Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի հունվարի 11-ին առաջին ալիքով
05:00 հեռուստաալիք «Բարի լույս»09:00 Նորություններ
09:20 Վերահսկիչ գնում
09:50 Ապրեք հիանալի:
10:55 Նորաձեւ նախադասություն
12:00 Նորություններ ենթագրերով
12:15 «Այսօր երեկոյան» Անդրեյ Մալախովի հետ
14:25 դեղահատ
15:00 Նորություններ ենթագրերով
15:10 Արական / կին
17:00 մենակ բոլորի հետ
18:00 Երեկոյան նորություններ ենթագրերով
18:45 Եկեք ամուսնանանք:
19:50 «Թող խոսեն» Անդրեյ Մալախովի հետ
21:00 Ժամանակ
21:35 Smile Mockingbird (1-ին եւ 2-րդ շարք)
23:30 Գիշերային նորություններ
23:45 «Հրեական երջանկություն»: Project Vladimir Posner and Ivan Urgant (5-րդ սերիան `" David and Goliath ")
00:45 մենակ բոլորի հետ
01:40 Արական / կին
02:35 Նորաձեւ նախադասություն
03:00 Նորություններ
03:05 Նորաձեւ նախադասություն
03:40 Ինչպես խուսափել սպանության համար պատժից (4-րդ սերիան. «Եկեք գնանք plucked»)
Հեռուստատեսային ծրագիր, 2016 թվականի հունվարի 11-ին, Ռուսաստանում 1
05:00 Առավոտյան Ռուսաստան
09:00 Վեստի
09:15 Առավոտյան Ռուսաստան
09:55 Ամենակարեւոր բանի մասին
11:00 Վեստի
11:35 Տեղական ժամանակ: Վեստի-Մոսկվա
11:55 Հետաքննության գաղտնիքները («Դագաղը երկու անձի համար», 3-րդ եւ 4-րդ սերիան)
14:00 Վեստի
14:30 Տեղական ժամանակ: Վեստի-Մոսկվա
14:50 Վեստի: Հերթապահության
15:00 Զեմսի բժիշկ: Կյանքը (10-րդ սերիա)
16:00 Զեմսի բժիշկ: Կյանքի նոր (11-րդ սերիան)
17:00 Վեստի
17:30 Տեղական ժամանակ: Վեստի-Մոսկվա
17:50 Վեստի
18:15 Ապրեք եթեր
19:35 Տեղական ժամանակ: Վեստի-Մոսկվա
20:00 Վեստի
21:00 գեղջուկ հռոմեական (1-ին շարք)
22:15 Գեղջուկ հռոմեական (2 սերիա)
23:30 Գեղջուկ հռոմեական (3-րդ շարք)
00:45 preobrachnitsy
01:45 Նախատիպեր (պրոֆեսոր PreObrazhensky. Հրեշավոր պատմություն)
02:20 Շտրեք սենյակում: («Byetovuha», 1-ին շարք)
03:15 «Կուզկինա մայրը»: Միջուկային աշուն 57-րդը
04:15 Սենյակների ծիծաղ
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի հունվարի 11-ին NTV- ում
05:00 Լավագույն թշնամիներ (հանդիպում)06:00 Այսօր
06:05 Լավագույն թշնամիները (ճակատագիր)
Առավոտյան 07:00 NTV
08:10 Առավոտյան Յուլիա Վիսոցայայի հետ
09:00 Return Mukhtara-2 (փողը հոտ չի գալիս)
10:00 Այսօր
10:20 թեթեւ եւ փարոս ստվեր (19-րդ եւ 20-րդ սերիա)
12:00 Ժյուրիի դատարան
Այսօր 13:00
13:20 Վերանայեք: Արտակարգ
14:00 Bratany-2 (19-րդ եւ 20-րդ սերիան)
16:00 Այսօր
16:20 կոտրված լամպերի փողոցներ -6 («մարդու լավագույն ընկերը»: «Գաղտնիության երկրորդ աստիճանը»)
18:00 «Մենք խոսում եւ ցույց ենք տալիս» Լեոնիդ Զաքոշանսկու հետ
19:00 Այսօր
19:40 POTINE-9 («FIRM», 1-ին եւ 2-րդ շարք)
21:35 Տեսուչ կոոպեր -2 («Գիշերային կրակոցներ», 1-ին եւ 2-րդ շարք: «Արյունոտ վերաբաշխում», 1-ին եւ 2-)
01:25 Ես ուզում եմ Մելաձե
03:15 Պոչ («փամփուշտը դետեկտիվի համար»: «Պատի հետեւում»)
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի հունվարի 11-ին հեռուստատեսության կենտրոնում
05:25 Մեր կինոյի գաղտնիքները (Բարեւ, ես ձեր մորաքույրն եմ):
06:00 տրամադրությունը
08:20 deja vu.
