රූපවාහිනී වැඩසටහන පළමු නාලිකාවේ 2017 ජුනි 26 දින
05:00 රූපවාහිනී නාලිකාව "සුබ උදෑසනක්"09:00 ප්රවෘත්ති
09: 20 කොන්ලන්ට්රෝල් මිලදී ගැනීම
09:50 ජීවත් වන්න! (ජුනි 26 නිකුත් කිරීම)
විලාසිතාමය වාක්ය 10:55
සබ්ටිට්ස් සමඟ පුවත් 12:00
12:15 සෑම කෙනෙකුම සමඟ තනිවම
13: අවුරුදු 20 පෙන්වනු ඇත
උපසිරැසි සහිත ප්රවෘත්ති 15:00
15:15 කාලය පෙන්වනු ඇත
පිරිමි / ගැහැණු 16:00
17:00 අපි විවාහ වෙමු!
18:00 සවස ප්රවෘත්ති සමඟ පුවත්
18:40 සෘජු තොරතුරු නාලිකාව "පළමු චිත්රාගාරය"
19:50 "ඔවුන්ට" ඇන්ඩ්රි මලකොව් සමඟ "කියන්නට ඉඩ දෙන්න"
21:00 වේලාව
21:35 මේජර් -2 (5 සහ 6 වන ශ්රේණිය)
23:45 රාත්රී ප්රවෘත්ති
00:00 පොස්නර් (යූරි උස)
01:00 ටෝරා! ටෝරා! ටෝරා!
03:00 ප්රවෘත්ති
03:05 TORAH! ටෝරා! ටෝරා!
03:50 සෑම කෙනෙකු සමඟම
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 26 වන දින රුසියාවේ 1
05: 00 ටියුරෝ රුසියාව
09:00 වෙස්ටි
09: 15 වියට්රෝ රුසියාව
වැදගත්ම දේ ගැන 09:55
11:00 වෙස්ටි
11:40 වෙස්ටි. දේශීය වේලාව
11:55 ඩස්ටි වැඩ (12 වන ශ්රේණි)
13:00 ඩස්ටි වැඩ (13 වන ශ්රේණි)
14:00 වෙස්ටි
14:40 වෙස්ටි. දේශීය වේලාව
14:55 විමර්ශනයේ රහස් - 9 ("සාක්ෂිකරුවන් මිලියන හයක්", 1 වන ශ්රේණිය)
16:00 විමර්ශනයේ රහස් - 9 ("සාක්ෂිකරුවන් මිලියන හයක්", 2 ශ්රේණිය)
17:00 වෙස්ටි
17: 20 සිදුවීම. දේශීය වේලාව
17:40 සජීවී ඊතර්
18:50 60 විනාඩි
20:00 වෙස්ටි
20:45 ප්රවෘත්ති. දේශීය වේලාව
21:00 අතීතය සඳහා ලුහුබැඳීම (1 වන කොටස)
00: 20 ක වාසිය වාර්තාකරු
02:50 වීථියේ අව්ව පැත්තේ (7 වන ශ්රේණියේ - මිෂා-පොනනොසෝල්)
03:50 උරුමක්කාරයන්
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 26 දින NTV
05:00 විමර්ශනය වෙත ආපසු යන්න ("නඩු අංක 4 -", 1 සහ 2 ශ්රේණියේ "චිත්රපටයක මෙන්)06:00 අද
06:05 විමර්ශනයට ආපසු යන්න ("අංක 4 -" චිත්රපටයක මෙන් ", 1 සහ 2 ශ්රේණිය)
07:00 ව්යාපාරික උදෑසන NTV
09:00 මුකුතාරා -2 (රුසියානු භාෂාවෙන් ව්යාපාරය)
10:00 අද
10: 20 ලොනර් ("ජැක්පොට්", 1 වන සහ 2 වන ශ්රේණිය)
12:00 ජූරි උසාවිය
13:00 අද
13:25 සමාලෝචනය. හදිසි
14:00 රැස්වීම් ස්ථානය
