טעלעפאָן אויף יוני 18, 2017 אויף דער ערשטער קאַנאַל
06:00 נייַעס06: 102 טאָג סעסיע בילעט
08:05 סמעשאַריקי. שפּילקע
08:25 שעה
08:55 געזונט
10:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
10:15 "ניט-הערות" מיט דמיטרי קרילאָוו
10:35 בשעת אַלע אין שטוב
11:25 פאַזענדאַ
12:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
12:15 גאנץ פאַרריכטן
13:10 קאַנספּיראַסי טעאָריע (שניט דיעטע 2)
14:10 לאַנד פון סאָוויעץ. פארגעסן פירער ("קלעמענט וואַראָשילאָוו". "וויקטאָר אַבאַקומאָוו")
16:20 "פאַך". פרייז די בעסטער דאקטוירים פון רוסלאַנד
18: Everhar זשזשאָט
19:25 בעסטער פון אַלע! (מעלדונג פון יוני 18)
21:00 זונטיק "צייט"
22:30 "וואָס? וואו? ווען?" זומער סעריע פון שפּילערייַ (דריט שפּיל)
23:40 סוד סאַסייאַטיז. ילומינאַט קאָד
00:40 דזשאַסטין
02:55 מאָדערן זאַץ
03:55 אַליין מיט אַלעמען
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 18, 2017 אין רוסלאַנד 1
05: 00 אָדער ניט מיר
07:00 מול-מאָרגן (מאַשאַ און בער)
07:30 זיך דירעקטאָר
08:20 "מענטאָלאַנאָראַם" עווגעניאַ פּעטראָסיאַן
08:50 מאָרגן פּאָסט
09:30 הונדערט צו איין
10: 20 חדשים. וועסטי-מאָסקווע. וואָך אין דער שטאָט
11:00 וועסטי
11: 20מיקס ערלויבט
13:10 משפּחה אלבאם
14:00 וועסטי
14: 20 ריי ווינקל
16:15 מאַרץ געוויינטלעך
20:00 מערב וואָכן
22:00 זונטיק אָוונט מיט וולאדימיר סאָלאָוויאָוואָוו
00:30 מלחמה און די וועלט פון אלעקסאנדער י. ברוך אַלט מענטש. ווער איז ער?
01:25 קלאָוד-גאַניידן
03:10 "מענטאָלאַנאָראַם" עווגעניאַ פּעטראָסיאַן
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 18, 2017 אויף NTV
05:00 פּער שוועבעלעך07: 00: 00: 00
08:00 הייַנט
08: 20 ציען "מזל מאָרגן"
09:25 עסן אין שטוב
10:00 הייַנט
10: 20 טראַנסמיסיע
11: 05CHUDO טעכניק (מעלדונג פון יוני 18)
12:00 קאָונטי ענטפֿערן (מעלדונג פון יוני 18)
13:05 NashipotenNadzor
14:10 מיר וועלן גיין, עסן! (מעלדונג פון יוני 18)
15:05 אייגן שפּיל
16:00 הייַנט
16: אין די פאלגענדע) ... (מעלדונג פון יוני 18)
18:00 נייַ רוסיש סענסיישאַנז
19:00 "רעזולטאַטן פון דער וואָך" מיט יראַדאַ זיינאַלאָוואַ
20:10 איר וועט ניט גלויבן!