10:25 Կանոնների խախտում
11:30 Իրադարձություններ
11:50 Կանոնների խախտում
14:30 Իրադարձություններ
14:50 Հումոր մենք կորցրել ենք
15:35 տուն եզրին
17:30 Նորությունների քաղաք
17:40 Balabol (1-ին եւ 2-րդ շարք - "Վերջին ուղեւոր")
19:40 Իրադարձություններ
20:00 Քվեարկության իրավունքը
21:45 Պետրովկա, 38
22:00 Իրադարձություններ
22:30 «Ուկրաինա: Ձմեռային անավարտություն »: Ոլորտներ
23:05 առանց խաբելու: Աղի եւ սուր (կինոնկար 1-ին)
00:00 Իրադարձություններ: 25-րդ ժամ
00:30 7 հիմնական ցանկություններ
02:10 jeves and worcester (19-րդ - 21-րդ սերիա)
Հեռուստատեսային ծրագիր, 2016 թվականի հունվարի 11-ին, Culp Channel- ում
07:00 Euronews10:00 Մշակույթի նորություններ
10:15 Դիտորդ
11:15 Վերցրեք մարտահրավերը, Signora: (1-ին շարք)
12:25 Կյանքի գիծ (Վիկտորիա Իսակով)
13:25 Թողնում է քամու մեջ: Կոնստանտին Սոմով
14:10 Սիրուն պարոնայք Բուա Դորից (1-ին շարք, 1-ին մաս)
15:00 Մշակույթի նորություններ
15:10 Գործարար մարդիկ
16:30 Ռոստիսլավ Քլաթթ - Sage and Clown
17:15 Grachti Amsterdam. Նիդեռլանդների ոսկե դարաշրջանը
17:35 Վլադիմիր Մարտինով: ՍՈՒԻԹ «ՄԱՆԿԱԿԱՆ ՕՏՏՍ»
18:45 Իգոր Մոիսեեւ: Ես հիշում եմ ... Gastrol Life Long (Film 1-ին)
19:15 Բարի գիշեր, երեխաներ:
19:30 Մշակույթի նորություններ
19:45 Հիմնական դերը
20:05 SATI. Օպտիկական դասական ... (Դենիս Մացուեւ եւ Իլդար Աբդրազակով)
20:45 Կյանքի կանոններ (հունվարի 11-ի թողարկում)
21:10 Պանամա: Հինգ հարյուր տարվա հաջող գործարքներ
21:25 «Միեւնույն ժամանակ» Ալեքսանդր Արխանգելսկու հետ
22:10 Կլեոպատրա մարդասպան էր:
23:10 Դիմանկարը թատրոնի ինտերիերում (Միխայիլ Ալհերերեր Միխայլովսկի թատրոն)
23:40 Մշակույթի նորություններ
23:55 Crysovet
00:00 Քննադատ (հունվարի 11-ի թողարկումը)
00:40 «Kinescope» Պիտեր Շեփոտինիկով (իսպանական կինոնկար այսօր)
01:25 Pro Memoria (Set)
01:40 դիտորդ
02:40 Zolifene խանութ: Արվեստ եւ ածուխ
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի հունվարի 11-ին MALD TV- ում
06:30 Ձկնորսական երկխոսություններ
07:00 Նորություններ
07:05 Բոլորը խաղի վրա:
09:00 Նորություններ
09:05 Դուք կարող եք ավելին:
10:00 Նորություններ
10:05 Dakar-2016
10:35 Դակար - խելագարություն անապատում
11:40 MON խաղի մեջ
12:10 Նորություններ
12:15 Բիաթլոնը Դմիտրի Գուբերնեւի հետ
14:35 Նորություններ
12:45 բիաթլոն: Աշխարհի առաջնություն. Զանգվածային մեկնարկը: Հեռարձակվում է Գերմանիայից
14:40 Biathlon King
16:00 Սպորտային հետաքրքրություն
16:45 Ամեն ինչ խաղի համար:
17:40 Pol րի պոլո: Ռուսաստանը Թուրքիան է: Եվրոպայի առաջնություն: Տղամարդիկ: Ուղիղ հեռարձակում Սերբիայից
18:50 Հոկեյ: Խլ. Ուղիղ հեռարձակում (AK Bars (Kazan) - «Ավանգարդ» (Օմսկի շրջան))
21:15 1 + 1
22:00 Mad Sports Ալեքսանդր մորթուց
