Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի փետրվարի 3-ին առաջին ալիքով
05:00 հեռուստաալիք «Բարի լույս»09:00 Նորություններ
09: 20 Եզրագծային «Բարի լույս»
09:50 Ապրեք հիանալի:
10:55 Նորաձեւ նախադասություն
12:00 Նորություններ ենթագրերով
12:15 մենակ բոլորի հետ
13: 20 տարի ցույց կտա
14:00 Նորություններ
14:15 Ժամանակը ցույց կտա
15:00 Նորություններ ենթագրերով
15:15 Ժամանակը ցույց կտա
16:00 Սպասեք ինձ
17:00 «Մարդ եւ օրենք» Ալեքսեյ Պիմանովի հետ
18:00 Ուղղակի տեղեկատվական ալիք «Առաջին ստուդիա»
20:00 հրաշքների դաշտ
21:00 Ժամանակ
21:30 Ոսկե գրամոֆոն ժողովրդական պարգեւատրման արարողություն (Մաս 2)
23: 20veechny urgant
00:00 »բյուրո»: «Քաղաքի pijons»: 2-րդ սեզոն (4-րդ սերիա)
01:15 Նա պաշտում է նրան
03:10 Կարմիր եւ մյուսների պետ
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի փետրվարի 3-ին Ռուսաստանում 1
05: 00utro Ռուսաստան
09:00 Վեստի
09: 15utro Ռուսաստան
09:55 Ամենակարեւոր բանի մասին
11:00 Վեստի
11:40 Վեստի: Տեղական ժամանակը
11:55 kamenskaya-2
14:00 Վեստի
14:40 Վեստի: Տեղական ժամանակը
14:55 Հետաքննության գաղտնիքները -7 («Հարգելի նվեր», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
17:00 Վեստի
17: 20 Միջոցառում: Տեղական ժամանակը
17:40 Ապրեք եթեր
18:50 60 րոպե
20:00 Վեստի
20:45 Նորություններ. Տեղական ժամանակը
21:00 Պետրոսյան շոու
23:05 Որտեղ է գնում սերը
01:05 պիկապ: Ուտել առանց կանոնների
02:50 Dar (60-րդ սերիան)
04:45 Հետաքննությունը վարում են փորձագետները (թիվ 11 դեպք. «Ամեն գնով»)
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի փետրվարի 3-ին NTV- ում
05:10 փաստաբան (մեռած բնություն)06:00 Այսօր
06:05 Խորհրդավոր Ռուսաստան
07:00 Business Morning NTV
08:05 Mukhtara-2- ի վերադարձը («փչացած ճաշ»: «Նոր բնակարան»)
10:00 Այսօր
10: 20 Խաղաղ օվկիանոս («Բոլտ արարած», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
12:00 Ժյուրիի դատարան
Այսօր 13:00
13:25 Վերանայեք: Արտակարգ
14:00 Հանդիպման վայր
16:00 Այսօր
16:40 «Մենք խոսում եւ ցույց ենք տալիս»: Talk շոու Լեոնիդ Զաքոշանսկու հետ
18: 15chp: Հետաքննություն
19:00 Այսօր
20:00 Pravda Gurnova
21: 00kuma («Mole», 1-ին եւ 2-րդ շարք: «Cool սլայդներ», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
00:50 Հանդիպման վայր
02:25 Մոսճի ձեռքը
03:15 Դատական դետեկտիվ
04:15 պարեկություն (կորցրած ատրճանակ)
Հեռախոս հեռուստատեսային կենտրոնում 2017 թվականի փետրվարի 3-ին
05:10 «Իմ հերոսը» Տատյան Ուստինովայի հետ
06:00 տրամադրությունը
08:00 Մեր կինոյի գաղտնիքները (Շերլոք Հոլմսի եւ դոկտոր Ուոթսոնի արկածները)
08:30 Շերլոք Հոլմսի եւ դոկտոր Ուոթսոնի արկածները: Baskerville Dog
11:30 Իրադարձություններ
11:50 Հայր շագանակագույն (հպարտության հպարտություն. «Eshaphot- ի ստվեր»)
13:40 «Իմ հերոսը» Տատյանա Ուստինովայի հետ (Վիկտոր Դոբոնրավով)
14:30 Իրադարձություններ
14:50 Նորությունների քաղաք
15: 1510 Ամենա ... (Brachy Stars)
15:50 ջազ ոճով
17:40 Վերադարձ
19:30 «Իրադարձությունների կենտրոնում» Աննա Պրոխորովայի հետ
