Ծրագիր այսօր, փետրվարի 28, 2019 թ. Առաջին ալիքով
05:00 հեռուստաալիք «Բարի լույս»09:00 Նորություններ
09:25 Այսօր փետրվարի 28-ն է: Օրը սկսվում է
09:55 Նորաձեւ նախադասություն
10:55 Live հիանալի:
12:00 Նորություններ ենթագրերով
12:15 Ժամանակը ցույց կտա
13:55 «Մեր ժողովուրդը» յուլիայի հետ ավելի քիչ է
15:00 Նորություններ ենթագրերով
15:15 Եկեք ամուսնանանք:
16:00 Արական / կին
Ժամանակը ցույց կտա
18:00 Երեկոյան նորություններ ենթագրերով
18:25 Ժամանակը ցույց կտա
18:50 Իրականում
19:50 թող ասեն
21:00 Ժամանակ
21:30 Գադալկա (13-րդ սերիա)
22:30 մեծ խաղ
23:30 երեկոյան հրահանգ
00:00 Գիշերային տեսք ունենալով
01:00 Killer Stright-2 (4-րդ սերիան - "BMranga Trail")
02:00 Sustal Power-2 (5-րդ սերիա - «Երկրի սեզոն»)
03:00 Նորություններ
03:05 Արական / կանայք
03:50 Եկեք ամուսնանանք:
04:30 Վերահսկիչ գնում
Ծրագիր այսօր, 28 փետրվար, 2019-ին Ռուսաստան 1-ին ալիքով
05:00 Առավոտյան Ռուսաստան
09:00 Վեստի
09:25 Առավոտ Ռուսաստան
09:55 Ամենակարեւոր բանի մասին
11:00 Վեստի
11:25 Նորություններ. Տեղական ժամանակը
11:45 Բորիս Կորչեւնիկովի հետ մարդու ճակատագիրը
12:50 60 րոպե
14:00 Վեստի
14:25 Նորություններ. Տեղական ժամանակը
14:45 Ով դեմ է:
17:00 Վեստի: Տեղական ժամանակը
17:25 Անդրեյ Մալախովը: Ապրել
18:50 60 րոպե
20:00 Վեստի
20:45 Նորություններ. Տեղական ժամանակը
21:00 Sklifosovsky (15-րդ սերիա)
22:10 Sklifosovsky (16-րդ սերիա)
23:20 Երեկոյան Վլադիմիր Սոլովյովի հետ
02:00 Kamenskaya-5 («Տուժողի անունը - ոչ ոք», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
Ծրագիր այսօր, փետրվարի 28-ին, 2019 թ. Հեռուստաալիքի կենտրոնում
05:30 10 Ամենից շատ ... (Աշխատանքի անցյալ աստղեր)06:00 տրամադրությունը
08:00 Բժիշկ եւ ... (Փետրուարի 28-ի թողարկումը)
08:35 Առանց սահմանափակման
10:35 Սերգեյ Նիկոնենկո: Օ , հաջողակ:
11:30 Իրադարձություններ
11:50 Մաքուր անգլերեն սպանություն (3-րդ շարք - «Մահ եւ աստղեր»)
13:35 Իմ հերոսը (Լյուդմիլա Գավրիլովա)
14:30 Իրադարձություններ
14:50 Նորությունների քաղաք
15:05 Աննա Դետեկտիվ (7-րդ սերիա)
16:00 Աննա Դետեկտիվ (8-րդ շարք)
16:55 Բնական ընտրություն (Այրեն)
17:40 Հնդկաստան Ամառ (7-րդ սերիան)
18: 38babe ամառ (8-րդ սերիա)
19:40 Իրադարձություններ
20:00 Petrovka, 38
20:20 Քվեարկության իրավունք
22:00 Իրադարձություններ
22:30 10 Ամենա ... (Աստղերի վաղ մահերը)
23:05 ռելիեֆներ եւ անձրեւաջրեր: Ինչպես սիրված սիրելիները
00:00 Իրադարձություններ: 25-րդ ժամ
00:35 հրաժեշտ: Վիկտորիա եւ Գալինա Բրեժնեւ
01:25 Mystery Agent 007
02:15 Աննա Դետեկտիվ (7-րդ սերիա)
03: 04 Աննա-դետեկտիվ (8-րդ սերիա)
03:55 Շրջանի մասշտաբի դետեկտիվներ -2 (7-րդ սերիա)
04: 42 Շրջանի սանդղակի սեզոններ -2 (8-րդ սերիան)
Ծրագիր այսօր, 28 փետրվարի, 2019 թ. NTV հեռուստաալիքի
05:10 անտառապետ («կրակոց», 1-ին եւ 2-րդ շարք, «պահուստ», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
06:00 Այսօր
06:05 Լեսնիկ («Կրակոց», 1-ին եւ 2-րդ շարք, «պահուստ», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
07:00 Այսօր
