Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի հունիսի 6-ին առաջին ալիքով
05:00 հեռուստաալիք «Բարի լույս»09:00 Նորություններ
09: 20control գնում
09:50 Ապրեք հիանալի:
10:55 Նորաձեւ նախադասություն
12:00 Նորություններ ենթագրերով
12:15 մենակ բոլորի հետ
13: 20 տարի ցույց կտա
15:00 Նորություններ ենթագրերով
15:15 Ժամանակը ցույց կտա
16:00 Արական / կին
17:00 Եկեք ամուսնանանք:
18:00 Երեկոյան նորություններ ենթագրերով
18:40 Ուղղակի տեղեկատվական ալիք «Առաջին ստուդիա»
19:50 «Թող ասեն» Անդրեյ Մալախովի հետ
21:00 Ժամանակ
21:35 Եվ մեր բակում ... (11-րդ եւ 12-րդ սերիան)
23:40 Երեկոյան հրատապ
00:15 Գիշերային նորություններ
00:30 Քայլեք ամպերի մեջ
02:25 ombre
03:00 Նորություններ
03:05 ombre
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի հունիսի 6-ին Ռուսաստանում 1
05: 00utro Ռուսաստան
09:00 Վեստի
09: 15utro Ռուսաստան
09:55 Ամենակարեւոր բանի մասին
11:00 Վեստի
11:40 Վեստի: Տեղական ժամանակը
11:55 Հայր Մատվե (13-րդ սերիան `« ցանկություն »)
13:00 Հայր Մատվե (14-րդ սերիան - «Նամականիշ»)
14:00 Վեստի
14:40 Վեստի: Տեղական ժամանակը
14:55 Հետաքննության գաղտնիքները -8 («Կանգնեք, դատարանը գնում է», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
17:00 Վեստի
17: 20 Միջոցառում: Տեղական ժամանակը
17:40 Ապրեք եթեր
18:50 60 րոպե
20:00 Վեստի
20:45 Նորություններ. Տեղական ժամանակը
21:00 Իդեալական զոհողություն (2-րդ մաս)
23:15 Երեկո Վլադիմիր Սոլովյովի հետ
01:45 Երկու ձմեռ եւ երեք տարի (18-րդ եւ 19-րդ սերիան)
03:40 ժառանգներ (2 սերիա)
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի հունիսի 6-ին NTV- ում
05:00 Կախովի («Գործ 7-րդ գործ.« Վերջնական նախադրյալը », 1-ին եւ 2-րդ շարք)06:00 Այսօր
06:05 Կախովի ("Case №7 -« Նախագիծը եզրափակչին », 1-ին եւ 2-րդ շարք)
07:00 Business Morning NTV
09:00 Մուխթար: Նոր արահետ (թագուհու համար ադամանդներ)
10:00 Այսօր
10: 20Lonner («Թիկնապահ», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
12:00 Ժյուրիի դատարան
Այսօր 13:00
13:25 Վերանայեք: Արտակարգ
14:00 Հանդիպման վայր
16:00 Այսօր
16:30 Վկաներ («Պատերազմի վերջին ուրվականը»: «Ձմեռ պապ»)
18:30 Վերանայեք: Արտակարգ
19:00 Այսօր
19:40 ծովային սատանաներ: Տորնադո: F ակատագիր («Արթնացում», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
21:30 խոհարար: Խաղի բարձրացում («Խաղի վերջ»: «Կարիերայի քաղց»)
23:35 Օրվա արդյունքները
00:05 Շարունակել ստվերը (դաժան դասեր)
01:00 Հանդիպման վայր
02:55 Բնակարանային հարց
04:00 Inistant (գողություն)
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի հունիսի 6-ին հեռուստատեսության կենտրոնում
05:10 «Իմ հերոսը» Տատյան Ուստինովայի հետ
06:00 տրամադրությունը
08:05 Բժիշկ եւ ...