අද 16:00
16:30 සාක්ෂිකරුවන් ("බිය, මම සැමවිටම ඔබ සමඟ සිටිමි", "නරක මුදල්")
18:30 සමාලෝචනය. හදිසි
19:00 අද
මුහුදු යක්ෂයන්. සුළි සුළං -2 ("සගයන්", 1 සහ 2 ශ්රේණිය, "ළමා කාලය පිළිබඳ සිහිනය", 1 සහ 2 ශ්රේණිය)
දවසේ ප්රති results ල 23:30
00:00 Pozdnyakov
00:10 ලුස් සෙවනැලි (කලා පූජා කිරීම)
01:10 රැස්වීම් ස්ථානය
03:10 අඳුරු පැත්ත
04.00 විමර්ශකයා -2 (ප්ලයිවුඩ්)
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 26 දින රූපවාහිනී මධ්යස්ථානයේ
05:05 මගේ සැමියා - අධ්යක්ෂ
06:00 මනෝභාවය
08:10 අපගේ පොදු මිතුරා
10:35 පීටර් aleiniki. කුරිරු, කුරිරු ආදරය
11:30 සිදුවීම්
ඇලෙක්සි තල්ලුකොව් සමඟ 11:50 "පශ්චාත්" පශ්චාත් "
12:55 "සිදුවීම් මධ්යයේ" ඇනා ප්රොකෙහෝරෝවා සමඟ
13:55 ආරක්ෂණ රේඛාව (ලෝක භාර්යාවන්)
14:30 සිදුවීම්
14:50 ප්රවෘත්ති නගරය
150 10:10 නාගරික එකලස් කිරීම
අපගේ සිනමාවේ රහස් (දැරිය) රහස්
16:35 ස්වාභාවික වරණය
17:30 ගුහෙක් බකමූණෝ (1 වන සහ 2 වන ශ්රේණිය)
19:30 සිදුවීම්
පෙට්රොව්කා 208.8.
20: 20 අයිතිවාසිකම් හ o
22:00 සිදුවීම්
22:30 "ගෙරානියම්හි සුවඳ සමග මරණය." පිරිවිතර
23:05 වංචාවකින් තොරව. ගෘහ භාණ්ඩ මනෝභාවය
00:00 සිදුවීම්. 25 වන පැය
00:30 අතීතයේ සිට
04: 20pol අලංකාරයි. උච්චාරණය සහිත සිනමාව
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 26 වන දින කැදුර නාලිකාවේ
යුට්රොනිව් 07:0010:00 සංස්කෘතික පුවත්
10:15 නිරීක්ෂකයා
11:15 කිනිපාසෙක් (ඇනටෝලි වයිට් ව්ලැඩිමීර් මාකොව්ස්කි "අහස උත්තේජක) කියවයි
11: 20 කොලොම්බෝ (කුමන්ත්රණකරුවන්)
13:00 ගුයින්ඩ්ඩ්. පළමුව වේල්ස් කාසල් එඩ්වඩ්
13:15 රේඛීය ආයු කාලය (එව්වනි විල්ඩෝව්)
140 මිනිසාගේ (අප්රිකාවේ) මහත් සහනයක්
15:00 සංස්කෘතික පුවත්
150:10 දුප්පත් හුසර් ගැන (පළමු හා 2 වන ශ්රේණිය) වචනය (2 වන ශ්රේණිය]
17:50 මිරෙසියා (ඇනටෝලි වයිට් ව්ලැඩිමීර් මයැකොව්ස්කි "අහස උච්චාරණය)
17:55 එකක් සහ සියයක්. රාජ්ය ලේඛනයේ ඉතිහාසය
18:35 රාජ්ය බෙදාහැරීම. E.f. ස්වෙට්ලානා. එස්. රච්මානිනොව්. වාද්ය වෘන්දය සමඟ පියානෝව සඳහා අංක 3 ප්රසංග කරන්න
19:15 සුභ රාත්රියක්, ළමයි!