22:30 Որտեղ են ծնվել չեմպիոնները:
23:00 Ամեն ինչ խաղի համար:
00:00 Dakar 2016
00:30 Դակար - խելագարություն անապատում
01:35 Եղբայրներ աքսորում
02:55 Սպորտային հետաքրքրություն
04:00 Ապագա լեգենդներ
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի հունվարի 11-ին STS- ում
05:45 Երաժշտություն STS- ում06:00 Ուրեական կարուսել
06:25 Jimmy Neutron - Wunderkind
08:00 Smeshariki
08:05 կախարդված
09:00 Yeralash
10:35 Տրանսֆորմատորներ -3: Լուսնի մութ կողմը
13:30 Ուրալ Պելմեն (երեխա)
14:00 տրանսֆորմատորներ: Ոչնչացման դարաշրջան
17:15 Show ույց տալ «Ուրալ Պելմենին» (ինչպես ես ծախսել այն)
18:30 Ուրալ pelmeni (հեքիաթի հավաքածու)
19:00 «Միլիոն Պրոստոկվաշինոնից» Նիկոլայ Բասկովի հետ
19:05 Սուրբ Ծննդյան պատմություններ
19:10 Էպոս
21:10 չարագործ
23:00 Ոսկոր
00:00 Ուրալ pelmeni (երեխա)
00:30 «Կինոն մանրամասն» ֆեդերա Bondarchuk- ի հետ
01:30 6 շրջանակ
01:45 Պարանդաղային երեւույթ -2
03:25 Պարանդաղային երեւույթ -3
Հեռուստատեսային ծրագիր, 2016 թվականի հունվարի 11-ին, Ren-TV- ում
05:00 Գաղտնի տարածքներ
06:00 Առավել ցնցող վարկածներ
07:00 Ավելի շատ անկողնում:
08:30 Նորություններ
09:00 Վավերագրական նախագիծ
12:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
12:30 Նորություններ
13:00 Sawn ընթրիք
14:00 «Ամբողջ ճշմարտությունը ռուսական դուրիի մասին»: Համերգ Մ. Զադորնով
16:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
16:30 Նորություններ
17:00 Գաղտնիքներ Chapman (Ազատություն)
18:00 Առավել ցնցող վարկածներ
19:00 Տեղեկատվական ծրագիր 112
19:30 Նորություններ
20:00 Երկար համբույր գիշերվա համար
22:15 ղեկավարում է ռուսերեն
23:00 Նորություններ
23:25 Մթության երեխա
01:50 13:
03:30 Գաղտնի տարածքներ
04:30 «Զարգախոսությունների տարածքը» Իգոր Պրոկոպենկոյի հետ
Հեռուստատեսային ծրագիր 2016 թվականի հունվարի 11-ին
05:15 Տնային խոհարարություն
05:45 Սննդի առեղծված
06:00 տնային խոհանոց
06:30 Jamie. L աշ 30 րոպե (22-րդ եւ 23 սերիա)
07:30 Matriarchat.
08:10 անչափահասների գործերի համար
10:10 Եկեք շեղվենք:
11:10 Հասկացեք: Ներիր (225-րդ եւ 226-րդ սերիան)
12:20 Իմացեք ապագան: Կյանքը լանգիից հետո (9-րդ սերիա. «Երբ սպիտակը կդառնա սեւ»)
13:20 Ժյուրիի գեղեցկություն (5-րդ սերիան `« Saveluk »)
14:20 Կանանց բժիշկ (25-րդ - 28-րդ սերիա)
18:00 Նա գրել է սպանությունը («Սպանել է Շերլոք Հոլմսը», 1-ին մասը)
18:55 Matriarchat.
19:00 փեսան (1-ին շարք)
20:00 փեսան (2-րդ շարք)
21:00 Ոչ կին բիզնես (1-ին շարք)
22:00 Ոչ կին բիզնես (2-րդ շարք)
23:00 Rublevo-Biryulyovo
00:00 Matriarchat.
00:30 COLEPKO- ը փիրուզագույնով (1-ին եւ 2-րդ շարք)
02:20 փեսան (1-ին շարք)
03:20 փեսան (2-րդ շարք)
04:20 աստղային պատմություններ