טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 12, 2017 אויף דער ערשטער קאַנאַל
05:00 טעלעוויזיע קאַנאַל "גוט מאָרגן"09:00 נייַעס
09:20 קאָנטראָל קויפן
09:50 לעבן גרויס!
10:55 פאַשיאָנאַבלע זאַץ
12:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
12:20 גרעקונקאַ (5 און 6 סעריע)
14:10 טרעפן די ניגן
15:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
15:10 זכר / ווייַבלעך
17:00 אַליין מיט אַלעמען
18:00 אָוונט נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
18:45 זאל ס באַקומען כאַסענע געהאַט!
19:50 "זאל זיי רעדן" מיט אַנדרעי מאַלאַכאָוו
21:00 צייט
21:35 גרעטשאַנקאַ (7 און 8 סעריע)
23:15 נאַכט נייַעס
23:30 וולאדימיר פּאָזנער און איוואן אורגאַנט אין די פּרויעקט "אין זוכן פון דאָן קוויקסאָטע" (8 סעריע - "דאָן קוויקסאָטע - פרעזידענט!")
00:30 אַליין מיט אַלעמען
01:25 זכר / וואָמען
03:00 נייַעס
03:05 זכר / וואָמען
03:20 פאַשיאָנאַבלע זאַץ
04:20 קאָנטראָל קויפן
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 12, 2017 אין רוסלאַנד 1
05:00 מאָרגן רוסלאַנד
09:00 וועסטי
09: 15וטאָלאַנד
09:55 וועגן די מערסט וויכטיק זאַך
11:00 וועסטי
11:40 וועסטי. די היגע צייט
11:55 וואַסיליסאַ (7 סעריע)
13:00 וואַסיליסאַ (8 ס סעריע)
14:00 וועסטי
14:40 וועסטי. די היגע צייט
14:55 סעקרעץ פון די ויספאָרשונג -4 ("מיר וועלן גיין, באַבע, פאָר", 1 און 2 סעריע)
17:00 וועסטי
17:20 וועסטי. די היגע צייט
17:40 לעבן יטער
18:50 60 מינוט
20:00 וועסטי
20:45 נייַעס. די היגע צייט
21:00 סקליפאָסאָווסקי (10 סעריע)
21:55 סקליפאָסאָווסקי (11 ס סעריע)
22:55 סקליפאָסאָווסקי (12 ס סעריע)
23:55 סאַשאַ איז מין, סאַשאַ בייז (10 סעריע)
00:50 סאַשאַ איז מין, סאַשאַ בייז (11 סע סעריע)
01:45 סאַשאַ גוט, סאַשאַ בייז (12 סעריע)
02:45 "שטאָט". די בעסטע
03:45 דאַר (44 טה סעריע)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 12, 2017 אויף NTV
05:00 אַדוואָקאַט (מאָרד אויף דער אינטערנעץ)06:00 הייַנט
06:05 אַדוואָקאַט (מאל זיי קומען צוריק)
07:00 הייַנט
07:05 אַדוואָקאַט (שיינקייט ריקווייערז וויקטימס)
08:00 הייַנט
08:05 צוריקקער פון Mukhtara-2 ("דאָגי לייַדנשאַפט". "פּראַמאָוטערז מיט אַ גרויס וועג")
10:00 הייַנט
10:20 ברודער -2 (7 און 8 סעריע)
12:00 דזשורי קאָורט
13:00 הייַנט
13:25 באריכטן. נויטפאַל
14:00 מענטאַ וואַרס 6 ("כּבֿוד פון Mundir", 1 - 4 סעריע)
16:00 הייַנט
16:25 מענטאַ וואַרס 6 ("כּבֿוד פון Mundir", 1 - 4 סעריע)
18:00 "מיר רעדן און ווייַזן." רעדן ווייַזן מיט לעאָניד זאַקאָשאַנסקי
19:00 הייַנט
19:35 פּוטשענאַ -9 ("אויף Konu Life", 1 - 4 סעריע)
23:30 פּאַראַגראַף 78. פילם רגע
01:15 גרויס עלטערן
01:55 2.5 מענטשן -11 (12 - 14 ס סעריע)
03: 15 סעיריף ("האַלעוואַ", 1 און 2 סעריע)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 12, 2017 אויף טעלעוויזיע צענטער
