අද දින පළමු නාලිකාවේ අද 2019 අගෝස්තු 3 දින සඳහා වැඩසටහන
05:100 මට ජීවත් වීමට උගන්වන්න (1 වන ශ්රේණිය)06:00 ප්රවෘත්ති
06:10 මට ජීවත් වීමට උගන්වන්න
විශේෂ අවධානයක් ඇති කලාපයේ 07:00
09:00 Play, සමගිය කැමතිම!
09:45 එ pher ේරා යන වචනයට
උපසිරැසි සහිත ප්රවෘත්ති 10:00
10:15 ජූලියා මැන්ෂොවා. මම මාමි
11:10 සෑම කෙනෙකුම සමඟ තනිවම
සබ්ටිට්ස් සමඟ පුවත් 12:00
12:15 "ලෙවී ලෙෂ්චෙන්කෝ." ඔබට මතකයි, තරු දෙකක් යාත්රා කළා ... "
13:15 ලයන් ලයන් ලියන ලද දේස්චෙන්කෝ
15:20 lev lehencho. විනාඩියක් විවේකයෙන් නොවේ
18:00 "කෝටිපතියෙකු වීමට අවශ්ය කාටද?" ඩිමිට්රි ඩිබ්රොව් සමඟ
අද රෑ 19:30
21:00 වේලාව
අද රෑ 21:20
රාත්රී 23.00
01:20 පොලිස් නිලධාරියා
03:15 ආදරය ගැන
04.:00 සියල්ල සමඟ තනිවම
අද දින නාලිකා රුසියාවේ 2019 අගෝස්තු 3 වන දින සඳහා වැඩසටහන
05:00 උදේ රුසියාව. සෙනසුරාදා
08:15 මුළු ලෝකයම රහසිගතව
08:40 දේශීය වේලාව. සෙනසුරාදා
එක් එක් එකකට පස්
10:10 සිට එකසිය එක දක්වා
11:00 වෙස්ටි
11:20 වෙස්ටි. දේශීය වේලාව
11:40 සිනාසීමට අවසර ඇත
14:00 සුභ දවසක්
16:00 අමතන්න, මම එන්නම්
20:00 වෙස්ටි
21:00 මයිකල්
වෙරළ තීරයේ වෙරළ තීරයේ 01:100 ක්. දිගටම
අද දින 2019 අගෝස්තු 3 වන දින රූපවාහිනී නාලිකා මධ්යස්ථානයේ වැඩසටහන
05:30 වේලි (67 වන ශ්රේණිය - "තොප්පිය යට. වරක්! වරක්! සාමා්රි!")05:40 වගුරු විසි කිරීම
06:05 ඉරා දැමූ කවය
07:50 ඕතඩොක්ස් විශ්වකෝෂය (ලෙබනනය)
08:20 කාන්තාවන්
10:25 වන සොලමින්. මම අයිති ...
11:20 පෙට්රොව්කා, 38
11:30 සිදුවීම්
නිවසේ භාරදීම සමඟ සිනා
ඉදිරිපත් නොකිරීමට 12:35 කිට්ටයි
14:30 සිදුවීම්
14:45 ටොරෙන්ටෝ (1 වන ශ්රේණිය) වෙත ආපසු යන්න
15: 38 සොරෙන්ටෝ (2 ශ්රේණි)
16: 31 සොරෙන්ටෝ (3 වන ශ්රේණිය)
17: 2 සොරෙන්ටෝ (4 වන ශ්රේණි)
18:20 අශෝභන ෆීනික්ස් (1 වන ශ්රේණිය)
19: 14nepaluel ෆීනික්ස් (2 වන ශ්රේණිය)
20: 09 09 කෙනෙක් ෆීනික්ස් (3 වන ශ්රේණිය)
21: 04 නෑ ෆීනික්ස් (4 වන ශ්රේණිය)
22:00 සිදුවීම්
22:15 "90 දශකය." ඇෆ්ගහාන්ස් "සඳහා බෝම්බය
23:05 තීන්දුව. Dmitry zakharhenko
23:55 වල් මුදල් (හර්මන් ස්ටර්ලින්ග්ව්)
00:45 90. සියල්ලට ම, චුබායිස් දොස් පැවරිය යුතුය!
