעריע)
21:00 בלייד פון כבוד: שטערן אויף אייז
23:00 הויז -2. שטאָט פון ליבע
00:00 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג. ספּעציעלע איבערזעצונג
01:00 ינסעקיאַן וויטשיז
03: 20 אָווי כבוד: שטערן אויף אייז
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 26, 2017 אויף שטוב
05:05 היים קוקינג (65 סעריע - מיכאַיל באַשקאַטאָוו)
05:35 דזשאַמיע אָליווער. יבער פוד (6 סעריע, 1 און 2 טיילן)
06:30 דזשאַמיע: לאָנטש פֿאַר 15 מינוט (1 און 2 סעריע)
07:30 היים קוקינג (66th סעריע - "סערגיי זווערעוו")
08: 006 ראָמען
08:10 פֿאַר דזשוווענילע ענינים (576 - 578 סעריע)
11:10 זאל אונדז DIVER! (178 - 180 מינוט)
14:10 פּאָדלידיסהי (3 פילם - "בומעראַנג", 1 און 2 סעריע)
16:05 וואָמען ס דאָקטער (21 און 22 ס סעריע)
18:00 דזשורי שיינקייט (4 סעריע - "שידזשניאַק")
19:00 וואָמען ס דאָקטער (23 און 24 סעריע)
20:55 פּאָדקסיהי (פילם 4 - "אַנטאָן און אַנטאָשקאַ", 1 סעריע)
21:55 פּאָדלידיסהי (פילם 4 - "אַנטאָן און אַנטאָשקאַ", 2 סעריע)
22:55 רובלעוואָ ביריוליוואַלאָוואָ (34 סעריע - "Semenov - קאַריעוו")
23:55 6 ראָמען
00:30 פֿאַר צוויי כערז
02:00 מאַטראָנאַ ווירקונג (9 סעריע - "געשיכטע סוועטלאַנאַ ראָמאַנאָוואַ", 10 סעריע - "געשיכטע)