08:40 Երիտասարդ կին
10:35 Ելենա Յակովլեւ: Կին եզրին
11:30 Իրադարձություններ
11:50 Մաքուր անգլերեն սպանել (գաղտնի պարտքեր)
13:40 Իմ հերոսը (Նատաշա Կորոլեւ)
14:30 Իրադարձություններ
14:50 Նորությունների քաղաք
15:05 առանց խաբելու: Երեխա չկա
15:55 «Անկեղծորեն» Օքսանա Բայրակի հետ (սերը տարիների լանջին. Ուրախություն կամ բոցավառում):
16:50 Բնական ընտրություն
17:50 դավաճան (3-րդ եւ 4-րդ շարք)
19:40 Իրադարձություններ
20:00 Petrovka, 38
20: 20 Իրավունքների ձայներ
22:00 Իրադարձություններ
22:30 Զգուշացում, կեղծարարներ: (Տոնական խաբեություն)
23: 05 Դա այն է: Միխայիլ Սաակաշվիլի
00:00 Իրադարձություններ: 25-րդ ժամ
00:30 Իմանալու իրավունք:
02:05 Ռիգանտինո
04:15 «Անկեղծ» Օքսանա Բայրակի հետ
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի հունիսի 6-ին ալիքի մշակույթում
06:30 Euronews10:00 Մշակույթի նորություններ
10:15 Դիտորդ
11:15 Կոլոմբո (ամենավտանգավոր խաղը)
12:30 «Կարմիր հրապարակ»: Հատուկ խնդիր
12:50 Great Prince Nikolai Nikolayevich JR .. Ուրախ եմ, որ ապացուցում եմ իմ սերը Ռուսաստանի հանդեպ
13:15 Հինգերորդ հարթություն (հունիսի 6-ի թողարկում)
13:45 քառյակի պահապան (2-րդ շարք)
15:00 Մշակույթի նորություններ
15:10 «Կարմիր հրապարակ»: Հատուկ խնդիր
15:25 Յուրի Լոտման: «Պուշկին եւ նրա շրջապատը» (Մաս 6 - «Պուշչինի լավագույն ընկերը»)
16:10 MUSTEL
17:30 ավելին, քան սերը (Վլադիմիր Բասով եւ Վալենտինա Տիտովա)
18:10 «Կարմիր հրապարակ»: Հատուկ խնդիր
18:25 Ռուսական արվեստի աստղեր: Պավել Կողան եւ Մոսկվայի պետական ակադեմիական սիմֆոնիկ նվագախումբ
19:15 Բարի գիշեր, երեխաներ:
19:30 Մշակույթի նորություններ
19:45 «Կարմիր հրապարակ»: Հատուկ խնդիր
20:00 Բացարձակ լսումներ
20:40 Նվաճելով յոթ ծովերը (1-ին սերիա - «Fernan Magellan»)
21:35 Ragtte, կամ պատռված ժամանակ (Ֆիլմ 2-րդ - "Ժամանակակից Գոլովանով. Զանգահարեք Նախագահ Նիքսոնից)
22:00 Ես երբեք չեմ մահանա վաղը (մաքուր էներգիայի որոնման մեջ)
22:30 Կոլոմբո (կրկնակի հարված)
23:45 Մշակույթի նորություններ
00: 00YURI LOTMAN: «Պուշկին եւ նրա շրջապատը» (Մաս 5 - «Հաշվեք Ֆյոդոր Տոլստոյ-ամերիկացի»)
00:40 MUSTEL
01:55 դիտորդ
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի հունիսի 6-ին հեռուստաալիքի հեռուստատեսության հեռուստաընկերության եթերում
05:00 Հարկերի ճակատամարտ
06:30 Ամբողջ ճշմարտությունը ...
07:00 Նորություններ
07:05 Լիցքավորում է GTU- ն
07:25 Նորություններ
07:30 Ամեն ինչ խաղի համար:
08:55 Նորություններ
09:00 Մեծ ջուր
10: 00Futball: Ընկերական հանդիպում (Բելգիա - Չեխիա)
12:00 Մեծ մարզաձեւերի դրամա
12:30 Նորություններ
12:35 Ամեն ինչ խաղի համար:
13: 00Futball: Ընկերական հանդիպում: Հեռարձակվել Հունգարիայից (Հունգարիա - Ռուսաստան)
15:00 Ծնկի հաղթում
16:00 Նորություններ
16:05 Ամեն ինչ խաղի համար:
17:00 Մասնագիտական բռնցքամարտ: WBC- ի չեմպիոնի տիտղոսի պայքարը քաշի ծանրության մեջ: Պայքար WBC արծաթե տիտղոսի համար դաշտային քաշի մեջ (Ա. Սթիվենսոն - Ա. Ֆոֆարա: J. Pascal - E. Alvarez)
19:00 Նորություններ
19:05 Autospace
19:35 աստղեր ֆուտբոլ
20:05 Նորություններ
20:15 Ամեն ինչ խաղի համար:
20:50 մարզական լրագրող
21:10 Բոլորը ֆուտբոլում են:
21:40 Ֆուտբոլ: Ընկերական հանդիպում: Ուղիղ եթերի հեռարձակում (Դանիա - Գերմանիա)
23:40 Ամեն ինչ խաղի համար:
00:40 Մորիս Ռիշար
03:00 Խառը մարտարվեստ. Լավագույն մարտեր
04:30 Ձեռքով պայքարը
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի հունիսի 6-ին CTC հեռուստաալիքում
05:35 Երաժշտություն STS- ում06:00 Smeshariki
06:15 Մարին եւ նրա ընկերները: Ստորջրյա պատմություններ