21:10 שטערן מסכים
23:00 לעצטע פור. פרילינג
01:00 פּער שוועבעלעך
03:00 ים דעווילס. טאָרנאַדאָ. עלעמענט פון העראָעס
04:00 ינוועסטאַגייטער -2 (טאָטטאָן)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 18, 2017 אויף טעלעוויזיע צענטער
06:05 חתונה באַלעלאַמינאָוואַ
07:55 לייפסטייל (מעלדונג פון יוני 18)
08:25 מלכים עפּיזאָד (Georgy Milar)
09:15 אויבן געוועב
10:55 יונג דאַמע און קולינאַריש
11:30 געשעענישן
11:45 מעדיצין קעגן מורא
13:35 געלעכטער מיט היים עקספּרעס
14:30 מאָסקווע וואָך
15:00 דין שטאָפּן
16:45 קיצער פון גורל
20: 20-שנלדיקע כאַסענע
23:55 געשעענישן
00:10 פּעטראָווקאַ, 38
00: שטרענג צווישן די לעבעדיק
02:00 קאַנספּיראַסי פון די אַמבאַסאַדאָר
03:05 יונג מאָרס (נאַקטורנע)
04:55 וואָרענען, פראָדסטערז! (הויפן שאַבאַדניקי)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 18, 2017 אויף די Culp קאַנאַל
06:30 עוראָנעווס10:00 געוויינטלעך קאָנצערט מיט עדוואַרד יטער
10:35 פילמס
11:40 סינעמאַ לעגענדס (סידני מילעמעט)
12:10 ווער איז דאָרט ... (אַרויסגעבן פון יוני 18)
12:35 זשעני און ווילאַ נידאַ (ניקאָלאַי סקלייפאָסאָווסאָווסקאָ)
13:05 וויילדלייף ינדאָטשינאַ (1 ס סעריע - "טיילאַנד. שולע פון ניצל")
13:55 ראָודז פון די גרויס ביכער (F.A. Iskander. "סאַנדראָ פון טשעגעמאַ")
/ 14: 25 פאולוס מאַקאַרטני און גרופע "ווינגס". שטיין ווייַזן
15:25 דריי באַטשעלאָרס געלעבט
17:35 אויף פֿיס ... (מאָסקווע ראָמאַנטיש)
18:05 סיקערז (טאַלאַנט צו דעם מלך פון פֿראַנקרייַך)
18:50 ליד קען נישט זאָגן זייַ געזונט ... (1976-1977)
20:15 באָרוועס אין דער פּאַרק
22:00 מיטן קרייַז פון אלעקסאנדער שירווינדט
22:55 אינזלען (קאָנסטאַנטין לאָפּושאַנסקי)
23:35 אותיות פון די דעד מענטש
01:00 לאַנד פייגל (פּסקאָוו סוואַנס)
01:40 אַרקהאַנגעלסק נאָווילאַ
01:55 סיקערז (טאַלאַנט צו דעם מלך פון פֿראַנקרייַך)
02:40 אַלאַוז. אָרט פּאַפּאַל לינקס
טעלעפאָן אויף יוני 18, 2017 אויף די מאַנופאַקטור גלייַכן טעלעוויזיע
06:30 Professional באָקסינג. נעקאָמע. וועלט וובאַ, יבף, וובאָ וואָג כעוויווייט טשאַמפּיאָנשיפּ שלאַכט. לעבן בראָדקאַסט פֿון די USA (S. קאָוואַלעוו - A. Ward. D. D. D. Bolov - S. Egnuu)
07:00 געמישט מאַרשאַל קונסט. UFC. קאַמף נאַכט. בראָדקאַסט פון סינגאַפּאָר (ה. הילל - B. Korrei)
09:00 אַלע פֿאַר די גלייַכן!
09:30 פוטבאָל און פרייהייט
10: 00FOTBALL. קאָנפעדעראַטע קאַפּ. בראָדקאַסט פֿון סט פעטערבורג (רוסלאַנד - ניו זילאַנד)
12:30 פאַקטיש ספּאָרט (באָקסינג)
13:00 פאַכמאַן באָקסינג. נעקאָמע. וועלט וובאַ, יבף, וובאָ וואָג כעוויווייט טשאַמפּיאָנשיפּ שלאַכט. בראָדקאַסט פֿון USA (S. Koothev - A. Ward. D. D. Bolov - S. Egnu)
15:00 נייַעס
15:05 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
15:50 קאָנפעדעראַטע קאַפּ. דרך פּאָרטוגאַל
16: 20 יאָר
16:30
17:00 צען!
17: 20 יאָר
17:30 אַלע אויף פוטבאָל!
18:00 "גלעזל פון קאָנפעדעראַטעס. לעבן." ספּעציעלע באריכט
18: 20 וואַבאָל. וועלט ליגע. מענטשן. לעבן בראָדקאַסט פון פוילן (רוסלאַנד - יראַן)
20 דאָללאַרס אויף פוטבאָל!
