Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի հունվարի 12-ին առաջին ալիքով
05:00 հեռուստաալիք «Բարի լույս»09:00 Նորություններ
09:20 Վերահսկիչ գնում
09:50 Ապրեք հիանալի:
10:55 Նորաձեւ նախադասություն
12:00 Նորություններ ենթագրերով
12:20 Ժպտացեք ծաղրուծանակ (1-ին եւ 2-րդ շարք)
14:25 դեղահատ
15:00 Նորություններ ենթագրերով
15:10 Արական / կին
17:00 մենակ բոլորի հետ
18:00 Երեկոյան նորություններ ենթագրերով
18:45 Եկեք ամուսնանանք:
19:50 «Թող խոսեն» Անդրեյ Մալախովի հետ
21:00 Ժամանակ
21:35 Smile Mockingbird (3-րդ եւ 4-րդ շարք)
23:30 Գիշերային նորություններ
23:45 «Հրեական երջանկություն»: Project Vladimir Posner and Ivan Urgant (6-րդ սերիա - "Պատերազմ եւ խաղաղություն")
00:45 մենակ բոլորի հետ
01:45 Արական / կին
02:45 Նորաձեւ նախադասություն
03:00 Նորություններ
03:05 Նորաձեւ նախադասություն
03:45 Ինչպես խուսափել սպանության համար պատժից (5-րդ սերիա. «Մենք ընկերներ չենք»)
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի հունվարի 12-ին Ռուսաստանում 1
05:00 Առավոտյան Ռուսաստան
09:00 Վեստի
09:15 Առավոտյան Ռուսաստան
09:55 Ամենակարեւոր բանի մասին
11:00 Վեստի
11:35 Տեղական ժամանակ: Վեստի-Մոսկվա
11:55 Հետեւանքի գաղտնիքները («Տարօրինակ Ալիս», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
14:00 Վեստի
14:30 Տեղական ժամանակ: Վեստի-Մոսկվա
14:50 Վեստի: Հերթապահության
15:00 Զեմսի բժիշկ: Կյանքի նոր (12-րդ սերիան)
16:00 Զեմսի բժիշկ: Կյանքը նորից (13-րդ սերիան)
17:00 Վեստի
17:30 Տեղական ժամանակ: Վեստի-Մոսկվա
17:50 Վեստի
18:15 Ապրեք եթեր
19:35 Տեղական ժամանակ: Վեստի-Մոսկվա
20:00 Վեստի
21:00 գեղջուկ հռոմեական (4-րդ սերիա)
22:15 Գեղջուկ հռոմեական (5-րդ սերիա)
23:30 Գեղջուկ հռոմեական (6-րդ սերիա) 00: 45 Տես Մարս ... եւ մի խելագարվեք
01:40 Մահեր (ավիացիա)
02:20 Շտրեք սենյակում: («Byetovuha», 2-րդ շարք)
03:15 «Կուզկինա մայրը»: Ցարի ռումբ: Apocalypse- ը սովետականում
04:15 Սենյակների ծիծաղ
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի հունվարի 12-ին NTV- ում
05:00 Լավագույն թշնամիներ (կարգ)06:00 Այսօր
06:05 Լավագույն թշնամիները (կրք)
Առավոտյան 07:00 NTV
08:10 Առավոտյան Յուլիա Վիսոցայայի հետ
09:00 Mukhtara-2-ի վերադարձը (Breakthrough Blockada)
10:00 Այսօր
10:20 Լույս եւ փարոս ստվեր (21-րդ եւ 22 սերիա)
12:00 Ժյուրիի դատարան
Այսօր 13:00
13:20 Վերանայեք: Արտակարգ
14:00 Bratany-2 (21-րդ եւ 22 սերիա)
16:00 Այսօր
16:20 կոտրված լամպերի փողոցներ -6 («Սեւ թագավոր»: «Single Shot»)
18:00 «Մենք խոսում եւ ցույց ենք տալիս» Լեոնիդ Զաքոշանսկու հետ
19:00 Այսօր
19:40 POTINE-9 («Ընկերություն», 3-րդ եւ 4-րդ շարք)
21:35 Cazker-2 տեսուչ («կավ», 1-ին եւ 2-րդ շարք: «Բացակայող գեղեցկություն», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
01:20 Ես ուզում եմ Մելաձե
03:15 Պոչ («Որտեղ մենք չենք»: «Տաք գրկախառնություններում»)