සංස්කෘතික පුවත් 19:30
නිරපේක්ෂ ශ්රවණය
20:25 මිනිසාගේ (අප්රිකාවේ) මහත් සහනයක්
21: 20-පළල පලතුරු (PVC. පළමු පියවර)
21:50 කොළඹ (කුමන්ත්රණකරුවන්)
23: 20 චන්කිෂීනියාව (ඇනටෝලි වයිට් ව්ලැඩිමීර් මාකොව්ස්කි "ලියන්න)" ලියන්න)
23:30 සංස්කෘතික පුවත්
23:45 khsovet
23:50 "මේ අතර" මේ අතර "ඇලෙක්සැන්ඩර් ආර්ඛගෙල්ස්ක් සමඟ
00:35 වෙනත් කෙනෙකුගේ නගරයක වැසි (1 වන ශ්රේණිය)
01:40 නිරීක්ෂකයා
02:40 බයිකාල්. නිල් මුහුද සයිබීරියාව
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 26 දින නාලිකා තරඟ රූපවාහිනියේ
06:00 පුහුණුකරුවන්. සජීවි.
06:30 සම්පූර්ණ සත්යය ...
07:00 ප්රවෘත්ති
07:05 ආරෝපණය gtu
07:25 ප්රවෘත්ති
තරගය සඳහා සෑම දෙයක්ම 07:30!
08:55 ප්රවෘත්ති
09:00 ක්රීඩා වාර්තාකරු
09: 20 ෆට්බෝල්. Confledeate කුසලානය. මොස්කව් (චිලී - ඕස්ට්රේලියාව) වෙතින් විකාශනය කිරීම
11: 20nws
11:30 තරගය සඳහා සියල්ල!
12:15 සම්මේලන කුසලාන කුසලාන දළ විශ්ලේෂණය 2017. කණ්ඩායම් අවධිය
13:00 මාර්ග සටන්කරුවා
13:30 වෘත්තීය බොක්සිං. සුපිරි බර බරින් ඩබ්ලිව්බීසී රිදී මාතෘකාව සඳහා සටන් කරන්න (A. පොවෙත්තින් - එම්.
14:30 ප්රවෘත්ති
14:35 තරගය සඳහා සියල්ල!
15:00 මිශ්ර සටන් කලාව. UFC. ඇමරිකා එක්සත් ජනපදයෙන් විකාශනය කරන්න (එම්. කයිසා - කේ. ලෙ. බී. ඩී. පෙන් - ඩී.
16:55 ප්රවෘත්ති
තරඟය සඳහා සෑම දෙයක්ම 17:00!
17:30 මගේ සටන. ඉමෙලියාන්කෝ එදිරිව මිට්රියස්
18:00 මිශ්ර සටන් කලාව. බෙලෙටර්. ඇමරිකා එක්සත් ජනපදයෙන් විකාශනය කරන්න (එෆ්. එක්ලියානෙන්කෝ - එම්. මිට්රියන්. සී. සොනෙන් - වී. සිල්වා)
19:30 දී ජයග්රහණය කරා
20: 00 00football. Confledeate කුසලානය. සෝචි (ජර්මනියේ - කැමරූන්) වෙතින් විකාශනය
වැලරි කරිපින් සමඟ "මුළු විශ්ලේෂණය" 22:00
23:00 විශේෂ වාර්තාවක් (සැබෑ පාපන්දු)
23:10 තරඟයේ සියල්ල!
