טעלעפאָן אויף אפריל 17, 2016 אויף דער ערשטער קאַנאַל
06:00 נייַעס06:10 נאַרניאַ טשראָניקלעס: קאָנקוועראָר פאַרטאָג
08:10 סערוויס סערוויס!
08:45 סמעשאַריקי. שפּילקע
08:55 געזונט
10:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
10:15 "ניט-נאָטעס" מיט דמיטרי קרילאָוו (מעלדונג פון אפריל 17)
10:35 בשעת אַלע אין שטוב (אלעקסאנדער קוטיקאָוו)
11:25 פאַזענדאַ (לעבעדיק צימער מיט כינעזיש געשיכטע)
12:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
12:10 טשיינאַ עפן (פּאַנדאַ)
12:40 כאַגינג די הימל (7 - 9 סעריע)
15:50 פּרעמיערע. איך ווי ... "אַלאַ פּוגאַטשעוואַ"
16:50 רעפּובליק טאַונז: אַלאַ פּוגאַטשעוואַ
18:45 "קלוב לעבעדיק און ריסאָרספאַל." העכער ליגע (צווייטע קוואַרטערפיאַל)
21:00 זונטיק "צייט"
22:30 וואָס? וואו? ווען? (פערט פרילינג סעריע שפּיל)
23:40 Kronstadt 1921 (2 סעריע)
00:40 פּרעדיקי
02:40 פונקט רייט
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף אפריל 17, 2016 אין רוסלאַנד 1
05:00 אָן באַגרענעצונג
07:00 קאַרטון מאָרגן
07:30 זיך דירעקטאָר
08:20 »mentopanoram» evgenia PetroSyan
08:50 מאָרגן פּאָסט
09:30 הונדערט צו איין
10: 20 חדשים. וועסטי-מאָסקווע. וואָך אין דער שטאָט
11:00 וועסטי
11:10 טילי-טילי טייג
14:00 וועסטי
14: 20-טיל טייג
15: 20parodia! פּאַראָדיעס! פּאַראָדיעס! (מעלדונג פון אפריל 17)
17:30 דאַנסינג מיט שטערן (סיזאַן 2016)
20:00 מערב וואָכן
22:00 זונטיק אָוונט מיט וולאדימיר סאָלאָוויאָוואָוו
00:30 הייס פיגיערז (23 סעריע - "כעזשבנ - פירער")
01:30 אויף הייס טריילז (24 ס סעריע - "עדות")
02:30 טייטן האַלב שווייס
03:25 "מענטאָלאַנאָראַם" עווגעניאַ פּעטראָסיאַן
03:55 צימער געלעכטער
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף אפריל 17, 2016 אויף NTV
05:00 זשאַווער (ויסלייזגעלט)06:55 סענטראַל טעלעוויזיע
08:00 הייַנט
08:15 רוסיש לאָטטאָ פּלוס
08:50 זייער מאָראַל
09:25 עסן אין שטוב
10:00 הייַנט
10: 20 טראַנסמיסיע
11: 05chedo טעכנאָלאָגיע (מעלדונג פון אפריל 17)
12:00 קאָונטי ענטפֿערן (מעלדונג פון אפריל 17)
13:05 NashipotenNadzor
14:10 מיר וועלן גיין, עסן! (מעלדונג פון אפריל 17)
15:05 אייגן שפּיל
16:00 הייַנט
16: 20 יליצי צעבראכן לאמפן -14 ("מאַזלדיק". "דזשאַק פּויפּסט")
18:05 קעראַללאַרי געפירט ...
19:00 אַקסענץ פון דער וואָך
20:00 טאָן ניט זיין דערשראָקן, איך בין מיט איר! 1919.