Հեռուստատեսային ծրագիր, 2016 թվականի հունվարի 12-ին, հեռուստատեսային կենտրոնում
05:15 Երգող առյուծ մենք ունենք մեկը
06:00 տրամադրությունը
08:15 Բժիշկ եւ ... (հունվարի 12-ի թողարկումը)
08:50 Maxim perepelitsa
10:35 Ազգային դերասանուհի Նինա Սաքսոնովա
11:30 Իրադարձություններ
11:50 Miss Marple Agatha Christie (սպանություն փոխանորդական տանը)
13:40 «Իմ հերոսը» Տատյանա Ուստինովայի հետ (Էլենա Շանին)
14:30 Իրադարձություններ
14:50 Առանց խաբելու: Աղի եւ սուր (կինոնկար 1-ին)
15:40 Սարսափելի գեղեցկություն
17:30 Նորությունների քաղաք
17:40 Balabol (3-րդ եւ 4-րդ սերիա - «Բարեւ, հայր»)
19:40 Իրադարձություններ
20:00 Քվեարկության իրավունքը
21:45 Պետրովկա, 38
22:00 Իրադարձություններ
22:30 Զգուշացում, կեղծարարներ: (Փոստային լապտեր)
23:05 առանց խաբելու: Աղի եւ սուր (կինոնկար 2-րդ)
00:00 Իրադարձություններ: 25-րդ ժամ
00:30 deja vu
02:
04:50 Առնոլդ Շվարցենեգերը: Նա վերադարձել է
2016 թվականի հունվարի 12-ի հեռուստածրագիրը CatuRa ալիքով
06:30 Euronews10:00 Մշակույթի նորություններ
10:15 Դիտորդ
11:15 Վերցրեք մարտահրավերը, Signora: (2-րդ շարք)
12:25 Գլխացավ պարոն Լումիերա
13:05 Կյանքի կանոններ
13:40 Էրմիտաժ (փոքր գահ: Վերադարձ)
14:10 Գեղեցիկ տերեր Boua Dore- ից (1-ին շարք, 2-րդ մաս)
15:00 Մշակույթի նորություններ
15:10 հավերժության նշան
15:50 akko. Դրախտի օծանելիք
16:10 Սաթի: Օպտիկական դասական ... (Դենիս Մացուեւ եւ Իլդար Աբդրազակով)
16:55 «Kinescop» Peter Shepotinic- ի հետ (իսպանական կինոթատրոն այսօր)
17:35 I. Brahms. Symphony թիվ 4.
18:15 Տիեզերական ուրվականների հետքերով
18:45 Իգոր Մոիսեեւ: Ես հիշում եմ ... Ստամոքսոն երկար կյանք (Ֆիլմ 2-րդ)
19:15 Բարի գիշեր, երեխաներ:
19:30 Մշակույթի նորություններ
19:45 Հիմնական դերը
20:05 «Օպերայի գնդակը» բոլշոյի թատրոնում
23:10 Դիմանկարը թատրոնի ինտերիերում (Ալեքսեյ Միրոսնիչենկո: Պերմի ակադեմիական օպերայի եւ բալետի թատրոն)
23:40 Մշակույթի նորություններ
23:55 Crysovet
00:00 Գեղեցիկ պարոնայք Boua Dore- ից (1-ին շարք, 1-ին եւ 2-րդ մասեր)
01:30 արվեստի տուն
01:55 դիտորդ
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի հունվարի 12-ին Հոկտեմբեր 12-ին
05:00 Biathlon. Ապրել:
05:30 Երկրորդ շնչառությունը
06:00 սրտերի չեմպիոններ
06:30 Խելագար սպորտ Ալեքսանդր մորթուց
07:00 Նորություններ
07:05 Բոլորը խաղի վրա:
09:00 Նորություններ
09:05 Դուք կարող եք ավելին:
10:00 Նորություններ
10:05 Dakar-2016
10:35 Ծնվել է հաղթելու համար: Իգոր Նետտո
11:35 Ֆուտբոլ: Եվրոպայի գավաթ-1960: Եզրափակիչ (ԽՍՀՄ - Հարավսլավիա)
13:15 Նորություններ
13:20 Ուղու մարտիկ
13:50 Մասնագիտական բռնցքամարտ (Է. «Ռուսական մեքսիկական» Գրեջովիչ - Հ. Ալվարես: Ս. Էկիմով - Կ)
15:40 հաղթանակ
18:00 Ամեն ինչ խաղի համար:
19:10 հոկեյ: Խլ. Ուղիղ հեռարձակում («Դինամո» (Մոսկվա) - «Յոկերիտ» (Հելսինկի))
21:45 Cult Tura
22:15 Անգլերեն շեշտադրում