ලිපිනයකින් තොරව 00:00 මාරු කරන්න
00:30 conflederate කුසලාන සමාලෝචන 2017. කණ්ඩායම් අවධිය
01:30 පස්වන කාමරය
03: 15 වන මරේ. ජාවාරම සහිත මිනිසා
පාපන්දු 04:30. Confledeate කුසලානය. මොස්කව් (චිලී - ඕස්ට්රේලියාව) වෙතින් විකාශනය කිරීම
රූපවාහිනී වැඩසටහන සීටීසී නාලිකාවේ 2017 ජුනි 26 දින
05:35 STS හි සංගීතය06:00 ස්මීමාරිකි
06: 05 0 මිචිකික් සහ මීයන් කිං
08:05 දිගු කලක් ජීවත් වන්නේ ජූලියන් රජු!
08:30 පවුල් කුඩිහ. ආරම්භ කරන්න
09: 00rimy ඳුරන්ගේ (ප්රියතම)
09:40 සිනමාවේ කෝපාවිෂ්ට පක්ෂීන්
11:30 iKSA-2 තුනක්. නව මට්ටම
13:30 මුළුතැන්ගෙය
15:00 අසූව
17:00 නොවෝ වොරිනා
20:00 හෝටල් "ඇලේන්"
21:00 නරක මිනිස්සු
23: 20 ඩම්ප්ලිං (ප්රියතම)
23:30 "ෆෙඩරල් බොන්ඩ්ච්ක් සමඟ" විස්තරාත්මකව "සිනමාව"
00:30 සදාකාලික නිවාඩු
01:30 වෙව්ලන භූමිය
03: 20REZHNY STETHE-2. නැවත නැවත කරන්න
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 26 වන දින නාලිකා රෙන් ටීවී හි
05:00 අමුතු නඩුව
06:00 වාර්තා ව්යාපෘතිය
ඇඳේ සිට 07:00 තවත්!
08:30 ප්රවෘත්ති
ඊගෝර් ප්රොකොපෙන්කෝ (1 වන කොටස) සමඟ "මිලිටරි රහස"
11:00 වාර්තා ව්යාපෘතිය (ජලය යට සැඟවී ඇති)
12:00 තොරතුරු වැඩසටහන 112
12:30 ප්රවෘත්ති
13:00 රාත්රී ආහාරය
14:00 දෙවිවරුන්ගේ යුද්ධය: අමරණීය
16:00 තොරතුරු වැඩසටහන 112
16:30 ප්රවෘත්ති
17:00 සීක්රට්ස් චැප්මන්
18:00 වඩාත්ම කම්පන සහගත උපකල්පන
19:00 තොරතුරු වැඩසටහන 112
19:30 ප්රවෘත්ති
20:00 LUSUSTRA
21:50 රුසියානු භාෂාවෙන් ඊයම්
23:00 ප්රවෘත්ති
23:25 ඔලෙග් ෂිෂ්කින් සමඟ මනුෂ්යත්වයේ අභිරහස
00:30 spartak: රුධිරය හා වැලි (9 සහ 10 වන ශ්රේණිය)
02:30 වඩාත්ම කම්පන සහගත උපකල්පන
03:30 සීක්රට්ස් චැප්මන්
ඊජෝර් ප්රොකොපෙන්කෝ සමඟ ඊජෝටර් ප්රොකෙන්කෝ සමඟ "මාරාන්තික ප්රදේශ" 04:30
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 26 වන දින TNT නාලිකාවේ
06:00 කන්න සහ සැහැල්ලු (8 වන ශ්රේණිය)06:30 සතා + මාෂා (28 වන ශ්රේණිය - "බිඳුණු කකුල")
අලංකරණය පිළිබඳ 07.00 ක් (18 වන ශ්රේණිය - "irises")
අලංකරණය පිළිබඳ 07:30 (19 ශ්රේණිය)
08:00 ඩොෆ්චොන්කා (33 වන ශ්රේණි - "සාරාංශය")
08:30 Deffchkhni (34 වන ශ්රේණි - "මුම්රා")
09:00 නිවස -2. ලයිට්.
