טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 6, 2017 אויף דער ערשטער קאַנאַל
05:00 טעלעוויזיע קאַנאַל "גוט מאָרגן"09:00 נייַעס
09: 20 קאָנטראָל קויפן
09:50 לעבן גרויס!
10:55 פאַשיאָנאַבלע זאַץ
12:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
12:15 אַליין מיט אַלעמען
13: 20 יאָר וועט ווייַזן
15:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
15:15 צייט וועט ווייַזן
16:00 / ווייַבלעך
17:00 זאל ס באַקומען כאַסענע געהאַט!
18:00 אָוונט נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
18:40 דירעקט אינפֿאָרמאַציע טשאַננעל "ערשטער סטודיע"
19:50 "זאל זיי זאָגן" מיט אַנדרעי מאַלאַכאָוו
21:00 צייט
21:35 און אין אונדזער הויף ... (11 און 12 טה סעריע)
23:40 אָוונט קאַרינגאַנט
00:15 נאַכט נייַעס
00:30 גיין אין די וואלקנס
02:25 תביבער
03:00 נייַעס
03:05 תביבער
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 6, 2017 אין רוסלאַנד 1
05: 00וטאָל רוסלאַנד
09:00 וועסטי
09: 15וטאָלאַנד
09:55 וועגן די מערסט וויכטיק זאַך
11:00 וועסטי
11:40 וועסטי. די היגע צייט
11:55 טאַטע מאַטוויי (13 סעריע - "פאַרלאַנג")
13:00 פאטער (14 סעריע - "שטעמפּל")
14:00 וועסטי
14:40 וועסטי. די היגע צייט
14:55 סעקרעץ פון די ויספאָרשונג -8 ("שטיין, דער הויף גייט!", 1 און 2 סעריע)
17:00 וועסטי
17: 20 געשעעניש. די היגע צייט
17:40 לעבן יטער
18:50 60 מינוט
20:00 וועסטי
20:45 נייַעס. די היגע צייט
21:00 ידעאַל קרבן (2 טייל)
23:15 אָוונט מיט וולאדימיר סאָלאָוויאָוו
01:45 צוויי ווינטערס און דריי יאָר (18 און 19 ס סעריע)
03:40 יורשים (2 סעריע)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 6, 2017 אויף NTV
05:00 כאַנגגינג ("פאַל נומער 7 -" פּרעלוד צו די לעצט ", 1 און 2 סעריע)06:00 הייַנט
06:05 כאַנגגינג ("פאַל №7 -" פּרעלוד צו די לעצט ", 1 און 2 סעריע)
07:00 ביזנעס מאָרגן נטוו
09:00 מוטשאַר. נייַ טרייל (דיימאַנדז פֿאַר די מלכּה)
10:00 הייַנט
10: 20 לאָננער ("באָדיגואַרד", 1 און 2 סעריע)
12:00 דזשורי קאָורט
13:00 הייַנט
13:25 באריכטן. נויטפאַל
14:00 באַגעגעניש אָרט
16:00 הייַנט
16:30 עדות ("לעצטע גייַסט פון מלחמה". "סאַנטאַ קלאַוס")
18:30 באריכטן. נויטפאַל
19:00 הייַנט
19:40 ים דעווילס. טאָרנאַדאָ. גורל ("אַוואַקענינג", 1 און 2 סעריע)
21:30 שעף. רייזינג שפּיל ("סוף פון די שפּיל". "קאַריערע הונגער")
23:35 רעזולטאַטן פון דעם טאָג
00:05 יאָג פון די שאָטן (גרויזאַם לעקציעס)
01:00 פאַרזאַמלונג אָרט
02:55 וווינונג קשיא
04:00 יניסטאַנט (גנייווע)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 6, 2017 אויף טעלעוויזיע צענטער
05:10 "מייַן העלד" מיט טאַטיאַנאַ וסטינאָוואַ
06:00 שטימונג
08:05 דאָקטער און ...
08:40 יונג פרוי
10:35 עלענאַ יאַקאָוולעוו. פרוי אויף דעם ברעג
11:30 געשעענישן
11:50 ריין ענגליש טייטן (געהיים דעץ)
13:40 מיין העלד (נאַטאַשאַ קאָראָלעוו)
14:30 געשעענישן
14:50 שטאָט פון נייַעס
15:05 אָן טשיטינג. קיין טשיילדיש
15:55 "פראַנגקלי" מיט אָקסאַנאַ Bayrak (ליבע אויף די שיפּוע פון יאָרן: פרייד אָדער בלייזינג?)
16:50 נאַטירלעך סעלעקציע
17:50 טריסאָן (3 און 4 סעריע)
19:40 געשעענישן
20:00 פּעטראָווקאַ, 38
20: 20 רעכט קולות
22:00 events
22:30 וואָרענען, פראָדסטערז! (פעסטיוו סקאַם)
23: 05 עס עס. מיכאַיל סאַאַקאַשווילי
00:00 געשעענישן. 25 שעה
00:30 די רעכט צו וויסן!