07:05 Lesnik («Կրակոց», 1-ին եւ 2-րդ շարք, «պահուստ», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
08:00 Այսօր
08:05 Լեսնիկ («Կրակոց», 1-ին եւ 2-րդ շարք, «Արգելոց», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
09:00 Մուխթար: Նոր արահետ (բանտարկյալ)
10:00 Այսօր
10:20 ծովային սատանաներ: Tornado («Որոշման օր», «գերության մեջ», «Մահվան հովիտ»)
Այսօր 13:00
13:25 Վերանայեք: Արտակարգ
14:00 Հանդիպման վայր
16:00 Այսօր
16:30 Հանդիպման վայր
17:15 ԴՆԹ
18:10 ծովային սատանաներ: Friendies («Խաղաղ ատոմ», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
19:00 Այսօր
19:40 ծովային սատանաներ: Friendies («Խաղաղ ատոմ», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
21:00 Հինգ րոպե լռություն: Վերադարձ (19-րդ եւ 20-րդ սերիա)
23:00 Այսօր
23:15 Տղամարդկանց արձակուրդներ (4-րդ սերիա)
00:15 Հանդիպում
02:00 Nashipotennadzor
02:50 Լենինի թեստան (10-րդ - 12 սերիա)
Ծրագիր այսօր, փետրվարի 28-ին, 2019-ին Culp ալիքով
06:30 Մշակույթի նորություններ06:35 Ոտքով ... (Մոսկվա Բորոդինո)
07:00 Մշակույթի նորություններ
07:05 Կյանքի կանոններ
07:30 Մշակույթի նորություններ
07:35 Կասեցված գոլորշու պորտուգալերեն: Գոնդոլ
07:55 Սիտա եւ Ռամա (195-րդ - 196-րդ սերիա)
08:35 Հին վարպետների ճանապարհներ (անտառային ոգին)
08:50 Կրոշա արձակուրդ (4-րդ սերիա)
10:00 Մշակույթի նորություններ
10:15 Դիտորդ
11:10 XX դար («Առավոտյան փոստ»: Առաջատար Ա. Շիրվինդտ եւ Մ. Դերվին: 1984, 1987)
12:10 Lipskoe կղզիներ: Հրդեհի եւ քամի գեղեցկությունը
12:30 «Խաղ Beads» Իգոր Վոլգորոդի հետ (Յուրի Օլեշ): Երեք հայրեր »)
13:10 Աշխարհի առաջինը (Pukhonenko- ի արհեստական արյան շրջանառության սարքը)
13:30 Բացարձակ լսումներ (փետրվարի 27-ի թողարկում)
14:15 House Պոլարշով
15:00 Մշակույթի նորություններ
15:10 կոճապղպեղի տուն (երգող կավ)
15:40 2 Վերնիկ 2 (փետրվարի 22-ի թողարկում)
16:25 Արձակուրդ Կրոշ (4-րդ սերիա)
17:35 Վալերի Գերգիեւ եւ Մյունխենի սիմֆոնիկ նվագախումբ (Լ. Բեթհովեն: Symphony No. 3)
18:30 Ուոց ծով: Երկնքի հայելի
18:45 «Խաղ Beads» Իգոր Վոլգորոդի հետ (Յուրի Օլշա. «Երեք հայրեր»)
19:30 Մշակույթի նորություններ
19:45 Հիմնական դերը
20:05 Կյանքի կանոններ (փետրվարի 28-ի թողարկում)
20:30 Բարի գիշեր, երեխաներ:
20:45 մեծ նկարչի փոքրիկ դերեր: Ալեքսեյ Սմիրնով
21:30 Enigma (Lucas Barwin Brown)
22:10 Medici. Ֆլորենցիայի լորդեր (4-րդ սերիա - «Դատաստանի օր»)
23:10 Նամակներ մարզումից (Սմոլենսկ. «Արեւմտյան պահակ»)
23:40 Մշակույթի նորություններ
00:00 սեւ անցքեր: Սպիտակ կետեր (փետրվարի 28-ի թողարկում)
00:40 «Խաղ BEADS» Իգոր Վոլգորոդի հետ (Յուրի Օլշա. «Երեք հայրեր»)
01:20 XX դար («Առավոտյան փոստ»: Առաջատար Ա. Շիրվինդտ եւ Մ. Դերվին: 1984, 1987)
02:15 Բորիսը եւ Օլգան արեւից
Ծրագիր այսօր, 28 փետրվար, 2019-ին CTC հեռուստաալիքի ժամանակ
05:10 6 շրջանակ
06:00 Ելալաշ
06:40 Team Turbo
07:30 Երեք կատու
07:45 Փայտե եւ նրա ընկերները Հետաքրքրաշարժ
08:30 Թոմ եւ Jerry երի
09:00 Ուրալ Dumplings (Ծիծաղ)
09:30 տաքսի -4
11:20 MOMCHKI.