22: 15 ים דעווילס. טאָרנאַדאָ. גורל ("סדר", 1 און 2 סעריע)
23:55 איך פאַרלירן וואָג (מעלדונג פון אפריל 17)
01:00 זשאַווער (ויסלייזגעלט)
02:55 ווילד מיר
03:05 ינוועסטאַגייטער ("שפּיל". "רעווענגע")
טעלעפאָן אויף אפריל 17, 2016 אויף טעלעוויזיע צענטער
05:40 עוודאָקיאַ
07:40 לייפסטייל (מעלדונג פון אפריל 17)
08:10 לאָזן איר צו קוש ... קאַלע ס פאטער
10:05 אלעקסאנדער פּאַנקראַטאָוו-שוואַרץ. מענטש אָן קאַמפּלעקסאַז
10:55 יונג דאַמע און קולינאַריש
11:30 געשעענישן
11:45 פּעטראָווקאַ, 38
11:55 זעקל זאַמלונג
13:50 געלעכטער מיט עקספּרעס צו די הויז
14:30 מאָסקווע וואָך
15:00 קאַמענסקייַאַ (קיללער ימפּערד)
17:05 פּאָגאָני פֿאַר דרייַ כערז
20:35 גט און מיידל נאָמען
00:50 די אַדווענטורעס פון שערלאַק האָלמעס און ד"ר וואַצאָן ("מלך פון בלאַקמייל", "פאַטאַל קאַמף", "טיגער הונט")
04:10 אפגעטער. צוריק צו וססר
טעלעפאָן אויף אפריל 17, 2016 אויף קאַנאַל קולטור
06:30 עוראָנעווס10:00 געוויינטלעך קאָנצערט מיט עדוואַרד יטער
10:35 קוש
11:40 וועלט סינעמאַ לעגענדס (גלאָריאַ סווענסאָן)
12:10 רוסלאַנד, מיין ליבע! (שאַמאַנס פון כאַקאַססיאַ)
12:40 זשעני און ראָשע (טראָפים ליסענקאָ)
13:10 פּערמאָושאַנאַל נאַטור פון Brazil (רעגן פאָראַס)
14: 05 וואָס איז געשען?
14:50 אַבאַלקאַססים פירדוסי
15:00 קאָנצערט פון די נאַשאַנאַל אַקאַדעמיק אָרקעסטער פון מענטשן ס ינסטראַמאַנץ פון רוסלאַנד N.P. אָסיפּאָוואַ.
16:15 אויף פֿיס ... (מאָסקווע פּלאַץ)
16:45 סיקערז (קאַסקעט פון די עמפּרעסס)
17:35 שעפעריש אָוונט הארי בערדינאַ
18:40 די אָנהייב פון אַ שיין תקופה ("גרינג לעבן". "חתונה אין איטאַליעניש")
18:55 גרינג לעבן
20:25 חתונה אין איטאַליעניש
22:10 מיטן קרייַז פון וולאדימיר כאַטיקענקאָ
23:05 נאַשאַנאַל טעאַטער פרייז "גאָלדען מאַסקע -2016". די אַוואָרד צערעמאָניע פון לאַוראַאַטאָוו
01:40 קאַרטאָאָנס פֿאַר אַדאַלץ
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף אפריל 17, 2016 אויף די גלייַכן טעלעוויזיע
05:00 געמישט מאַרשאַל קונסט. בעלאַטאָר. בראָדקאַסט פֿון איטאליע
06:30 געמישט מאַרשאַל קונסט. בעלאַטאָר. בראָדקאַסט פֿון איטאליע
07:00 קאָבע מאכט אַרבעט
08:40 נייַעס
08:45 פאָרמולע 1. טשיינאַ גראַנד פּרי. לעבן טייַך
11:10 נייַעס
11:15 נעפּל כּללים
11:35 דיין כּללים
12:35 געבוירן צו געווינען
13:35 נייַעס
13:40 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
14: 00 האָט. KHL. "גאַגאַרין קאַפּ." לעבן בראָדקאַסט ("מעטאַללורג" (מאַגניטטאָראָרקסק) - CSKA)
17:00 ראָסגאָססטראַך. רוסיש פוטבאָל טשאַמפּיאָנשיפּ. לעבן בראָדקאַסט (דינאַמאָ (מאָסקווע) - "פליגל פון די סאָוויעץ" (סאַמאַראַ))
19:05 נייַעס
19:15 ראָסגאָססטראַך. רוסיש פוטבאָל טשאַמפּיאָנשיפּ. לעבן בראָדקאַסט ("קובאַן" (קראַסנאָדאַר) - ראָסטאָוו (ראָסטאָוו-אויף-דאָן))
21:25 פוטבאָל. טשאַמפּיאָנשיפּ פון ספּאַין. לעבן בראָדקאַסט ("באַרסעלאָנאַ" - "וואַלענסיאַ")
23:30 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
00:15 נעצבאָל. טשאַמפּיאָנס ליגע. מענטשן. "פינאַל 4". די לעצט
02:15 קוישבאָל. עוראָלעאַגוע. וואָמען. "פינאַל 4". די לעצט
04: 15טפאָרמאַ -1. טשיינאַ גראַנד פּרי
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף אפריל 17, 2016 אויף די סטס
05:30 מוזיק אויף די סט06:00 מענטשן אין שוואַרץ
06:25 סמעשאַריקי
06:55 פיקסי
07:55 ראָבאָקאַר פּאָל און זיין פרענדז
08:30 סמעשאַריקי
09:00 מאָנסטערס קעגן ייליאַנז
10:40 אַרום די וועלט פֿאַר 80 טעג
12:50 דאָבריניאַ ניקיטיטש און שלאַנג געריטש
14: 10 פּיק
16: ralian דאַמפּלינגז (מעייווער - לייאַם)
16:30 טראַנספאָרמערס -3. טונקל זייַט פון די לבנה
19:30 טערמינאַטאָר -3. העכערונג פון די מאַשינז
21:30 טערמינאַטאָר. מייַ דער גואל קומט
23:35 אַוויאַטאָר.