10:30 නිවස -2. ආදම් දූපත
11:30 මනෝ විද්යාව පිළිබඳ සටන (278 වන ශ්රේණි)
13:00 සැබෑ පිරිමි ළමයින් (1 වන ශ්රේණිය)
13:30) සැබෑ පිරිමි ළමයින් (2 වන ශ්රේණිය - "හොඳ වළලු")
14:00 සැබෑ පිරිමි ළමයින් (3 වන ශ්රේණිය - "බෝල්රූම් නැටුම්")
සැබෑ පිරිමි ළමයින් 14:30 (4 වන ශ්රේණි "මිලියන මිලි ලීට් රෝස මල්")
15:00 සැබෑ පිරිමි ළමයින් (5 වන ශ්රේණිය - "යන්ත්රය")
15:30 සිට සැබෑ පිරිමි ළමයින් (6 වන ශ්රේණි - "නව රැකියාව")
16:00 සැබෑ පිරිමි ළමයින් (7 වන ශ්රේණිය - "මෝටර් රථයේ බල්ලා")
16:30 සැබෑ පිරිමි ළමයින් (8 වන ශ්රේණිය - "සමාජය")
17:00 සැබෑ පිරිමි ළමයින් (9 වන ශ්රේණිය - "පසුව" පසුව "
17:30 සිට සැබෑ පිරිමි ළමයින් (10 වන ශ්රේණිය - "" පාපන්දු. තීරු ක්ලබ් ")
18:00 සැබෑ පිරිමි ළමයින් (11 වන ශ්රේණි - "Vitek")
18:30 සිට සැබෑ පිරිමි ළමයින් (12 වන ශ්රේණි - "" උපාධිය ")
19:00 සැබෑ පිරිමි ළමයින් (13 වන ශ්රේණි - "ගුරුවරයා")
19:30 - සැබෑ පිරිමි ළමයින් (14 වන ශ්රේණිය - "කාන්තාවන් නොමැතිව කෙබාබ්")
20:00 සැබෑ පිරිමි ළමයින් (15 වන ශ්රේණිය - "ලිමොසින්")
20:30 - සැබෑ පිරිමි ළමයින් (16 වන ශ්රේණිය - "Vivaldi සංගීතයට")
21:00 ප්රහසන සමාජය (510 වන ශ්රේණි)
22:00 ප්රහසන සමාජය (465 වන තරගාවලිය)
23:00 නිවස -2. ආදම් දූපත
00:00 නිවස -2. හිරු බැස යෑමෙන් පසු. විශේෂ පරිවර්තනය
එවැනි චිත්රපටයක් 01:00! (168 වන ශ්රේණි)
01:30 වල්
03:45 නැවත ආරම්භ කිරීම (28 වන ශ්රේණිය)
04:45 නැවත ආරම්භ කිරීම (29 වන ශ්රේණිය)
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 26 වන දින දේශීය නාලිකාවේ
05:30 මිහිරි නිවසේ (11 සහ 12 ශ්රේණිය)
නිවසේදී ජේමි 06:30 (13 සහ 14 ශ්රේණි)
07:30 6 රාමු
08:00 බාල කටයුතු පිළිබඳ (521 වන දින - 523 ශ්රේණිය)
11:00 අපි හරවා යමු! (183 - 185 වන ශ්රේණි)
14:00 පියාගේ පරීක්ෂණය (13 වන ශ්රේණි)
15:00 ඉරණම දෙකක් (1 වන - 3 වන ශ්රේණිය)
18:00 කොන්දොස්තර (19 වන ශ්රේණි - "අහඹු සැමියා")
19: famine අගයන් (25 වන සහ 26 ශ්රේණිය)
20:55 එහෙත්, මම කැමතියි ... (17 වන සහ 18 ශ්රේණි)
22:50 ආදරයේ රසායනාගාරය (1 වන ශ්රේණිය - "ටස්ටල්ස්")
23:55 6 රාමු
00:30 ටිකට් දෙකක් (1 - 4 වන ශ්රේණිය)
04:30 වෛද්ය හවුස් (105 වන ශ්රේණි)