02:05 ריאַנטאָני
04:15 "פראַנגקלי" מיט Oksana Bayrak
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 6, 2017 אויף די קאַנאַל קולטור
06:30 עוראָנעווס10:00 קולטור נייַעס
10:15 אַבזערווער
11:15 קאָלאָמבאָ (די מערסט געפערלעך גלייַכן)
12:30 "רויט קוואַדראַט". ספּעציעלע אַרויסגעבן
12:50 גרויס פּרינס ניקאָלאַי ניקאָלייַעוויטש דזשר. איך בין צופרידן צו באַווייַזן מיין ליבע פֿאַר רוסלאַנד
13:15 פינפט ויסמעסטונג (מעלדונג פון יוני 6)
13:45 קוואַרטעט גאַרדאַר (2 סעריע)
15:00 קולטור נייַעס
15:10 "רויט קוואַדראַט". ספּעציעלע אַרויסגעבן
15:25 יורי לאַן. "פּושקין און זיין סוויווע" (טייל 6 - "בעסטער פרייַנד פון די פּושטשין")
16:10 מיסטעל
17:30 מער ווי ליבע (וולאדימיר באַסאָוו און וואַלענטינאַ טיטאָוואַ)
18:10 "רויט קוואַדראַט". ספּעציעלע אַרויסגעבן
18:25 רוסיש שטערן פון פּערפאָרמינג קונסט. פּאַוועל קאָגאַן און מאָסקווע שטאַט אַקאַדעמיק סימפאָני אָרטשעסטראַ
19:15 גוטע נאַכט, קידס!
19:30 קולטור נייַעס
19:45 "רויט קוואַדראַט". ספּעציעלע אַרויסגעבן
20:00 אַבסאָלוט געהער
20:40 קאַנגעסטינג זיבן סיז (1 סע סעריע - "פערנאַן מאַגעללאַן")
21:35 ראַגטימע, אָדער טאָרן צייט (פילם 2 - "הייַנטצייַטיק גאָלאָוואַנאָוו: רופן פרעזידענט ניקסאָן פון)
22:00 איך וועל קיינמאָל שטאַרבן מאָרגן (אין זוכן פון ריין ענערגיע)
22:30 קאָלאָמבאָ (טאָפּל קלאַפּ)
23:45 קולטור נייַעס
00: уuri Lotman. "פּושקין און זיין סוויווע" (חלק 5 - "ציילן פייאָדאָר טאָלסטוי-אמעריקאנער")
00:40 מיסטעל
01:55 אַבזערווער
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 6, 2017 אויף די קאַנאַל גלייַכן טעלעוויזיע
05:00 שלאַכט פון פלאָרז
06:30 די גאנצע אמת וועגן ...
07:00 נייַעס
07:05 טשאַרדזשינג גטו
07:25 נייַעס
07:30 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
08:55 נייַעס
09:00 גרויס וואַסער
10: 00FOTBALL. פרייַנדלעך גלייַכן (בעלגיע - טשעכיי)
12:00 דראַמע פון גרויס ספּאָרט
12:30 נייַעס
12:35 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
13: 00FOTBALL. פרייַנדלעך גלייַכן. בראָדקאַסט פֿון אונגארן (אונגארן - רוסלאַנד)
15:00 געבוירן ווינינג
16:00 נייַעס
16:05 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
17:00 פאַכמאַן באָקסינג. דער קאַמף פֿאַר דעם טיטל פון וובק מייַסטער אין די ווייטיוועווייעד וואָג. קאַמף פֿאַר די וובק זילבער טיטל אין די פעלד וואָג (A. Stevenson - A. Fofara. J. Pscal - E. Alvarez)
19:00 נייַעס
19:05 אַוטאָפּאַס
19:35 שטערן פוטבאָל
20:05 נייַעס
20:15 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
20:50 ספּאָרט רעפּאָרטער
21:10 אַלע אויף פוטבאָל!
21:40 פוטבאָל. פרייַנדלעך גלייַכן. לעבן בראָדקאַסט (דענמאַרק - דייַטשלאַנד)
23:40 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
00:40 מאָריס רישאַר
02:00 געמישט מאַרשאַל קונסט. שפּיץ פייץ
04:30 האַנט-צו-האַנט קאַמף
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 6, 2017 אויף די קטק קאַנאַל
05:35 מוזיק אין סץ06:00 סמעשאַריקי
06:15 מאַרין און זיין פרענדז. אַנדערוואָטער סטאָריעס
06:30 וויגעלע טשודס. אָנהייב
06:55 היטן פון היטן. שלאַכט פון טשאַמפּיאָנס
07:25 דריי קאַץ
07:40 דראַגאָנס. רייסינג אַרום דעם ברעג
08:30 פרודות. אָנהייב
09: Uristy Dumplings (באַליבסטע)
09:30 ווייַזן "וראַל פּעלמעני" (גאָרגע עס אַלע ... פערד!)
