Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի ապրիլի 21-ին առաջին ալիքով
05:00 հեռուստաալիք «Բարի լույս»09:00 Նորություններ
09:20 Վերահսկիչ գնում
09:50 Ապրեք հիանալի:
10:55 Նորաձեւ նախադասություն
12:00 Նորություններ ենթագրերով
12:15 Թող ասեն
13:25 դեղահատ
13:55 Ժամանակը ցույց կտա
15:00 Նորություններ ենթագրերով
15:15 Ժամանակը ցույց կտա
16:00 Արական / կին
17:00 մենակ բոլորի հետ
18:00 Երեկոյան նորություններ ենթագրերով
18:45 Եկեք ամուսնանանք:
19:50 «Թող խոսեն» Անդրեյ Մալախովի հետ
21:00 Ժամանակ
21:35 Մարգարիտա Նազարովա (7-րդ եւ 8-րդ շարք)
23:40 Երեկոյան հրատապ
00:15 Գիշերային նորություններ
00:30 Գիշերային նայելով (Konstantin Lavronenko)
01:25 Ժամանակը ցույց կտա
02:15 մենակ բոլորի հետ
03:00 Նորություններ
03:05 մենակ բոլորի հետ
03: 20-րդ նախադասություն
04: 20 Վերահսկիչ գնում
Հեռուստատեսային ծրագիր, 2016 թվականի ապրիլի 21-ին, Ռուսաստանում 1
05: 00utro Ռուսաստան
09:00 Վեստի
09: 15utro Ռուսաստան
09:55 Ամենակարեւոր բանի մասին
11:00 Վեստի
11:35 Տեղական ժամանակ: Վեստի-Մոսկվա
11:55 Corollary-10 գաղտնիքները (GOP STOP)
14:00 Վեստի
14:30 Տեղական ժամանակ: Վեստի-Մոսկվա
14:50 Վեստի: Հերթապահության
15:00 Նրա խորթ (3-րդ շարքը `« հարեւաններ »)
16:00 Նրա խորթը (4-րդ սերիան `« Սխալի իրավունք »)
17:00 Վեստի
17:30 Տեղական ժամանակ: Վեստի-Մոսկվա
17:50 Վեստի
18:15 Ապրեք եթեր
19:35 Տեղական ժամանակ: Վեստի-Մոսկվա
20:00 Վեստի
21:00 Քննիչ Թիկհոնով («Եվս մեկ բան Թիկհոնով», Մաս 1-ին)
22:00 Քննիչ Թիկհոնով («եւս մեկ բան Tikhonova», մաս 2-րդ)
23:00 Fighting
00:40 Ղրիմը: Քարեր եւ մոխիր
01:40 Մարդկային գործոնը (օդը չորեքշաբթի)
02: 15Coelovic գործոն (մարմնի համարը 1. ուղեղ)
02:50 Շտապ սենյակում: Օրենքի ծառայության («Թերապեւտիկ էֆեկտ», 1-ին սերիա)
03:50 Սենյակների ծիծաղ
04:45 Վեստի: Հերթապահության
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի ապրիլի 21-ին NTV- ում
05:00 ամուսիններ (գավաթ)06:00 Նոր առավոտ
09:00 Վերադարձ Mukhtara-2 (անհայտ կորած ամուսինը)
10:00 Այսօր
10: 20 մոսկով: Երեք կայան -4 («խորթ դեմք»: «Կարիճը տոպրակի մեջ»)
12:00 Ժյուրիի դատարան
Այսօր 13:00
13: 20 Վերանայեք: Արտակարգ
13:50 Հանդիպման վայր
15:00 Վարչություն 44 (լուսանկար)
16:00 Այսօր
16: 20ulitsy կոտրված լամպեր - 14 («Road Pirates»: «Միայնակ երեք»)
18:00 «Խոսեք եւ ցուցադրեք» Լեոնիդ Զաքոշանսկու հետ
19:00 Այսօր
19:40 Նեւսկին («կեղծ քայլ»: «Կասկածի տակ»: «Կափարիչի տակ»)
22:30 Օրվա արդյունքները
22:55 ծովային սատանաներ: Tornado-2 («Բերք», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
00:50 Հանդիպման վայր
02:00 Վարչաշրջանի պատասխան