20:55 פוטבאָל. קאָנפעדעראַטע קאַפּ. לעבן בראָדקאַסט פֿון מאָסקווע (טשילע - קאַמערון)
22:55 נייַעס
23:00 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
23:45 שטערן פון פוטבאָל
00:15 געמישט מאַרשאַל קונסט. UFC. קאַמף נאַכט. בראָדקאַסט פון סינגאַפּאָר (ה. הילל - B. Korrei)
02:15 רוסלאַנד פוטבאָל
02:45 לעגענד פון ברוס לי
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 18, 2017 אויף די CTC קאַנאַל
06:00 סמעשאַריקי06:50 מעשוגע מיניאַנז
07:00 לאַנג לעבן מלך דזשוליאַן!
07:50 דריי קאַץ
08:05 לאנג לעבן מלך דזשוליאַן!
09: 00: 00Sow "Ural Pelmeni" (די וויזע איז - דער מיינונג איז ניט נייטיק!)
10:30 פּרעמיערע! "ווייטיד מענטשן"
12:30 טראַנספאָרמערס -3. טונקל זייַט פון די לבנה
15:30 וראַל פּעלמעני (באַליבט)
16:30 ווייַזן "יוראַל פּעלמעני" ("טעמפּטי קידווערז", 2 טייל)
17: 20 וואַו יבער
19:10 נאַדזשאַ -2
21:00 טראַנספאָרמערס. עפּאָוק פון יקסטערמאַניישאַן
00:15 צווישן הימל און ערד
02:05 ווייטיד מענטשן
04:05 דזשעף, לעבעדיק אין שטוב
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 18, 2017 אויף די קאַנאַל רען טעלעוויזיע
05:00 פּאָליצייַ אַקאַדעמי -2: זייער ערשטער אַרבעט
05:30 פּאָליצייַ אַקאַדעמי -3: שייַעך-לערנען
07:00 Lore-Comrades (1 - 16 סעריע)
23:00 הינט אויף די לופט
00:00 זאַלץ (דידיער מאַרואַני)
01:15 "מיליטער מיסטעריע" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
טעלעפאָן אויף יוני 18, 2017 אויף די טנט קאַנאַל
05:15 סאַשאַ + מאַשאַ (23 ראַנט סעריע - "מאָווינג")06:00 וועראָניקאַ מאַרס (16 סעריע - "באַטי און וועראָניקאַ")
07:00 טנט. מישן (35 סעריע)
07:30 אַגענץ 003 (622)
08:00 דעפפטשאָנקאַ (19 סעריע - "סנאָט")
08:30 דעפפטשאָנקי (20 סעריע - "פּאַרץ פון דעם גוף")
09:00 הויז -2. ליטע.
10:00 הויז -2. אינזל פון ליבע
11:00 ריסטאַרט (25 7 מער סעריע)
12:00 ימפּראַוויזאַטיאָן (43 רד סעריע)
13:00 עפֿן מיקראָפאָן (21 ס סעריע)
14:00 אַמאָל אין רוסלאַנד (77 ס סעריע)
15:25 מעכאַשייפע כאַנטערז
17:00 אַדישאַן
19:00 טנט. בעסטער
19:30 טנט. בעסטער
20:00 וואו איז דער לאָגיק? (35 סעריע)
21:00 אַמאָל אין רוסלאַנד (78 סעריע)
22: 00 דאססטאַנד אַרויף (99 טה סעריע)
23:00 הויז -2. שטאָט פון ליבע
00:00 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג. ספּעציעלע איבערזעצונג
01:00 Jason H.
02:50 ריסטאַרט (12 טה סעריע)
03:50 ריסטאַרט (13 סעריע)
04:50 געמאכט מיט געשמאַק (7 סעריע)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 18, 2017 אויף די דינער קאַנאַל
05:30 כאָוממייד קיילים מיט דזשאַמיע אָליווער (7 און 8 סעריע)
06:30 כאָוממייד קיילים מיט דזשאַמיע אָליווער (9 און 10 סעריע)
07:30 6 ראָמען
08:25 איך קען נישט זאָגן "זייַ געזונט"
10:10 Spare אינסטינקט (1 - 4 סעריע)
14: 20 סאַשאַ + דאַשאַ + קאָפּ
18:00 מזרח ווייבער (16 סעריע - "אַלגעריאַ")
19: 001001 נאַכט (16 - 18 סעריע)
23:25 6 פּערסאַנעל
00:30 ליבע אונטער די השגחה
02:25 כאַסענע מיט נווירי
04:50 6 ראָמען