01:35 "බෝල්ටික් ප්රාන්තය. වින්දිතයා නිරූපණය කිරීම." පිරිවිතර
02:05 නේවාසික ප්රතිලාභ (1 වන ශ්රේණිය)
03: 23 නේවාසික පදිංචිකරුවෙක් (2-මාලාව)
04:45 ශාප කළ නිධානයන්
අද දින, 2019 අගෝස්තු 3 වන දින එන්ටීවී නාලිකාවේ වැඩසටහන
05:30 ෂර්ලොක් හෝම්ස් සහ ආචාර්ය වොට්සන් (1 වන ශ්රේණිය - "හුරුපුරුදුකම", 2 ශ්රේණිය - "ලේවැකි සෙල්ලිපිය")
08:00 අද
08:20 ඇලෙක්සි සීනිමි සමඟ සූදානම් වෙමින්
08:50 නිවසේ හිමිකරු කවුද?
09:30 නිවසේදී කන්න
10:00 අද
10:20 නිවාස පාර
11:00 ආහාර සජීවීව හා මියගිය
12:00 මහල් නිවාස ප්රශ්නය
13:10 අපි යන්නෙමු, සටන් කරන්න!
14:00 ඔහුගේ ක්රීඩාව
අද 16:00
විමර්ශනය වූයේ ...
19:00 අද
19:25 POS-2 ("ගද්ධික්", "වැරදිකරු", "තරඟකරු", "පිස්රු වෙඩි උණ්ඩ")
23:40 ඔබ විශ්වාස නොකරනු ඇත!
Magulisa හි 00:40 NTV මහල් නිවාසය (ආනා අපේක්ෂිත ආනා)
01:30 Fhonko ව්යාජ
01:50 Sutine-7 ("සුදු රෝස්", 1 වන - 4 වන ශ්රේණිය)
අද දින, අද දින නාලිකා කූල්වේ 2019 අගෝස්තු 3
06:30 බයිබලීය කුමන්ත්රණය07:05 "කෝප්ප සහ මුල්". "වර්ලියෙක්". "පක්! වොෂර්!" "නැවත අහම්බයක්". "උල්කාපාත" වළල්ලේ "
08:30,000 කෂාන්ක
09:35 චිත්රපට (ව්ලැඩිමීර් මාකොව්ස්කි)
10:05 පාහේ විහිලු කතාවක්
12:30 දූපත් (මිහායිල් ග්ලෝවින්ස්කි)
13:10 සංස්කෘතික විවේකය (හොඳ මනෝභාවයේ මාස්ටර්ස්)
13:40 හංස පාරාදීස
ලෝකයේ පළමුවැන්න ලෝකයේ (ප්රධාන ඩීසල් ගක්කෙල්)
14:35 සීක්රිප්ට්
15:55 ඇන්ඩ්රි ඩිමෙන්වී වෙත සවස කැපවීම. "කෙසේවෙතත්, ජීවිතය ලස්සනයි!"
17:50 අපේ මුතුන්මිත්තන්ගේ මුතුන්මිත්තන් (කසර්. යෝසෙප්ගේ රජුගේ මාවතේ)
18:30 මගේ රිදී බෝල (ෆේන් රණෙව්ස්කායා)
19:15 වසන්තය
21:00 ක් ක්රෙම්ලිං ප්රොටෝකෝලවල රහස්. වැලන්ටින් ෆාල්
19:130 19:130.
විලා සල්ඩන් පාලනය යටතේ ග්ලෙන් මිලර් වාද්ය වෘන්දය. MMDM හි ප්රසංගය
01:10 හංසතා පැරඩින්
01:50 සොයන්නන් (අතුරුදහන් වූ භූමියේ අභිරහස)
02:35 ලබරිනින්ට්. තේස්සිගේ කුට්ටි.
අද දින සීටීසී නාලිකාවේ අද 2019 අගෝස්තු 3 දින සඳහා වැඩසටහන
05:10 අල්ෂ්
06:00 යෙලලාෂ්
06:45 බූට් වල CAT ත්රාසජනක
07:05 ආත්මය. නිදහසේ ආත්මය
ළමා කේ.වී. 07.30 ට.
08:30 යුල්ඩ් ඩම්ප්ලිං (සිනා)
09:30 ක්ෂණික කුස්සිය
10:30 රොගොව්. ස්ටුඩියෝ 24.