05:10 "מייַן העלד" מיט טאַטיאַנאַ וסטינאָוואַ
06:00 שטימונג
08:00 פרי אין דער מאָרגן
09:55 באַרמאַן פון "גאָלדען אַנטשאָר"
11:30 געשעענישן
11:50 מיס מאַרפּלע אַגאַטהאַ קריסטי (נאַכט פינצטערניש)
13:40 "מייַן העלד" מיט טאַטיאַנאַ astinova (סערגיי מאַזאַעוו)
14:30 געשעענישן
14:50 שטאָט פון נייַעס
15:15 סאָוויעט מאַפיאַ (געשעפט פון בוטשערז)
16:00 געלעכטער מיט היים עקספּרעס
16:35 נאַטירלעך סעלעקציע (זונרויז זאמען)
17:30 אָדנאָליבאַ (7 און 8 סעריע)
19:30 געשעענישן
19:55 וואָמען ס לאָגיק -5
22:00 events
22:30 קאָווער (נאַקעט הארי)
23:05 מלכּה פון שיינקייט. קללה פון די קרוין
23:55 פּעטראָווקאַ, 38
00:15 צווישן צוויי לייץ (13 - 16 ס סעריע)
03:55 כראָניקלעס פון מאָסקווע לעבן. ניגן פון גורל
04:40 שוץ שורה
טעלעוויזיע פּראָגראַם פֿאַר 12 יאנואר 2017 אויף די גלייַכן טעלעוויזיע
05:35 געמישט מאַרשאַל קונסט. דער בעסטער פון שטאָלץ (D. פריי - י. טאַקאַמאַ. F. עמליאַנענקאָ - K. randlman)06:30 מעשוגע ספּאָרט מיט אלעקסאנדער פורז
07:00 נייַעס
07:05 העכער ליגע
07:35 נייַעס
07:40 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
08:55 נייַעס
09:00 דאַקאַר 2017
09:30 אַלע אויף פוטבאָל! (הויפּט אותיות 2016)
10:00 נייַעס
10: 05 הוליגאַן
11:35 פאַקטיש ספּאָרט (פאַנס)
12:10 נייַעס
12:20 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
12:55 ביאַטהלאָן. וועלט קאַפּ. רעלע ראַסע. מענטשן. בראָדקאַסט פֿון דייַטשלאַנד
14:40 דאַקאַר 2017
14:50 נייַעס
14:55 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
15:25 געמישט מאַרשאַל קונסט. דער בעסטער פון שטאָלץ (K. Jackson - ך סילוואַ. F. עמליאַנענקאָ - ק. פודזשיטאַ)
16:20 ביאַטהלאָן. וועלט קאַפּ. רעלע ראַסע. וואָמען. לעבן בראָדקאַסט פֿון דייַטשלאַנד
18:00 נייַעס
18:05 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
19:05 נייַעס
19:10 פאַקטיש ספּאָרט (האַנדבאַלל)
19:40 האַנדבאַלל. וועלט טשאַמפּיאָנשיפּ. מענטשן. לעבן בראָדקאַסט פֿון פֿראַנקרייַך (רוסלאַנד - דזשאַפּאַן)
21:35 מיין קאַמף. פּאָוועטקין ווס סטיוונער
22:00 פאַכמאַן באָקסינג (A. Povetkin - J. Duop)
23:00 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
23:45 סטריט באָסז
01:45 קוישבאָל. עוראָלעאַגוע. מענטשן (וניקס (רוסלאַנד) - "בראָזאַ באַבערג" (דייַטשלאַנד))
03:45 נעצבאָל. טשאַמפּיאָנס ליגע. וואָמען ("ווריז" (שווייץ) - דינאַמאָ (מאָסקווע, רוסלאַנד))
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 12, 2017 אויף די סטס
05:10
05:50 מוזיק אויף די סץ
06:00 יעלאַלאַש
06:15 Barbroskina
06:45 פיקסי
07:15 דריי קאַץ
07:35 דראַגאָנס און אָללאַ רידערס
08:30 ווי איך געווארן רוסיש
09:30 ווייַזן "וראַל פּעלמעני" ("Manhai!", 1 טייל)
10:15 אַרום די וועלט פֿאַר 80 טעג
12:30 שיף.