16:00 Վերջին կախարդի որսորդը
18:00 Senya Fedya
19:30 պրեմիերա: «Baker and Beauty»
21:00 Տրոյա
00:15 տասներեքերորդ մարտիկ
02:15 Պենելոպ
03:55 եղջյուր եւ կեռիկներ
Ծրագրի ծրագիր այսօր, 28 փետրվարի, 2019-ին `REN հեռուստաընկերության հեռուստաընկերության եթերում
05:00 «Զարգախոսությունների տարածքը» Իգոր Պրոկոպենկոյի հետ06:00 Վավերագրական նախագիծ
07:00 Ավելի շատ անկողնում:
08:30 Նորություններ
09:00 Վավերագրական նախագիծ
12:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
12:30 Նորություններ
13:00 Հումանի առեղծվածը Օլեգ Շիշկինի հետ
14:00 աներեւակայելի հետաքրքիր պատմություններ
15:00 վավերագրական նախագիծ
16:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
16:30 Նորություններ
17:00 Գաղտնիքներ Chapman
18:00 Առավել ցնցող վարկածներ
19:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
19:30 Նորություններ
20:00 Թագավորի անունով
22:20 Դիտեք ամեն ինչ:
23:00 Նորություններ
23:25 Մարդկության առեղծվածը Օլեգ Շիշկինի հետ
00:30 Առաջին հարվածը
02:00 Առավել ցնցող վարկածներ
02:50 գաղտնիքների Chapman
04:20 «Զարգախոսությունների տարածքը» Իգոր Պրոկոպենկոյի հետ
Ծրագիր այսօր, փետրվարի 28, 2019 թ., TNT ալիքով
05:25 երգչախումբ (104-րդ սերիա)
06:10 երգչախումբ (105-րդ սերիա)
07:00 tnt. Լավագույնը (13-րդ սերիան)
07:30 TNT. Լավագույնը (14-րդ սերիան)
08:00 tnt. Լավագույն (15-րդ սերիան)
08:30 tnt. Լավագույնը (16-րդ սերիան)
09:00 House-2. Լիտեք
10:15 տուն -2: Սիրո կղզի
11:30 Բորոդին Բուզովայի դեմ (129-րդ շարք)
12:30 Խնայեք ձեր սերը (24-րդ սերիան)
13:30 համալսարան: Նոր հանրակացարան (132-րդ շարք - «Քրիստինայի վերադարձը»)
14:00 Համալսարան: Նոր հանրակացարան (133-րդ սերիան `« Թուրքիա »)
14:30 համալսարան: Նոր հանրակացարան (134-րդ սերիան - "Valya ալկոհոլային")
15:00 Համալսարան: Նոր հանրակացարան (135-րդ սերիա - «Արշավանք»)
15:30 համալսարան: Նոր հանրակացարան (136-րդ սերիա - «Յանա - Իվանով»)
16:00 Համալսարան: Նոր հանրակացարան (137-րդ սերիա)
16:30 համալսարան: Նոր հանրակացարան (138-րդ սերիա)
17:00 Համալսարան: Նոր հանրակացարան (139-րդ շարք)
17:30 համալսարան: Նոր հանրակացարան (140-րդ սերիա)
18:00 Ոստիկանը ռուբլից (15-րդ շարք)
19:00 Ոստիկանը ռուբլից (16-րդ սերիա)
20:00 Մշակույթ (16-րդ սերիա)
20:30 Մշակույթի տարի (17-րդ սերիան)
21:00 Ստուդիա Soyuz (62-րդ շարք)
22:00 Իմպրովիզացիա (111-րդ շարք)
23:00 House-2. Սիրո քաղաք
00:00 House-2. Մայրամուտից հետո: Հատուկ թարգմանություն
01:05 Պահպանեք ձեր սերը (24-րդ սերիան)
01:55 Բորոդինը ընդդեմ Բուզովայի (129-րդ սերիան)
02:45 չորացրած աղջիկներ
04:25 Tht-Club