11:30 "යූරල් පෙලියි පෙන්වන්න"
12:40 නව ජීවිත
14:25 හුදකලා රේන්ජර්
17:25 නිවාඩුවේදී රාක්ෂයන් -2
198:05 නිවාඩුවේ රාක්ෂයන් - 3. මුහුද කැඳවනු ලැබේ
21:00 කඩු කිං ආතර්
23:30 මංක
02:10 ඇල්වින් සහ චිප්මන්ක් -3
03:30 ඇල්වින් සහ චිප්මන්ක්ස්. ග්රෑන්ඩ් බුලින් කිරීම
04:50 ELASH
අද දින, අද දින, 2019 අගෝස්තු 3 වන දින චැනල් රෙන් ටීවී හි
සජීවි.ඊජෝර් ප්රොකොපෙන්කෝ සමඟ ඊගෝර්ට් හි "මාරාන්තික භූමි ප්රදේශය" 05:00
06:00 කුරුලා, වර්ෂාපතනය මස් බෝල් ස්වරූපයෙන් කළ හැකිය
07:40 වළාකුළු පිරි ... 2: පළිගැනීම GMO
09:15 මින්ට්රාන්ස්
10:15 වඩාත්ම ප්රයෝජනවත් වැඩසටහන
ඊජෝර් ප්රොකොපෙන්කෝ සමඟ "මිලිටරි අභිරහස"
ඊජෝර් ප්රොකොපෙන්කෝ සමඟ ඊගෝර් ප්රොකොපෙන්කෝ සමඟ 16:20 "මායාවන්"
180: වර්ගීකරණය ලැයිස්තු (ලැජ්ජාව සහ මුද්දරය)
20:30 ගිගුරුම් සහිත වැසි ගේට්ටුව (1 - 4 වන ශ්රේණිය)
00:30 9 රොටා
IGOR ප්රොකපෙන්කෝ සමඟ 02:50 "මායාවන් පිළිබඳ ප්රදේශය"
03:45 සිංහාසන ගේම් (1 වන - 10 වන ශ්රේණිය)
අද දින, 2019 අගෝස්තු 3 වන දින ටීඑන්ටී නාලිකාවේ වැඩසටහන
05:05 TNT. හොඳම (37 ශ්රේණිය)
05:35 TNT. හොඳම (38 වන ශ්රේණිය)
06:00 ටීඑන්ටී. හොඳම (39 වන ශ්රේණිය)
06:30 ටීඑන්ටී. හොඳම (40 වන ශ්රේණිය)
07:00 ටීඑන්ටී. රන් (36 වන ශ්රේණි)
07:30 TNT. රන් (37 ශ්රේණිය)
08:00 ටීඑන්ටී සංගීතය (107 වන ශ්රේණිය)
08:30 ටීඑන්ටී. රන් (38 වන ශ්රේණිය)
09:00 නිවස -2. ලයිට්.
10:00 නිවස -2. ආදම් දූපත
11:00 තර්කනය කොහෙද? (81 වන ශ්රේණි)
12:00 තර්කනය කොහෙද? (80 වන ශ්රේණිය)
13:00 තර්කනය කොහෙද? (79 වන ශ්රේණි)
14:00 ප්රහසන සමාජය (577 වන ශ්රේණි)
15:00 ප්රහසන සමාජය (574 වන ශ්රේණි)
16:00 ප්රහසන සමාජය (572 වන ශ්රේණි)
17:00 ප්රහසන සමාජය (571 වන ශ්රේණි)
18:00 ඉතින් යුද්ධය
20:00 මිත්රත්ව ලිංගිකත්වය
22:00 නැටුම්. ජීර්ණය (1 වන ශ්රේණිය)
23:00 නිවස -2. ආදරයේ නගරය
00:05 නිවස -2. හිරු බැස යෑමෙන් පසු. විශේෂ පරිවර්තනය
01:10 TNT සංගීතය (107 වන ශ්රේණිය)
01:40 දත් සුරංගනා 2
03:10 එළිමහන් මයික්රොෆෝනය (18 ශ්රේණිය)
04:00 විවෘත මයික්රෝෆෝනය (19 වන ශ්රේණිය)
අද දින දේශීය නාලිකාවේ අද 2019 අගෝස්තු 3 දින සඳහා වැඩසටහන
සජීවි.05:00 බාල කටයුතු පිළිබඳ (226 වන ශ්රේණිය)
05:50 නිවාස ඉවුම් පිහුම් (52 වන ශ්රේණිය - "ඇන්ජලිකා කෂිර්නා")
රාමු 06:15 6
06:20 සාර්ථක මිලදී ගැනීම
06:30 6 රාමු
06:35 නරක දැරියන් (11 වන ශ්රේණි - "මාරියා ටැනෙව්ස්කායා. කළු ඒන්ජල්")
07:35 අංක ගණිතමය අර්ථය
අර්තාපල් වෙතින් ග්රෑම් 09:25 ඉඟුරු
11:35 ආදරයෙන් ගෙවා ඇත (1 - 8 වන ශ්රේණිය)
19.00 උපලේඛනයේ (1 - 4 වන ශ්රේණිය)
23:00 ආදරය පමණක් නොවේ
01:00 ජින්ජර් පාරම් අර්තාපල්
03:00 මම මායාකාරියක් ලෙස වැඩ කරමි (1 - 4 වන ශ්රේණිය)
අද දින, 2019 අගෝස්තු 3, නාලිකා තරඟයේ වැඩසටහන! රෑපවාහිණි
05:30 ශක්තිමත්ම
06:00 මුළු සත්යය ...