20:40 Ձայներ ճիշտ
22:00 Իրադարձություններ
22:30 Հռոմեական Կարցեւ: հիմար
23:55 Ultimatum
01:25 Պետրովկա, 38
01:40 տիկինը անհետանում է կեսգիշերին
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի փետրվարի 3-ին Culp ալիքի վրա
06:30 Euronews10:00 Մշակույթի նորություններ
10: 20Gubert հրաշքների աշխարհում
11:15 Հանձնակատար Մեգրիի հետաքննություն (Megre- ը զայրացած է)
12:45 Հին Պորտ Սիթի Հոյան
13:00 Կյանքի կանոններ
13:30 Նամակներ մարզումից (Պետուշկի քաղաք: Վլադիմիրի շրջան)
13:55 Չինգիս Խան
14:05 Զայրացած մոդեռնագետներ (5-րդ սերիան `« Libertad! 1930 -1939 »)
15:00 Մշակույթի նորություններ
15:10 Զայրացած մոդեռնաբանները (6-րդ սերիա - կեսգիշեր Փարիզում: 1939-1945 ")
16: 05 փոս անցքեր: Սպիտակ բծեր
16:50 Վլադիսլավ Վինոգրադով
17:35 ԽՍՀՄ ժողովրդական արտիստ Թամարա Սինյավսկայա
18:30 Յուրի Օլշա: Գրող
19: 20jotto di bondone
19:30 Մշակույթի նորություններ
19:45 Mozkonostalgia
20: 20ASTROV (REGIMANTA ADOMAYTIS- ի 80-ամյակին)
20:55 Արձակուրդների կյանքից
22:25 Կյանքի գիծ (Evgeny Dyatlov)
23: 20 Մշակույթում
23:35 Crysovet
23:40 Զայրացած մոդեռնաբաններ (5-րդ սերիան `« Լիբերտադ: 1930 -1939 »)
00:35 Հանձնակատար Մեգրիի հետաքննություն (Megre- ը զայրացած է)
01:55 Փնտրողներ (Սովետական Ռուսաստանում տեմպեր)
02:40 BRU-ON-BOYNE. Gravestone Mounds գետի ճառագայթում
Հեռախոսը 2017-ի փետրվարի 3-ին հեռուստաալիքի հեռուստատեսության հեռուստաընկերության եթերում
06:10 տասնյակ:
06:30 կրկնակի
07:00 Նորություններ
07:05 Mad առաջնություններ
07:35 Նորություններ
07:40 Ամեն ինչ խաղի համար:
08:55 Ձմեռային Ունիվերսիադա 2017: Բիաթլոն: Հետապնդում. Կանայք: Ուղիղ հեռարձակում Ղազախստանից
09:45 Նորություններ
09:50 Սպորտային լրագրող
10: 20 Բարձր լիգա
10:50 Նորություններ
10:55 Ձմեռային Ունիվերսիադա 2017: Բիաթլոն: Հետապնդում. Տղամարդիկ: Ուղիղ հեռարձակում Ղազախստանից
11:45 Հատուկ զեկույց (սպորտային դավադրություն)
12:15 Նորություններ
12: 20 Բոլոր խաղին:
12:55 դահուկներ: Աշխարհի առաջնություն. Սփռոց: Թեթեւ հեռարձակում Կորեայից
14:40 Սպորտային լրագրող
15:00 Նորություններ
15:05 Ամեն ինչ խաղի համար:
15:50 աստղեր ֆուտբոլ
16: 20 Նինչ
16:25 մայրցամաքային երեկո
16:55 Հոկեյ: Խլ. Ուղիղ հեռարձակում («Մետալուրգ» (Magnitogorsk) - Ska (Սանկտ Պետերբուրգ))
19:25 Ամեն ինչ ֆուտբոլում է:
19:55 Ֆուտբոլ: Ընկերական հանդիպում: Ուղիղ հեռարձակում Իսպանիայից (Զենիթ (Ռուսաստան) - «Սպարտա» (Չեխիա))
21:55 Բոլորը ֆուտբոլում են: (Պաստառ)
22:40 Սպորտային լրագրող
23:00 Ամեն ինչ խաղի համար:
23:45 անվիճելի -3
01:30 մեկնաբաններ: Գենետիկ
01:50 Ֆուտբոլ: Չեմպիոնների լիգա. 2012 (իրական "(Մադրիդ, Իսպանիա) -« Մանչեսթեր Սիթի »(Անգլիա))
03:45 Մարմինը եւ հոգին
Հեռախոսը 2017-ի փետրվարի 3-ին CTC հեռուստաալիքում
05:15 Էլաշ05:45 Երաժշտություն STS- ում
06:00 Ելալաշ
06: 20 Բարբոսինա
06:50 Fixy
07:15 Երեք կատու
07:35 Դրակոններ. Օլլա պաշտպաններ
08:30 Ինչպես ես ռուսերեն դարձա
09:30 Show ույց տալ «Ուրալ Պելմենին» (նանո-համերգ, որի մասին)
