טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 11, 2016 אויף דער ערשטער קאַנאַל
05:00 טעלעוויזיע קאַנאַל "גוט מאָרגן"09:00 נייַעס
09:20 קאָנטראָל קויפן
09:50 לעבן גרויס!
10:55 פאַשיאָנאַבלע זאַץ
12:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
12:15 "טאַנייט" מיט אַנדרעי מאַלאַכאָוו
14:25 טאַבלעט
15:00 נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
15:10 זכר / ווייַבלעך
17:00 אַליין מיט אַלעמען
18:00 אָוונט נייַעס מיט סאַבטייטאַלז
18:45 זאל ס באַקומען כאַסענע געהאַט!
19:50 "זאל זיי רעדן" מיט אַנדרעי מאַלאַכאָוו
21:00 צייט
21:35 שמייכל מאָקינגבירד (1 און 2 סעריע)
23:30 נאַכט נייַעס
23:45 "ייִדיש גליק." פּרויעקט וולאדימיר פּאָסנער און איוואן אורגאַנט (5 סעריע - "דוד און גאָליאַטה")
00:45 אַליין מיט אַלעמען
01:40 זכר / ווייַבלעך
02:35 מאָדערן זאַץ
03:00 נייַעס
03:05 פאַשיאָנאַבלע זאַץ
03:40 ווי צו ויסמיידן שטראָף פֿאַר די מאָרד (4 סעריע - "לאָזן ס קראָם פּלאַקט")
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 11, 2016 אין רוסלאַנד 1
05:00 מאָרגן רוסלאַנד
09:00 וועסטי
09:15 מאָרגן רוסלאַנד
09:55 וועגן די מערסט וויכטיק זאַך
11:00 וועסטי
11:35 היגע צייט. וועסטי-מאָסקווע
11:55 סעקרעץ פון די ויספאָרשונג ("אָרן פֿאַר צוויי מענטשן", 3 און 4 סעריע)
14:00 וועסטי
14:30 היגע צייט. וועסטי-מאָסקווע
14:50 וועסטי. אויף פליכט
15:00 זעמסקי דאָקטער. לעבן ווידער (10 סעריע)
16:00 זעמסקי דאָקטער. לעבן ווידער (11 סעריע)
17:00 וועסטי
17:30 היגע צייט. וועסטי-מאָסקווע
17:50 וועסטי
18:15 לעבן יטער
19:35 היגע צייט. וועסטי-מאָסקווע
20:00 וועסטי
21:00 פּויעריש רוימישע (1 סעריע)
22:15 פּויעריש רוימער (2 סעריע)
23:30 פּויעריש ראָמאַן (3 ס סעריע)
00:45 פּרעאָבראַטשניצי
01:45 פּראָוטאַטייפּס (פּראָפעסאָר פּרעאָבראַזשענסקי. מאַנסטראַס סטאָרי)
02:20 ערדזשאַנטלי אין די צימער! ("ביעטאָוווהאַ", 1 סעריע)
03:15 "קוזקינאַ מוטער." יאָדער האַרבסט 57
04:15 צימער געלעכטער
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 11, 2016 אויף NTV
05:00 בעסטער שונאים (באַגעגעניש)06:00 הייַנט
06:05 דער בעסטער פיינט (גורל)
07:00 NTV אין דער מאָרגן
08:10 מאָרגן מיט יוליאַ וויסאָצקייַאַ
09:00 צוריקקומען מוהטאַראַ -2 (געלט טוט נישט שמעקן)
10:00 הייַנט
10:20 ליכט און לייַכטטורעם שאָטן (19 און 20 סעריע)
12:00 דזשורי קאָורט
13:00 הייַנט
13:20 באריכטן. נויטפאַל
14:00 בראַטיני -2 (19 און 20 סעריע)
16:00 הייַנט
16:20 גאסן פון צעבראכן לאמפן -6 ("דער בעסטער פרייַנד פון מענטש". "די רגע גראַד פון בעסאָדיקייַט")
18:00 "מיר רעדן און ווייַזן" מיט לעאָניד זאַקאָשאַנסקי
19:00 הייַנט
19:40 פּאָוטין -9 ("פירמע", 1 און 2 סעריע)
21:35 ינספּעקטאָר קאָאָפּער -2 ("שאַץ אין נאַכט", 1 און 2 סעריע. "בלאַדי רידיסטראַביושאַן", 1 און 2-)
01:25 איך ווילן צו מעלאַדזע
03:15 עק ("קויל פֿאַר אַ דעטעקטיוו". "הינטער די וואַנט")
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 11, 2016 אויף טעלעוויזיע צענטער
05:25 סעקרעץ פון אונדזער סינעמאַ (העלא, איך בין דיין מומע!)