13:30 קיך
16:30 Voronina
20:00 פּרעמיערע! "איר אַלע נעמען מיר אַוועק"
21:00 ספּי ווייַטער טיר
22:50 ווייַזן "וראַל פּעלמעני" ("מהיטשעערס!", 1 טייל)
23:30 ווייַזן "יוראַל פּעלמעני" ("מהיטשעערס!", 2 טייל)
00:30 יראַל דאַמפּלינגז (באַליבט)
01:00 ווי איך געווארן רוסיש
02:30 פרענדז פרענדז
04:20 אַמאָל אין אַ פייע מייַסע
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 12, 2017 אויף רען-טעלעוויזיע
05:00 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ06:00 דאַקיומענטערי פּרויעקט
07:00 מיט בעדי מער!
08:30 נייַעס
09:00 דאַקיומענטערי פּרויעקט
12:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
12:30 נייַעס
13:00 סאַוון מיטאָג
14:00 באַטאַלפילד - ערד
16:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
16:30 נייַעס
17:00 סיקריץ טשאַפּמאַן
18:00 מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
19:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
19:30 נייַעס
20: 0013-טה שטח: ציגל מאַנסיאָנס
21:45 וואַך אַלץ!
23:00 נייַעס
23:25 ריד-2
02:20 די מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
03:20 סעקרעץ טשאַפּמאַן
04:20 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 12, 2017 אויף טנט
05:00 פייַל (21 ס סעריע - "שטאָט אין די בלוט")
05:50 מענטשן פון דער צוקונפֿט (18 סעריע - "רויך און מירערז")
06:40 סאַשאַ + מאַשאַ. די בעסטע
07:00 וואָמען ס ליגע (15 סעריע)
07:30 וואָמען ס ליגע (16 סעריע)
08:00 פּסיטשיקס זענען ינוועסטאַגייטינג (60 מער סעריע - "זיראַדדין רזייַעוו און שומאַנאַנקאַ")
09:00 הויז -2. ליטע.
10:30 הויז -2. כאַסענע פּער מיליאָן
11:30 אַמאָל אין רוסלאַנד (25 ס סעריע)
12:00 אַמאָל אין רוסלאַנד (26 סעריע)
13:00 אַמאָל אין רוסלאַנד (28 סעריע)
14:00 אַמאָל אין רוסלאַנד (33 ריי סעריע)
14:30 אוניווערסיטעט (266th סעריע)
15:00 אוניווערסיטעט (267 ס סעריע)
15:30 אוניווערסיטעט (268 סעריע)
16:00 אוניווערסיטעט (269 סעריע)
16:30 אוניווערסיטעט (270 סעריע)
17:00 אוניווערסיטעט (271 סעריע)
17:30 אוניווערסיטעט (272 טה סעריע)
18:00 אוניווערסיטעט (273 רד סעריע)
18:30 אוניווערסיטעט (274 סעריע)
19:00 אוניווערסיטעט (275 סעריע)
19:30 אוניווערסיטעט (30 0 מער סעריע)
20:00 יידל כאַסענע (6 סעריע)
20:30 יידל כאַסענע (7 סעריע)
21:00 ווי צו גאַנווענען אַ סקייסקרייפּער
23:00 הויז -2. שטאָט פון ליבע
00:00 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג
01:00 ריפּאַל שפּיל
03:10 ווי צו גאַנווענען אַ סקייסקרייפּער
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 12, 2017 אויף שטוב
05:25 6 פּערסאַנעל
05:30 דזשאַמיע: לאָנטש פֿאַר 30 מינוט (23 און 24 סעריע)
06:30 דזשאַמיע: לאָנטש פֿאַר 30 מינוט (25 און 26 סעריע)
07:30 היים קוקינג (80 סעריע - "אננא טשורינאַ")
08:00 אויף דזשוווענילע ענינים (683 - 685 סעריע)
11:00 זאל ס DIVEN! (273 - 275 סעריע)
14:00 ווארטן רשימה (5 און 6 סעריע)
16:10 וואָמען ס דאָקטער (5 און 6 סעריע)
18:00 פֿאַר מאַם (14 ס סעריע)
19:00 ווייַבלעך דאָקטער (7 און 8 סעריע)
20:50 סטאַנדביי רשימה (7 און 8 סעריע)
23:00 רובלעוואָ ביריוליוליאָוואָ (31 ס סעריע - "באַדמאַנאָוואַ")
00:00 6 ראָמען
00:30 איז נישט צער
01:55 פֿאַר דזשווואַנייל אַפפאַירס (683 סעריע)
02:55 זאל ס DIVEN! (273 רד און 274 סעריע)
04:55 6 פּערסאַנאַלז