Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի փետրվարի 20-ին առաջին ալիքով
05:00 հեռուստաալիք «Բարի լույս»09:00 Նորություններ
09:20 հեռուստաալիք «Բարի լույս»
09:55 Ծառայություններ Ռոման
12:00 Նորություններ ենթագրերով
12:15 Ծառայություն Հռոմեական
13:20 Ժամանակը ցույց կտա
14:00 Նորություններ
14:15 Ժամանակը ցույց կտա
15:00 Նորություններ ենթագրերով
15:15 Ժամանակը ցույց կտա
16:00 Արական / կին
17:00 Եկեք ամուսնանանք:
18:00 Ուղղակի տեղեկատվական ալիք «Առաջին ստուդիա»
20:00 «Թող ասեն» Անդրեյ Մալախովի հետ
21:00 Ժամանակ
21:35 Հունարեն (49-րդ եւ 50-րդ սերիա)
Երեկոյան 23:15 Հրապարակ
23:50 posner.
00:55 Գիշերային նորություններ
01:10 Ուիլշ:
03:00 Նորություններ
03:05 Ուիլշ:
03:15 Նորաձեւ նախադասություն
04:15 Վերահսկիչ գնում
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի փետրվարի 20-ին հեռուստատեսության կենտրոնում
05:10 «Իմ հերոսը» Տատյան Ուստինովայի հետ
Հեռախոս 2017 թ. Փետրվարի 20-ին ալիքի մշակույթում
07:00 Euronews10:00 Մշակույթի նորություններ
10:15 Դիտորդ
11:15 Գրադարանային արկածային
11:30 Երեխաների կապիտան դրամաշնորհ
13:00 Կյանքի գիծ (Evgeny Grishkovets)
14:05 Օլիմպիական խաղերի ծագումը
15:00 Մշակույթի նորություններ
15: 10 ռուսերեն թուրքեր: Ընթերցանություն (Ա. Թեդդովսկի: Հատված «Վասիլի Տորկինի բանաստեղծությունից» («Հարմոն»))
15:40 Իմ ճակատագիրը (1-ին սերիա)
16:50 Իվան Լապիկա: Բալլադ դերասանի մասին ...
17:30 «Սուրբ Ծննդյան օրատորիա» Metropolition of Hilarion
18:35 Բորիս Ավերին: Համալսարաններ
19:05 Փոլ Չեսան
19:15 Բարի գիշեր, երեխաներ:
19:30 Մշակույթի նորություններ
19:45 Հիմնական դերը
20:05 SATI. Օպտիկական դասական (Մարիա Ալեքսանդրովայի հետ)
20:45 Կյանքի կանոններ (փետրվարի 20-ի թողարկում)
21:15 «Միեւնույն ժամանակ», Ալեքսանդր Արխանգելսկի հետ
22:00 Օլիմպիական խաղերի ծագումը
22:55 բիզնես եղնիկ
23:40 Մշակույթի նորություններ
23:55 Crysovet
00:00 Իմ ճակատագիրը (1-ին շարք)
01:10 Լ. Բեթհովեն: Համերգ թիվ 2 դաշնամուրի համար նվագախմբի հետ: Բորիս Բերեզովսկին եւ Ռուսաստանի ազգային ֆիլհարմոնիկ նվագախումբը
01:40 դիտորդ
02:40 Կաբանական հիվանդանոց Գվադալաջարայում: Ողորմության տուն
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի փետրվարի 20-ին հեռուստաալիքի հեռուստատեսության հեռուստաընկերության եթերում
05:00 Bobsley եւ կմախք: Աշխարհի առաջնություն: Հեռարձակվում է Գերմանիայից
05:30 Ֆուտբոլ: «Լեգենդ -2017 գավաթ» միջազգային մրցաշար (Ֆուտբոլային աստղեր - Ռուսաստան)
Հեռախոս 2017 թ. Փետրվարի 20-ին CTC հեռուստաալիքում
05:10 Միա եւ ես05:40 Երաժշտություն sts
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017-ի փետրվարի 20-ին TNT հեռուստաալիքում
05:35 Ես զոմբի եմ (13-րդ սերիան `« Blaine World »)
06:30 Սաշա + Մաշա (62-րդ սերունդ - «Դիետա»)
07: 00 Գրաֆիկ Ninja (87-րդ սերիան - "Space Ocean")
07:30 Հոգեբանները հետաքննում են (87-րդ սերիան)
09:00 House-2. Լիտեք
10:30 տուն -2: Սիրո կղզի
11:30 XU մարդիկ. Վերջին ապագայի օրերը
14:00 Ինտերնացիոնալ (131-րդ սերիան)
14:30 Ինտերնապաններ (132-րդ շարք)
15:00 Ինտերնապաններ (133-րդ շարք)
15:30 Ինտերնապաններ (134-րդ սերիա)
16:00 Ինտերնապաններ (135-րդ սերիա)
16:30 Ինտերնապաններ (136-րդ շարք)
17:00 Ինտերնապաններ (137-րդ շարք)
17:30 Ինտերնապաններ (138-րդ սերիա)
18:00 Գործնական (139-րդ շարք)
18:30 Ինտերնապաններ (140-րդ սերիա)
19:00 Ինտերնապաններ (141-րդ շարք)
19:30 Ինտերնապաններ (142-րդ սերիա)
20:00 հարմարեցում (9-րդ սերիա)
20:30 հարմարեցում
21:00 պապիկի թեթեւ պահվածք
23:00 House-2. Սիրո քաղաք
00:00 House-2. Սիրո կղզի
01:00 Նման ֆիլմ: (150-րդ սերիա)
01:30 պապիկի թեթեւ պահվածք
03:35 օմեն:
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի փետրվարի 20-ին Ներքին ալիքով
05:25 Live Taty Jamie Oliver- ի (11-րդ եւ 12-րդ սերիան)
06:30 Ապրեք համեղ Jam եյմի Օլիվերի հետ (13-րդ եւ 14-րդ սերիան)
07:30 Տնային պատրաստում (69-րդ սերիա - "Stas Kostyushkin"))
08:00 6 շրջանակ
08:10 անչափահասների գործերի համար (513 - 515-րդ սերիան)
11:10 Եկեք շեղվենք: (217-րդ - 219-րդ շարք)
14:10 Իգական բժիշկ -2 (7-րդ եւ 8-րդ շարք)
16:00 Կրկնակի պինդ (7-րդ եւ 8-րդ շարք)
18:00 Դոկտոր տուն (41-րդ շարք)
18:55 6 անձնավորություն
19:05 Իգական բժիշկ -2 (9-րդ եւ 10-րդ շարք)
21:00 Կրկնակի պինդ (9-րդ եւ 10-րդ շարք)
23:00 Rublevo-Biryulevo (36-րդ սերիա - Miroshnik)
00:00 6 շրջանակ
00:30 KTO- ն կորցնում է ինչ-որ մեկին գտածոներ (1-ին - 4-րդ սերիան)
04:00 Besta կամ սիրո տարօրինակություն (1-ին շարք)