06:00 שטימונג
08:20 דדזשאַ ווו.
10:25 ווייאַליישאַן פון כּללים
11:30 געשעענישן
11:50 ווייאַליישאַן פון כּללים
14:30 געשעענישן
14:50 הומאָר מיר פאַרפאַלן
15:35 הויז אויף דעם ברעג
17:30 שטאָט פון נייַעס
17:40 באַלאַבאָל (1 און 2 סעריע - "לעצטע פּאַסאַזשיר")
19:40 געשעענישן
20:00 די רעכט פון אָפּשטימונג
21:45 פּעטראָווקאַ, 38
22:00 events
22:30 "אוקריינא. ווינטער אַנקאַמפּלעטנעסס. " Speffood
23:05 אָן טשיטינג. געזאָלצן און שאַרף (פילם 1)
00:00 געשעענישן. 25 שעה
00:30 7 הויפּט תאוות
02:10 דזשעעוועס און ווסעסטער (19 - 21 ס סעריע)
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 11, 2016 אויף דער קולפּ קאַנאַל
07:00 עוראָנעווס10:00 קולטור נייַעס
10:15 אַבזערווער
11:15 נעמען די אַרויסרופן, סיגנאָראַ! (1 סע סעריע)
12:25 לעבן שורה (וויקטאָריאַ יסאַקאָוו)
13:25 בלעטער אין דער ווינט. קאָנסטאַנטין סאָמאָוו
14:10 שיינע גהלטימען פון באָאַ דאָרע (1 ס סעריע, 1 טייל)
15:00 קולטור נייַעס
15:10 געשעפט מענטשן
16:30 ראָסטיסלאַוו קליאַטט - סאַגע און בלאַזן
17:15 גראַטשטי אמסטערדאם. גאָלדען עלטער פון די נעטהערלאַנדס
17:35 וולאדימיר מאַרטינאָוו. סוויט "קינדער אָטטערס"
18:45 יגאָר מאָיסעעוו. איך געדענקען ... Gastrol לעבן לאַנג (פילם 1)
19:15 גוטע נאַכט, קידס!
19:30 קולטור נייַעס
19:45 הויפּט ראָלע
20:05 סאַטי. אָפּטיש קלאַסיק ... (דעניס מאַטצוז און יללאַר אַבדזשיזאַקאָוו)
20:45 כּללים פון לעבן (מעלדונג פון יאנואר 11)
21:10 פּאַנאַמאַ. פינף הונדערט יאָר פון מצליח דילז
21:25 "דערווייַל" מיט אלעקסאנדער אַרכאַנגעלקי
22:10 איז קלעאָפּאַטראַ קיללער?
23:10 פּאָרטרעט אין די ינלענדיש פון דער טעאַטער (מיכאַיל מעססערער. מיכאַילאָווסקי טעאַטער)
23:40 קולטור נייַעס
23:55 קריסאָוועט
00:00 קריטיק (מעלדונג פון יאנואר 11)
00:40 "KinesCope" מיט Peter Shepotinic (שפּאַניש פֿילם הייַנט)
01:25 פּראָ מעמאָרי (שטעלן)
01:40 אַבזערווער
02:40 זאָליפיענע קראָם. קונסט און קוילן
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 11, 2016 אויף גלייַכן טעלעוויזיע
06:30 פישערייַ דייאַלאָגעס
07:00 נייַעס
07:05 אַלע אויף די גלייַכן!
09:00 נייַעס
09:05 איר קענען מער!
10:00 נייַעס
10:05 דאַקאַר 2016
10:35 דאַקאַר - מעשוגאַס אין דער מדבר
11:40 מאָם אין דער שפּיל
12:10 נייַעס
12:15 ביאַטהלאָן מיט דמיטרי גובערניעוו
14:35 נייַעס
12:45 ביאַטהלאָן. וועלט קאַפּ. מאַסע אָנהייב. בראָדקאַסט פֿון דייַטשלאַנד
14:40 ביאַטהלאָן מלך
16:00 ספּאָרט אינטערעס
16:45 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
17:40 וואַסער פּאָלאָ. רוסלאַנד איז טערקיי. אייראָפּע טשאַמפּיאַנשיפּ. מענטשן. לעבן בראָדקאַסט פֿון סערביע
18:50 כאַקי. KHL. לעבן בראָדקאַסט (AK באַרס (קאַזאַן) - "אַוואַנגאַרד" (אָמסק געגנט))
21:15 1 + 1
22:00 מעשוגע ספּאָרט מיט אלעקסאנדער פורז
22:30 וואו זענען די טשאַמפּיאָנס געבוירן?