06:30 පාපන්දු ශතකය
07:00 සර්බෝ
08:35 මිශ්ර සටන් කලාව. එක් fc. පිලිපීනයෙන් විකාශනය (ඊ. අල්වාරීස් - ඊ. ෆොයොයොග්. ඩී. ජොන්සන් - ටී. වඩා)
10:35 ප්රවෘත්ති
10:40 පාපන්දු සියල්ලම! (පෝස්ටරය)
11:40 මැක්සිම් ට්රෙන්කෝව් සමඟ ක්රීඩා ශාස්ත්රපති
11:50 ප්රවෘත්ති
11:55 මෝටෝස්පෝට්. රුසියානු මුදු ධාවන තරඟ මාලාව. සංචාරය. සජීවී විකාශය
13:00 ෆෝමියුලා 1. හංගේරියාවේ ග්රෑන්ඩ් ප්රීරය. නිදහස් පුහුණුව. සජීවී විකාශය
තරගය සඳහා සෑම දෙයක්ම 14:00!
14:30 විශේෂ සමාලෝචනය (මැරත් සෆින්. ක්රීඩාවේ ක්රීඩාවක්)
14:50 පිරිමි ලෝඩා ඇලෙක්සි යාගුඩින් සමඟ
15:20 ප්රවෘත්ති
15:25 තරගය සඳහා සියල්ල!
15:55 ෆෝමියුලා 1. හංගේරියාවේ ග්රෑන්ඩ් ප්රීරය. සුදුසුකම්. සජීවී විකාශය
17:00 ප්රවෘත්ති
17:05 විශේෂ වාර්තාව (ජූලි ක්රීඩා)
17:35 විශේෂ සමාලෝචනය (වෘත්තීය බොක්සිං. ගිම්හානය 2019. ආදායම, තට්ටු කිරීම, අනපේක්ෂිත තුවාල)
18:20 ප්රවෘත්ති
18:25 තරගය සඳහා සියල්ල!
18:55 බීච් වොලිබෝල්. ලෝක සංචාරය. අවසාන. ඔස්ට්රියාවෙන් සජීවීව සජීවීව
20:00 ප්රවෘත්ති
20:05 තරගය සඳහා සියල්ල!
20:25 කපිතාන්වරු
පාපන්දු 20:55. රුසියානු ප්රිමියර් ලීගය. සජීවී විකාශනය (සිසිට් (ශාන්ත පීටර්ස්බර්ග්) - "ක්රස්නෝඩර්")
23:45 තරගය සඳහා සියල්ල!
00:16 වොලිබෝල්. අන්තර් මහද්වීපික ඔලිම්පික් සුදුසුකම් තරඟාවලිය. කාන්තා. කල්පිනින්ග්රෑඩ් (රුසියාව - කැනඩාව) වෙතින් විකාශනය කිරීම
02:15 පිහිනීම. ලෝක කුසලානය. ජපානයෙන් විකාශනය
03:00 බීච් වොලිබෝල්. ලෝක සංචාරය. ඔස්ට්රියාවේ විකාශනය
04:00 බීච් වොලිබෝල්. ලෝක සංචාරය. ඔස්ට්රියාවේ විකාශනය