03:05 Քննիչ (ցրտահարություն)
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի ապրիլի 21-ին հեռուստատեսության կենտրոնում
05:10 Դոկտոր Չեխով: Դաժան ախտորոշում
06:00 տրամադրությունը
08:10 Բժիշկ եւ ... (Ապրիլի 21-ի թողարկումը)
08:40 Վախ դեղամիջոց
10:35 zh իգարխանյան Ինքը
11:30 Իրադարձություններ
11:50 Հայր Բրաունը (9-րդ սերիան `« ծեր կինը, ծերանոցով »: 10-րդ սերիան -« Շարժման օրենքներ »)
13:35 «Իմ հերոսը» Տատյանա Ուստինովայի հետ (Տատյանա Փիլեցկայա)
14:30 Իրադարձություններ
14:50 Մոսկովսկի կյանքի տարեգրություններ: Խելագար դեր
15:40 Երեք նապաստակի հետապնդում (3-րդ եւ 4-րդ սերիա)
17:30 Նորությունների քաղաք
17:40 Մեծ չար եւ փոքր (3-րդ եւ 4-րդ սերիան)
19:40 Իրադարձություններ
20:00 Քվեարկության իրավունքը
21:45 Պետրովկա, 38
22:00 Իրադարձություններ
22:30 10 Ամենա ... (դժբախտ գեղեցկուհիներ)
23:05 Խորհրդային մաֆիա (վաճառք աստղ)
00:00 Իրադարձություններ: 25-րդ ժամ
00:30 Հայր Բրաուն (7-րդ սերիան `« երեք սպանության զենք »: 8-րդ սերիան -« Գնդապետ մրցանակ)
02:10 Զոհերը չունեն
03:40 Մարդիկ կամրջի վրա
Հեռախոս 2016 թ. Ապրիլի 21-ին Culp Channel- ում
06:30 Euronews10:00 Մշակույթի նորություններ
10:15 Դիտորդ
11:15 Կոլոմբո (սպանության պլան)
12:35 Լեւոն Լազարեւ: Քայլ հավերժություն
13:05 Կյանքի կանոններ
13:30 Ռուսաստան, իմ սերը: (Սոյա - աբորիգենային սայան)
14:00 Դոստոեւսկի (3-րդ շարք)
15:00 Մշակույթի նորություններ
15:10 Ռուսական ոճ (կինոնկար 3-րդ - «ազնվականություն»)
15:35 Cosmos - Travel անապարհորդություն տարածության եւ ժամանակի մեջ (8-սերիա - «Արեւի քույրեր»)
16: 20-ըսոլային լսումներ
17:00 հակադրություններ եւ ռիթմեր Ալեքսանդր Դենեկի
17:45 Ալեքսեյ Վոլոդինը, Չուլպան Համատովան, Եվգենի Միրոնովը, Վալերի Գերգիեւը եւ Մարիինյան թատրոնի սիմֆոնիկ նվագախումբը: Ներքեւից 125 տարի
18:35 Ռաֆայել:
18:45 անհեթեթություն: Obeliuta (Մաս 4-րդը - «Ինչպես են ճյուղերը մայթեզրին»)
19:15 Բարի գիշեր, երեխաներ:
19:30 Մշակույթի նորություններ
19:45 Հիմնական դերը
20: 05 փոս անցքեր: Սպիտակ բծեր
20:45 Կյանքի կանոններ (ապրիլի 21-ի թողարկում)
21:15 Վինեյդեր Լավավո Շվեյցարիայում: Երեք արեւի երեխա
21:30 Մշակութային հեղափոխություն
22:15 Cosmos - ճանապարհորդություն տարածության եւ ժամանակի մեջ (9-սերիա - «Էլեկտրական տղա»)
23:00 Լեոնիդ Գակկել: Ես չեմ վախենում, որ երաժիշտ եմ (4-րդ սերիան)
23:30 Մշակույթի նորություններ
23:45 Խսովսեթ
23:50 Դոստոեւսկի (4-րդ սերիա)
00:45 Դիտորդ
01:45 Pro Memoria (Hokka)
01:55 Ալեքսեյ Վոլոդինը, Չուլպան Համատովան, Եվգենի Միրոնովը, Վալերի Գերգիեւը եւ Մարիինյան թատրոնի սիմֆոնիկ նվագախումբը: Ներքեւից 125 տարի
02:50 Rafael.