23:00 אַלץ פֿאַר די גלייַכן!
00:00 דעב 2016
00:30 דאַקאַר - מעשוגאַס אין דער מדבר
01:35 ברידער אין גלות
02:55 ספּאָרט אינטערעס
04:00 צוקונפֿט אגדות
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 11, 2016 אויף די סט
05:45 מוזיק אויף די סט06:00 לעבעדיק קעראַסעל
06:25 זשימי נעוטראָן - ווונדער
08:00 סמעשאַריקי
08:05 ענטשאַנטעד
09:00 יאַראַש
10:35 טראַנספאָרמערס -3. טונקל זייַט פון די לבנה
13:30 וראַל פּעלמעני (בעיבי)
14:00 טראַנספאָרמערס. עפּאָוק פון יקסטערמאַניישאַן
17:15 ווייַזן "URAL PELMENI" (ווי איך פארבראכט עס)
18:30 URAL פּעלמעני (פייע מייַסע זאַמלונג)
19:00 "מיליאָן פון ProstokVashino" מיט ניקאָלאַי באַסקאָוו
19:05 ניטל מעשיות
19:10 עפּאָס
21:10 מאַלעפיסטאַנט
23:00
00:00 URAL PELMENI (בעיבי)
00:30 "סינעמאַ אין דעטאַל" מיט Fedor באָנדאַרטשוק
01:30 6 ראָמען
01:45 פּאַראַנאָרמאַל דערשיינונג -2
03:25 פּאַראַנאָרמאַל דערשיינונג -3
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 11, 2016 אויף רען-טעלעוויזיע
05:00 סוד טעראַטאָריז
06:00 די מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
07:00 מיט בעדי מער!
08:30 נייַעס
09:00 דאַקיומענטערי פּרויעקט
12:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
12:30 נייַעס
13:00 סאַוון מיטאָג
14:00 "די גאנצע אמת וועגן רוסיש דורי". קאָנסערט מ. זאַדאָרנאָוו
16:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
16:30 נייַעס
17:00 סיקריץ טשאַפּמאַן (ליבערטי)
18:00 מערסט שאַקינג כייפּאַטאַסאַסאַז
19:00 אינפֿאָרמאַציע פּראָגראַם 112
19:30 נייַעס
20:00 לאַנג קוש פֿאַר די נאַכט
22:15 געפירט אין רוסיש
23:00 נייַעס
23:25 קינד פון פינצטערניש
01:50 13.
03:30 סוד טעראַטאָריז
04:30 "טעריטאָריע פון דילוזשאַנז" מיט יגאָר פּראָקאָפּענקאָ
טעלעוויזיע פּראָגראַם אויף יאנואר 11, 2016 אויף שטוב
05:15 היים קוקינג
05:45 מיסטעריע פון עסנוואַרג
06:00 היים קיך
06:30 דזשאַמיע: לאָנטש פֿאַר 30 מינוט (22 און 23 סעריע)
07:30 מאַטריאַרטשאַט.
08:10 פֿאַר דזשווואַנייל ענינים
10:10 זאל ס DIVEN!
11:10 פֿאַרשטיין. מוחל (225 און 2266)
12:20 וויסן די צוקונפֿט. לעבן נאָך וואַנגו (9 סעריע - "ווען די ווייַס וועט ווערן שוואַרץ")
13:20 דזשורי שיינקייט (5 סעריע - "סאַוועלוק")
14:20 וואָמען ס דאָקטער (25 - 28 סעריע)
18:00 זי געשריבן די מאָרד ("מאָרד שערלאַק האָלמעס", 1 טייל)
18:55 מאַטריאַרטשאַט.
19:00 חתן (1 סעריע)
20:00 חתן (2 סעריע)
21:00 ניט אַ ווייַבלעך געשעפט (1 ס סעריע)
22:00 ניט אַ ווייַבלעך געשעפט (2 סעריע)
23:00 רובלעוואָ ביריוליוליאָוואָ
00:00 מאַטריאַרטשאַט.
00:30 קאָלעפקאָ מיט טערקווויז (1 און 2 סעריע)
02:20 חתן (1 סעריע)
03:20 חתן (2 סעריע)
04:20 שטערן סטאָריעס