04:30 Բաց խոսափող (34-րդ շարք)
Ծրագիր այսօր, 28 փետրվարի, 2019-ին Ներքին ալիքով
05:35 6 շրջանակ06:00 տնային խոհանոց (73-րդ շարք - "Ռոման Պոլյանսկի")
06:30 6 շրջանակ
06:50 Հաջող գնում
07:00 Հասկացեք: Ներիր (108-րդ սերիան `« Դուստրը վերահսկողության տակ »)
07:30 Փոքր գործերի համար (227-րդ սերիա)
08:30 Եկեք շեղենք: (391-րդ շարք)
09:30 Թեստ հայրության համար (187-րդ սերիան)
10:30 Արդարադատության գործակալներ (10-րդ սերիա)
11:30 Իրական միստիկ (85-րդ սերիան - «Chulad»)
12:30 հասկանալ: Ներեցեք (536-րդ սերիան - «Խորհրդի Բրազիդա», 109-րդ սերիան - «ԶԱԳԴՈՒՆԻԱ»)
13:40 Գործընթաց (1-ին - 4-րդ սերիա)
18:00 6 անձնավորություն
19:00 Բաստոր ձյան մեջ (1-ին եւ 2-րդ շարք)
22:55 կին դոկտոր 2 (55-րդ շարք - "Gemini Effect")
00:00 6 շրջանակ
00:30 «Բալցակովսկու տարիքը, կամ նրա բոլոր մարդիկ ...»: (23-րդ - 25 սերիա)
03:05 կին դոկտոր 2 (55-րդ սերիա - "Gemini Effect")
03:50 հասկանալ: Ներիր (536-րդ սերիան `« Խորհրդի բրազիլներ »)
04:20 Իրական միստիկ (85-րդ սերիան - «Chulad»)
Ծրագիր այսօր, 28 փետրվարի, 2019-ին `ալիքի խաղի վրա: Հեռուստացույց
05:30 Մեծ մարզական փող
06:00 Ամբողջ ճշմարտությունը ...
06:30 հոգնած փառք
07:00 Նորություններ
07:05 Բոլորը խաղի վրա:
08:55 Նորություններ
09:00 Ֆուտբոլ: Անգլիայի առաջնություն («Չելսի - Տոտենհեմ»)
11:00 Նորություններ
11:05 Լողափ ֆուտբոլ: Աշխարհի առաջնությունը Mundialito-2019 ակումբների շարքում: Հեռարձակվում է Մոսկվայից («Սպարտակ» (Ռուսաստան) - «Ֆլամմենգո» (Բրազիլիա))
12:15 Նորություններ
12:20 Ամեն ինչ խաղի համար:
12:55 դահուկներ: Աշխարհի առաջնություն: Հյուսիսային Դուդեր: Ցատկել ցատկանից: Ուղիղ հեռարձակում Ավստրիայից
14:05 Նորություններ
14:10 Բոլորը խաղի համար:
14:40 դահուկներ: Աշխարհի առաջնություն: Կանայք: 4x5 կմ ռելե: Ուղիղ հեռարձակում Ավստրիայից
16:25 Նորություններ
16:30 մայրցամաքային երեկո
16:50 Հոկեյ: Խլ. Արեւելյան գիտաժողովի 1/4 եզրափակիչ: Ուղիղ եթեր
19:25 Ամեն ինչ խաղի համար:
19:55 Բասկետբոլ: Եվրոլիգան: Տղամարդիկ: Ուղիղ հեռարձակում («Խիմկի» (Ռուսաստան) - «Միլան» (Իտալիա))
21:55 Ամեն ինչ խաղի համար:
22:55 Ֆուտբոլ: Գավաթ Իսպանիայի: 1/2 եզրափակիչ: Ուղիղ հեռարձակում («Վալենսիա» - «Բետիս»)
00:55 Ամեն ինչ խաղի համար:
01:30 դահուկներ: Աշխարհի առաջնություն: Հյուսիսային Դուդեր: Մրցավազք 10 կմ: Հեռարձակվել Ավստրիայից
02:15 դահուկներ: Աշխարհի առաջնություն: Ցատկել ցատկանից: Տղամարդիկ: Որակավորում: Հեռարձակվել Ավստրիայից
03:30 Մասնագիտական բռնցքամարտ: Համաշխարհային տիտղոսի համար պայքարը `ըստ WBA- ի, երկրորդ կես բարձր քաշի: Հեռարձակվել ԱՄՆ-ից (J .. Դեւիս - Վ. Ռուիս)