22:40 Ֆուտբոլ: Անգլիայի առաջնություն: Ուղիղ հեռարձակում («Նյուքասլ» - «Մանչեսթեր Յունայդեն»)
00:40 Ամեն ինչ խաղի համար:
01:40 DAKAR-2016
02:10 Արագ աղջիկներ
04:00 Նետում ճակատագիրը
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի հունվարի 12-ին STS- ում
05:00 6 շրջանակ05:30 Երաժշտություն STS- ում
06:00 Լիզուն եւ իրական ուրվական որսորդներ
06:30 Թոմ եւ երի
07:00 Spiderman
07:25 Մարդիկ սեւերով
07:55 Smeshariki
08:05 կախարդված
09:00 Yeralash
09:55 Show ույց տալ «Ուրալ Պելմենին» (ինչպես ես ծախսել եմ)
11:00 Epic
13:00 Ural pelmeni (հեքիաթների հավաքածու)
13:30 Ուրալ Dumplings (ոստիկանության մասին)
14:00 Show ույց տալ «Ուրալ Պելմենին» (արհմիություններ Apollo)
15:15 չարագործ
17:00 Show ույց տալ «Ուրալ Պելմենին» (տարի կոշիկներով)
18:30 Ուրալ Dumplings (հարսանիք)
19:00 «Միլիոն Պրոստոկվաշինոնից» Նիկոլայ Բասկովի հետ
19:05 Հեքիաթներ Շանկովա Մարշ
19:25 լորաքս
21:00 Զբոսաշրջիկ
23:00 Ոսկոր
00:00 Ուրալ Dumplings (ոստիկանության մասին)
00:30 Show ույց տալ «Ուրալ Պելմենին» (Ապոլլոյի միություններ)
01:25 Պարանդաղային երեւույթ -3
03:00 Paranormal Phonomenon-4
04:40 Scooby Doo եւ Vampire- ի լեգենդը
Հեռուստատեսային ծրագիր, 2016 թվականի հունվարի 12-ին, Ren-TV- ում
05:00 «Զարգախոսությունների տարածքը» Իգոր Պրոկոպենկոյի հետ
06:00 Առավել ցնցող վարկածներ
07:00 Ավելի շատ անկողնում:
08:30 Նորություններ
09:00 Վավերագրական նախագիծ
12:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
12:30 Նորություններ
13:00 Sawn ընթրիք
14:00 Երկար համբույր գիշերվա համար
16:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
16:30 Նորություններ
17:00 Գաղտնիքներ Chapman (Shambala For Hitler- ի համար)
18:00 Առավել ցնցող վարկածներ
19:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
19:30 Նորություններ
20:00 Ինքնազանգ
22:00 Վերջին պահին
23:00 Նորություններ
23:25 զինվոր
01:20 մթության երեխան
03:40 Գաղտնի տարածքներ
04:30 «Զարգախոսությունների տարածքը» Իգոր Պրոկոպենկոյի հետ
Հեռուստատեսային ծրագիր, 2016 թվականի հունվարի 12-ին, տանը
05:20 Matriarchat
05:30 Jamie: Lunch 30 րոպե (22-րդ եւ 23-րդ շարք)
06:30 Jamie. L աշ 30 րոպե (24-րդ եւ 25-րդ սերիա)
07:30 Matriarchat.
08:10 անչափահասների գործերի համար
10:10 Եկեք շեղվենք:
11:10 Հասկացեք: Ներիր (227-րդ եւ 228-րդ սերիան)
12:20 Իմացեք ապագան: Կյանքը `լճակի հետեւից (10-րդ սերիան` «Դերասանուհի»)
13:20 Ժյուրիի գեղեցկուհի (6-րդ սերիա - «Սավենկովա»)
14:20 կին բժիշկ (28-րդ - 31-րդ սերիա)
18:00 Նա գրել է սպանությունը («Սպանել է Շերլոք Հոլմսը», 2-րդ մասը)
18:55 Matriarchat.
19:00 փեսան (3-րդ շարք)
20:00 փեսան (4-րդ սերիա)
21:00 Ոչ կին բիզնես (3-րդ շարք)
22:00 Ոչ կին բիզնես (4-րդ շարք)
23:00 Rublevo-Biryulyovo
00:00 Matriarchat.
00:30 փիրուզագույնով փիրուզագույնով (3-րդ եւ 4-րդ սերիան)
02:20 փեսան (3-րդ շարք)
03:20 փեսան (4-րդ սերիա)
04:20 աստղային պատմություններ