06:30 Ընտանեկան խաբեբաներ: Սկիզբ
06:55 Դիտորդական լիգա: Չեմպիոնների ճակատամարտ
07:25 Երեք կատու
07:40 Դրակոններ: Racing շուրջ եզրին
08:30 Ընտանեկան խաբեբաներ: Սկիզբ
09: 00risty Dumplings (սիրված)
09:30 Show ույց տալ «Ուրալ Պելմենին» (կիրճ այն բոլոր ... Ձի)
10:05 Եփել
12:00 մայրիկ
13:00 Խոհանոց
15:00 ութսունական
17:00 Վորոնինա
20:00 պրեմիերա: «ՀՅՈՒՐԱՆՈ" «ԷԼՈՆ»
21:00 պրեմիերա: «Մաչո եւ Բոտան -2»
23: 05 «Ուրալ Պելմենին» (կիրճացրեք այն բոլորը ... Ձի)
00:30 Ուրալ Dumplings (սիրված)
01:00 Հավերժական արձակուրդ
02:00 MAD հատուկ ուժեր
03:45 Եփել
Հեռուստատեսային ծրագիր, 2017 թվականի հունիսի 6-ին, Ren հեռուստաալիքի հեռուստաընկերության եթերում
05:00 «Զարգախոսությունների տարածքը» Իգոր Պրոկոպենկոյի հետ
06:00 Վավերագրական նախագիծ
07:00 Ավելի շատ անկողնում:
08:30 Նորություններ
09:00 «Ռազմական առեղծված» Իգոր Պրոկոպենկոյի հետ (2-րդ մաս)
11:00 Վավերագրական նախագիծ (էներգիայի մութ կողմը)
12:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
12:30 Նորություններ
13:00 Sawn ընթրիք
14:00 Պետության թշնամին
16:05 Տեղեկատվական ծրագիր 112
16:30 Նորություններ
17:00 Գաղտնիքներ Chapman
18:00 Առավել ցնցող վարկածներ
19:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
19:30 Նորություններ
20: 00 Սենտերտուրիոն
21:50 LED- ը ռուսերեն
23:00 Նորություններ
23:25 Երկար համբույր գիշերվա համար
01:40 Առավել ցնցող վարկածները
02:40 Առավել ցնցող վարկածները
03:30 գաղտնիքների Chapman
04:30 «Զարգախոսությունների տարածքը» Իգոր Պրոկոպենկոյի հետ
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի հունիսի 6-ին TNT հեռուստաալիքում
05:25 Selfie (4-րդ սերիա - «Իմաստության Cruppers»)05:55 Sasha + Masha (14-րդ սերիա)
06: 20sasha + Masha (15-րդ սերիա)
07:00 Գործակալներ 003 (50-րդ սերիա)
07:30 Գործակալներ 003 (51-րդ շարք)
08:00 Կանանց լիգա (20-րդ սերիա)
08:30 Կանանց լիգա (21-րդ սերիա)
09:00 House-2. Լիտեք
10:30 տուն -2: Սիրո կղզի
11:30 Հոգեբանական պայքար (265-րդ սերիա)
13: 00Comedy կին (100-րդ սերիա)
14: 00Comedy կին (101-րդ սերիա)
14:30 կատակերգություն կին (101-րդ սերիա)
15: 00Comedy Woman (102-րդ շարք)
16: 00Comedy կին (103-րդ սերիա)
17: 00Comedy կին (105-րդ սերիա)
18: 00Comedy կին (106-րդ սերիա)
19: 00Comedy կին (107-րդ սերիան)
19:30 կատակերգություն կին (107-րդ սերիա)
20: 00Univers (289-րդ շարք)
20:30 համալսարան (290-րդ սերիա)
21:00 «Comedy Club» Սոչիում (446-րդ սերիա)
22:00 «Comedy Club» Սոչիում (45 1-ին շարք)
23:00 House-2. Սիրո քաղաք
00:00 House-2. Մայրամուտից հետո: Հատուկ թարգմանություն
01:00 Վերջին MIMI տիեզերք
02:55 Առաջին աստիճանի սպանություն (10-րդ սերիա - «Նվազեցնել առավելությունը»)
03:45 Ես զոմբի եմ (5-րդ սերիան `« Կենդանի մեռածների թռիչքը »)
04:35 Selfie (5-րդ սերիա. «Նույնիսկ դժոխքը տարբեր հատկություններ ունի»)
Հեռուստատեսային ծրագիր 2017 թվականի հունիսի 6-ին, Home ալիքով
05: 206 շրջանակներ
05:30 Ապրեք համեղ Jam եյմի Օլիվերի հետ (38-րդ եւ 39-րդ սերիան)
06:30 Ապրել համեղ Jam եյմի Օլիվերի հետ (40-րդ եւ 41-րդ շարք)
07:30 6 շրջանակ
07:50 անչափահասների հարցերի համար (483 - 485-րդ սերիա)
10:50 Եկեք շեղենք: (269-րդ - 271-րդ սերիան)
13:50 Հոր թեստ (34-րդ սերիա)
14:50 Մեծահասակների դուստրեր (4-րդ - 6-րդ սերիան)
18:00 դիրիժոր (7-րդ սերիա - «կյանքը սկզբում»)
19: 00Famility արժեքներ (3-րդ եւ 4-րդ սերիա)
20:55 Milkmaid Hatspeetovka-3- ից (11-րդ եւ 12-րդ շարք)
22:35 Հաղորդալար (18-րդ սերիան `« ցեց »)
23:35 6 անձնավորություն
00:30 Առաջին փորձը
04:15 Դոկտոր տուն (88-րդ սերիա)