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016-ի ապրիլի 21-ին MATCH TV- ում
05: 151 + 1
06:00 Ամբողջ ճշմարտությունը ...
06:30 Դուք կարող եք ավելին:
07:30 Նորություններ
07:35 Ամեն ինչ խաղի համար:
09:30 Նորություններ
09:35 Ձեր կանոնները
10:35 Նորություններ
10:40 Անգլիայի առաջնության ակնարկ
11: 10Futball. Չորգիայի առաջնություն
13:10 Նորություններ
13:15 Լավագույն 10 ատում ֆուտբոլիստներ
13:45 Ամբողջ ճշմարտությունը ...
14:00 Նորություններ
14:05 Ամեն ինչ խաղի համար:
15:00 Խառը մարտարվեստ: UFC.
17:00 Դեմ առ դեմ (Անգլիա)
17:30 պաշտամունքային տուրբա
18:00 Նորություններ
18:05 Ամեն ինչ խաղի համար:
18:45 դեմ առ դեմ (Սլովակիա)
19:15 Էլեկտրաէներգիա
19:45 Նորություններ
19:50 Ամեն ինչ խաղի համար:
20:25 Հոկեյ: Եվրոթուր: Ուղիղ հեռարձակում (Շվեդիա - Ռուսաստան)
23:00 Ամեն ինչ խաղի համար:
23:45 Mirage սառույցի վրա
02:15 լող. Ռուսաստանի առաջնություն
03:15 Ապրիլ Սպորտի պատմության մեջ
03:25 Հոկեյ: Պատանիների աշխարհի գավաթ: 1/4 եզրափակիչ: Ուղիղ հեռարձակում ԱՄՆ-ից
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի ապրիլի 21-ին STS- ում
05:30 Երաժշտություն STS- ում06:00 Մարդիկ սեւերով
06:55 kolobanga. Միայն ինտերնետ օգտագործողների համար:
07:15 Smeshariki
07:30 արկածային Taio.
08:05 Ելալաշ
09:30 Հավերժական արձակուրդ
10:00 Աշխարհի տանիք
10:30 աղ:
12:25 Show ույց տալ «Ուրալ Պելմենին» (շատ սարսափելի ծիծաղելի)
13:30 Ուրալ Dumplings (բոլոր տղամարդիկ)
14:00 Վորոնինա
16:30 Խոհանոց
20:30 պրեմիերա: «Հավերժական արձակուրդ»
21:00 պրեմիերա: «Աշխարհի տանիք»
21:30 Elysium
23:40 Show ույց տալ «Ուրալ Պելմենին» (խառը)
00: 00realian Dumplings (արտերկրում)
00:30 Show ույց տալ «Ուրալ Պելմենին» (շատ սարսափելի ծիծաղելի)
01:50 PAN American
03:30 Մարգոշա
Հեռուստատեսային ծրագիր, 2016 թվականի ապրիլի 21-ին, Ren-TV- ում
05:00 »Զարգախոսությունների տարածք» Իգոր Պրոկոպենկոյի հետ
06:00 Վավերագրական նախագիծ
07:00 Ավելի շատ անկողնում:
08:30 Նորություններ
09:00 Վավերագրական նախագիծ (թռչող ափսեների առեղծվածներ)
10:00 Վավերագրական նախագիծ (Արմագեդոն)
11:00 վավերագրական նախագիծ (անհայտ կորած ինքնաթիռների գաղտնիքներ)
12:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
12:30 Նորություններ
13:00 Sawn ընթրիք
14:00 Երեք օր սպանելու համար
16:05 Տեղեկատվական ծրագիր 112
16:30 Նորություններ
17:00 Գաղտնիքներ Chapman
18:00 Առավել ցնցող վարկածներ
19:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
19:30 Նորություններ
20:00
22:00 Դիտեք բոլորին:
23:00 Նորություններ