02:55 פּרעסן שייד
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף אפריל 17, 2016 אויף רען-טעלעוויזיע
05:00 טויט וואָפן -2
07:00 מאָרטאַל וואָפן -3
09:10 טויט וואָפן -4
11:30 סערעמאַכאַ (37 - 48 סעריע)
23:00 הינט אויף די לופט
00:00 זאַלץ (מעלדונג פון אפריל 17)
01:30 "מיליטער מיסטעריע" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
טעלעפאָן אויף אפריל 17, 2016 אויף שטוב
05:30 דזשאַמיע: לאָנטש פֿאַר 15 מינוט (1 און 2 סעריע)06:30 דזשאַמיע: לאָנטש פֿאַר 15 מינוט (3 און 4 סעריע)
07:30 6 ראָמען
07:35 מלכּה שאַנטעקלער
09:50 בלוט איז נישט וואַסער (1 און 2 סעריע)
13:20 גלענצנדיק יאָרהונדערט (9 און 10 סעריע)
18:00 העלדין פון אונדזער צייט
19:00 גלענצנדיק יאָרהונדערט (11 סעריע)
21:00 גלענצנדיק יאָרהונדערט (12 טה סעריע)
23:00 העלדין פון אונדזער צייט
00:00 6 ראָמען
00:30 שטיל משפּחה לעבן
02:25 קיין פאַרבאָטן טעמעס (4 - 6 סעריע)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף אפריל 17, 2016 אויף טנט
05:45 וואָמען ס ליגע: גייז, געלט און ליבע (29 סעריע)
06:00 דעד צו מאָנען (3RD סעריע - "שפּאַס אין די לעווייַע")
07:00 טנט. מישן.
08:00 טנט. מישן.
08:30 טנט. מישן.
09:00 הויז -2. ליטע.
10:00 סאַשאַטאַני (30 טה סעריע - "פרייַנדלעך קריגערייַ")
10:30 סאַשאַהאַטאַניאַ (31 ס סעריע - "דוור")
11:00 ריסטאַרט (1999 סעריע)
12:00 סאַבסטיטושאַן, אויב איר קענען (8 סעריע)
13:00 ימפּראַוויזיישאַן (6 סעריע)
14:00 אַמאָל אין רוסלאַנד (24 ס סעריע)
15: עעראַגאָן
17:10 הערקולעס: די אָנהייב פון די לעגענדע
19:00 אַמאָל אין רוסלאַנד. די בעסטע
19:30 אַמאָל אין רוסלאַנד. די בעסטע
20:00 וואו איז דער לאָגיק? (13 סעריע)
21:00 אַמאָל אין רוסלאַנד (45 סעריע)
22: 00 דאססטאַנד אַרויף (76 טה סעריע)
23:00 הויז -2. שטאָט פון ליבע
00:00 הויז -2. נאָך זונ - ונטערגאַנג. ספּעציעלע איבערזעצונג
01:00 ראָצכיש שפּילערייַ
02:55 דער זעלביקער מענטש
04:35 טערמינאַטאָר: שלאַכט פֿאַר די צוקונפֿט (14 סעריע - "היילונג ווונד")