10:15 Եղբայրներ Գրիմ
12:30 Լոնդոնգրադ: Իմացեք մերոները:
13:30 Խոհանոց
16:00 Վորոնինա
19: 00risty Dumplings (սիրված)
19:30 Show ույց տալ «Ուրալ Պելմենին» (ոչ թե porthole- ում)
21:00 պրեմիերա: «Կարմիր»
23:10 մոխրագույնի հիսուն երանգներ
01:35 պրեմիերա: «Աշխատանքի օր»
03:40 պրեմիերա: «21 եւ ավելի»
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017-ի փետրվարի 3-ին `Ren հեռուստաալիքով
05:00 »Զարգախոսությունների տարածք» Իգոր Պրոկոպենկոյի հետ
06:00 Վավերագրական նախագիծ
07:00 Ավելի շատ անկողնում:
08:30 Նորություններ
09:00 Վավերագրական նախագիծ
12:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
12:30 Նորություններ
13:00 Sawn ընթրիք
14:00 Batman: Սկսեք
16:05 Տեղեկատվական ծրագիր 112
16:30 Նորություններ
17:00 Գաղտնիքներ Chapman
18:00 Առավել ցնցող վարկածներ
19:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
19:30 Նորություններ
20:00 վավերագրական հատուկ նախագիծ (որն է լինելու երրորդ համաշխարհային պատերազմը: գաղտնի զարգացումներ եւ զենքեր)
22:00 Դիտեք բոլորին:
23:00 Dark Knight
01:50 Վերլուծելով այն
03:30 «Զարգախոսությունների տարածքը» Իգոր Պրոկոպենկոյի հետ
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017-ի փետրվարի 3-ին TNT հեռուստաալիքում
05:50 Arrow (2 սերիա - Sarah)06:45 Սաշա + Մաշա: Լավագույնը
07: 00Chopashki-Ninja (76-րդ սերիա - "Դինոզավրեր կոյուղու")
07:30 Կանանց լիգա. Տղաներ, փող եւ սեր (19-րդ սերիա)
08: 00 specres Առանձնացնում է հետաքննությունը (75-րդ սերիան)
09:00 House-2. Լիտեք
10:30 տուն -2: Հարսանիք մեկ միլիոն
11:30 Գարֆիլդ:
13:30 համալսարան (264-րդ սերիա)
14: 00Univers (265-րդ սերիա)
14:30 համալսարան (266-րդ սերիա)
15: 00Univers (267-րդ սերիա)
15:30 համալսարան (268-րդ սերիա)
16: 00Univers (269-րդ սերիա)
16:30 համալսարան (270-րդ սերիա)
17: 00Univers (271-րդ շարք)
17:30 Համալսարան (272-րդ սերիա)
18: 00Univers (273-րդ շարք)
18:30 համալսարան (274-րդ սերիա)
19: 00Univers (275-րդ սերիա)
19:30 համալսարան (30 0-րդ շարք)
20:00 Իմպրովիզացիա (24-րդ սերիա)
21:00 Comedy Club (528-րդ շարք)
22:00 Բաց խոսափող (2-րդ շարք)
23:00 House-2. Սիրո քաղաք
00:00 House-2. Մայրամուտից հետո: Հատուկ թարգմանություն
01:00 Նման ֆիլմ: (148-րդ սերիա)
01:30 Ծերերը տեղ չեն
04:00 Տեսադաշտում (12-րդ սերիա - «ճշմարտություն»)
04:50 Ես զոմբի եմ (4-րդ սերիան `" LIV եւ TYPE CLIVE ")
Հեռախոսը 2017 թվականի փետրվարի 3-ին Ներքին ալիքով
05: 106 շրջանակներ
05:30 Jamie: Lunch 15 րոպե (17-րդ եւ 18-րդ սերիա)
06:30 Jamie. L աշ 15 րոպե (19-րդ եւ 20-րդ սերիա)
07:30 6 շրջանակ
07:55 անչափահասների հարցերի համար (594-րդ - 596 սերիա)
10:55 Կինը ցանկանում է իմանալ (1-ին - 8-րդ սերիան)
18:00 Ժյուրիի Գեղեցկություն (10-րդ սերիա - «Վորոպաեւա»)
19:00 եղբայրական պարտատոմսեր (1-ին եւ 2-րդ շարք)
22:55 Ռուբլվո-Բիրյունուլյովո (25-րդ սերիա - «Նաումովա»)
23:55 6 շրջանակ
00:30 evdokia
02:25 Ռուբլվո-Բիրյունուլյովո (25-րդ սերիա - «Նաումովա»)
03:25 Հարսանեկան չափ (29-րդ եւ 30-րդ շարք)