10:05 קוק
12:00 מאַמי
13:00 קיך
15:00 ייטיז
17:00 וואָטאָראָנינאַ
20:00 פּרעמיערע! "האטעל" עלעאָן "
21:00 פּרעמיערע! "מאַטשאָ און באַטאַן -2"
23: 03: 03: 05 ווייַל "אוראַל פּילמעני" (גאָרגע עס אַלע ... פערד!)
00:30 יראַל דאַמפּלינגז (באַליבט)
01:00 אייביק וואַקאַציע
02:00 מעשוגע ספּעציעלע פאָרסעס
03:45 קוק
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 6, 2017 אויף די קאַנאַל רען טעלעוויזיע
05:00 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
06:00 דאַקיומענטערי פּרויעקט
07:00 מיט בעדי מער!
08:30 נייַעס
09:00 "מיליטער מיסטעריע" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ (2 טייל)
11:00 דאַקיומענטערי פּראָיעקט (פינצטער זייַט פון מאַכט)
12:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
12:30 נייַעס
13:00 סאַוון מיטאָג
14:00 די פייַנט פון די שטאַט
16:05 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
16:30 נייַעס
17:00 סיקריץ טשאַפּמאַן
18:00 מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
19:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
19:30 נייַעס
20: 00 סעמעטיש
21:50 געפירט אין רוסיש
23:00 נייַעס
23:25 לאנג קוש פֿאַר די נאַכט
01:40 די מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
02:40 די מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
03:30 סעקרעץ טשאַפּמאַן
04:30 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 6, 2017 אויף די טנט קאַנאַל
05:25 סעליע (4 סעריע - "קראַפּפּערס פון חכמה")05:55 סאַשאַ + מאַשאַ (14 סעריע)
06: 20 סאַשאַ + מאַשאַ (15 סעריע)
07:00 אַגענץ 003 (50 סעריע)
07:30 אַגענץ 003 (51 ס סעריע)
08:00 וואָמען ס ליגע (20 סעריע)
08:30 וואָמען ס ליגע (21 ס סעריע)
09:00 הויז -2. ליטע.
10:30 הויז -2. אינזל פון ליבע
11:30 שלאַכט פון סייקיקס (265 סעריע)
13: 00Comey אויג (100 סע סעריע)
14: 00Comey אויג (101ther סעריע)
14:30 קאָמעדיע פרוי (101ther סעריע)
15: 00Comedyder אישה (102 טה סעריעס)
16: 00Comey אויג (103 טה סעריע)
17: 00Comedyed Where (105 סעריע)
18: 00Comedydy Wheri (106ther סעריע)
19: 00Comedyder Wers (1077 סעריע)
19:30 קאָמעדיע פרוי (1077 ס סעריע)
20: 00וניווערס (289 סעריע)
20:30 אוניווערסיטעט (290 ס סעריע)
21:00 "קאָמעדיע קלוב" אין סאָטשי (446 טה סעריעס)
22:00 "קאָמעדיע קלוב" אין סאָטשי (45 1 1 סעריע)
23:00 הויז -2. שטאָט פון ליבע
00:00 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג. ספּעציעלע איבערזעצונג
01:00 לעצטע מימי אַלוועלט
02:55 מאָרד פון דער ערשטער גראַד (10 סעריע - "רעדוצירן די מייַלע")
03:45 איך בין אַ זאַמבי (5 סעריע - "פלי פון די לעבעדיק טויט")
04:35 סעליע (5 סעריע - "אפילו די גענעם האט פאַרשידענע מידות")
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יוני 6, 2017 אויף די קאַנאַל היים
05: 206 ראָמען
05:30 לעבן געשמאַק מיט דזשאַמיע אָליווער (38 און 39 סעריע)
06:30 לעבעדיק געשמאַק מיט דזשאַמיע אָליווער (40 און 41 ס סעריע)
07:30 6 ראָמען
07:50 פֿאַר דזשווואַנייל אַפפאַירס (483 - 485 סעריע)
10:50 זאל ס DIVEN! (269 - 271 סעריע)
13:50 טאַטע ס פּרובירן (34 סעריע)
14:50 דערוואַקסן טעכטער (4 - 6 סעריע)
18:00 קאָנדאָרק (7 סעריע - "לעבן אין ערשטער")
19: 00Fאַמיליטי וואַלועס (3 און 4 סעריע)
20:55 מילמייד פון HatspeTovka-3 (11 און 12 סעריע)
22:35 וויירינג (18 סעריע - "מאָט")
23:35 6 פּערסאַנאַלז
00:30 ערשטער פּרווון
04:15 דר. הויז (88 סעריע)