23:25 Աղջիկը ջրից դուրս
01:30 Առավել ցնցող վարկածները
02:30 Mintrans
03:15 վերանորոգումը անկեղծ է
04:00 «Զարգախոսությունների տարածքը» Իգոր Պրոկոպենկոյի հետ
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի ապրիլի 21-ին TNT- ում
05:00 Witch Blade (4-րդ սերիա - "նվիրվածություն")05:55 Պատանդ (2 սերիա - «Անտեսանելի կենդանի»)
06:45 Կանանց լիգա: Լավագույնը
07:00 արվարձան (3-րդ շարք - "Ryan's Song")
07:30 Գործընկերներ (13-րդ սերիան - «Cum and Natisk»)
08:00 Վերագործարկեք (110-րդ սերիան)
09:00 House-2. Լիտեք
10:25 Ես սիրում եմ քեզ, Բեթ Կուպեր
12:25 Համալսարան (58-րդ սերունդ - «Երեք հետեւանք»)
13: 00Univers (59-րդ սերիա - "վերելակ")
13:30 Համալսարան (60-րդ սերիա - «Դավաճան»)
14:00 Աղքատ մարդիկ (7-րդ սերիա)
14:30 Հոգեբանությունը հետաքննում է (89-րդ սերիան)
16: 00Univer. Նոր հանրակացարան (93-րդ սերիա - «Մայր Վալլի»)
16:30 համալսարան: Նոր հանրակացարան (94-րդ սերիա - "Michael and Yana")
17: 00Univer. Նոր հանրակացարան (95-րդ սերիա - "մրցակից")
17:30 համալսարան: Նոր հանրակացարան (96-րդ շարք)
18:00 Գործնական (86-րդ շարք)
18:30 Ինտերնապաններ (87-րդ շարք)
19:00 Ինտերնապաններ (88-րդ սերիա)
19:30 Fizruk (52-րդ սերիան)
20: 00pizruk (53-րդ շարք)
20:30 Աղքատ մարդիկ (8-րդ սերիա)
21: 00 Այս անհարմար պահը
23:05 տուն -2: Սիրո քաղաք
00:05 House-2: Մայրամուտից հետո: Հատուկ թարգմանություն
01:05 Աղքատ մարդիկ (8-րդ սերիա)
01:35 Word Travel-2: Մահվան առջեւ
03:30 TNT-Club
03:35 Տերմինատոր. Battle ակատամարտ ապագայի համար (17-րդ սերիա - «Մենք մենակ ենք»)
04:25 Տեսողության մեջ (12-րդ սերիան `« բանտարկյալի երկընտրանք »)
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի ապրիլի 21-ին տանը
05:00 տնային խոհանոց
05:30 Jamie. L աշ 15 րոպե (9-րդ եւ 10-րդ սերիա)
06:30 Jamie. L աշ 15 րոպե (11-րդ եւ 12-րդ սերիա)
07:30 6 շրջանակ
07:50 անչափահասների գործերի համար
09:50 Եկեք շեղվենք:
11:50 Հասկացեք: Ներիր (237-րդ եւ 238-րդ սերիան)
13:00 Կիրական հանցագործություններ (4-րդ սերիա)
14:00 Պայմանագրի պայմանները -2 (5-րդ սերիա)
15:00 Պայմանագրի պայմանները -2 (6-րդ սերիա)
16:00 Podlidyshi (Film 7-րդը `երկվորյակների նշանի տակ", 1-ին եւ 2-րդ շարք)
18:00 6 անձնավորություն
18:05 Նա գրել է սպանությունը (82-րդ սերիան `« Daeanavy Curse »)
19:00 Պայմանագրի պայմանները -2 (7-րդ սերիան)
20:00 Պայմանագրի պայմանները -2 (8-րդ սերիան)
21:00 Podlidyshi (Ֆիլմ 8-րդ - "Heir", 1-ին եւ 2-րդ շարք)
23:00 Ես սպանեցի նրան
00:00 6 շրջանակ
00:30 Scarlet Stone
02:00 Արգելված թեմաներ (12-րդ - 14-րդ սերիան)