රූපවාහිනී වැඩසටහන පළමු නාලිකාවේ 2017 ජුනි 10 වන දින
05:30 සෑම කෙනෙකු සමඟම06:00 ප්රවෘත්ති
06:10 සෑම කෙනෙකු සමඟම තනිවම
06:30 වෙඩි තැබීම
08:00 සෙල්ලම්, සමගිය කැමතිම!
08:45 smeshariki. නව වික්රමාන්විතයන්
09: 00umnitsa සහ දක්ෂ
09:45 එ pher ේරා යන වචනයට
උපසිරැසි සහිත ප්රවෘත්ති 10:00
10:15 "යූරි ස්ටෙපානොව්." සහ ඉරා දැමූ නූලක ජීවිතය ... "
11: 20 එස්මාක්
සබ්ටිට්ස් සමඟ පුවත් 12:00
12: 20 විවාහ අළුත්වැඩියා කිරීම
13: 205 අවුරුදු 10 යි
14:10 සිනහව වටා
15:50 මෙය සෑම කෙනෙකුටම අදාළ වේ ("විදේශිකයෙකු සමඟ විවාහ වීම".
16:50 "කෝටිපතියෙකු වීමට අවශ්ය කාටද?" ඩිමිට්රි ඩිබ්රොව් සමඟ
18:00 සවස ප්රවෘත්ති සමඟ පුවත්
18:15 අතිශයින්ම
21:00 වේලාව
21:20 "අද රෑ" ඇන්ඩ්රි මලකොව් සමඟ "
පාරාදීසය නැතිවූ 23:00
01:10 දීඩා
03:25 විලාසිතාමය වාක්ය
04:25 පාලන මිලදී ගැනීම
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 10 වන දින රුසියාවේ 1
05:15 වෙනත් ජීවිත මාගරිටා
07:10 ජීවමාන කථා (ජුනි 10 වන දින නිකුත් කිරීම)
08:00 වෙස්ටි. දේශීය වේලාව
08: 20 රුසියානු. දේශීය වේලාව
09: 20 සිට එක දක්වා
එකකට 10:10 පහ
11:00 වෙස්ටි
11: 20. දේශීය වේලාව
11:40 මුදල්
14:00 වෙස්ටි
14: 20 ඩොංස්
20:00 බටහිරින් සෙනසුරාදා
21:00 ආදරය හා විශ්වාස කරන්න
දෝෂ පිළිබඳ වැඩ කටයුතු
මාෂ් තුර්කි (චිත්රපටයේ අවසානය)
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 10 වන දින NTV
05:00 ඔවුන්ගේ සදාචාරයතරු 05:40 ක් සැබෑ වී ඇත
07:25 බලන්න
08:00 අද
08: 20 ළදරුවා
09:00 ක් ඇලෙක්සි සෙමලි සමඟ ආහාර පිසීම
09:25 ස්මාර්ට් නිවස
10:00 අද
10: 20 පාර
11:00 ආහාර සජීවීව හා මියගිය (ජුනි 10)
12:00 මහල් නිවාස ප්රශ්නය (ජුනි 10) නිදහස් කිරීම)
13:05 ද්විත්ව ප්රමිතීන්. මෙන්න ඔබ එහි නැත!
14:05 රුසියානු භාෂාවෙන් අලංකාරය
15:05 තමන්ගේම ක්රීඩාව
අද 16:00
16: 2 වන පොත් ...
17:00 මිලියනයකට රහස (ඊගෝර් කූල්)
19:00 "මධ්යම රූපවාහිනිය" වඩිම් තට්ටක්නෙව් සමඟ
ළමා "නව තරංග-2017"
22:30 ඔබ විශ්වාස නොකරනු ඇත!
23:00 ටිගන් කූසයාන් සමඟ "ජාත්යන්තර ගුවන් නියමුව"
00: 00 හුවමාරු කරන්න
01:45 "සතුට." ප්රසංග ඇලෙක්සි චුකොව්
03:30 අපි යන්නම්, කන්න අපි!
04.00 විමර්ශකයා (යුක්තිය)
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 10 වන දින රූපවාහිනී මධ්යස්ථානයේ
05:10 ටිකර්මිලා ෂෙංකිනා. ඔබ කොහෙද, මගේ සතුට?
06:10 වගුරු විසි කිරීම
06:45 වැනයා
08:55 ඕතඩොක්ස් විශ්වකෝෂය (ජුනි 10 වන දින නිකුත් කිරීම)
09:25 ගැලීනා පෝලන්ත. සතුටේ වෙස්මුහුණ යටතේ
10: 15 ප්රීනය - හිස් ෆැල්කන්
11:30 සිදුවීම්
11:45 ජෙටා නිෂ් ity ලකම
13:30 කෝටිපති -2 විවාහ වන්නේ කෙසේද - 2
14:30 සිදුවීම්
14:45 කෝටිපයිෂය -2 විවාහ වන්නේ කෙසේද - 2
17: 20 නිස්සන්, කටකතා, එකක්
ඇලෙක්සි පුෂ්කොව් සමඟ 21:00 "තැපැල් පිටපත"
22:10 දැන ගැනීමේ අයිතිය!
23:40 සිදුවීම්
23:55 ඡන්දය ප්රකාශ කිරීමේ අයිතිය
03:05 "යුක්රේනය. යන්න?" පිරිවිතර
03:40 තරුණ මෝර්ස් (රොකට්ටුව)
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 10 වන දින නාලිකා සංස්කෘතියේ
අශෝභන කලාපය10:00 බයිබලීය කුමන්ත්රණයක්
10:35 සහ මේ ආදරය නම්?
12: 10 උලි රේස්මන්
12:50 කට්ටලයෙන් ඉන්කොග්නිටෝ. පීටර් අයි.
13:25 දූපත් ලෙමුවරොව්
14:15 මහා පොත්වල මාර්ග (රූගත කිරීම - "ජෙරොම් කේ. ජෙරොම්." බෝට්ටුවේ තුනක්, බල්ලා ගණන් නොගන්න ")
14:45 මිනිස් හදවතේ කතාව
ව්ලැඩිස්ලාව් ෆ්ලයිරකොව්ස්කි සමඟ 17:00 සංස්කෘතික ප්රවෘත්ති
17:30 බොරිස් බ්රියුනොව්. ඔහුගේ මහිමය විනෝදාස්වාදය
18:10 ආදර රොමැන්ස් (ජුනි 10 වන දින නිකුත් කිරීම)
19: 10: මාව විශ්වාස කරන්න, මිනිස්සු
21:00 ඇගෝරා
22:00 කිං කොං
00:15 "රියෝ" හි ස්ට්රැඩිවරි ". එන්සෙම්බල් වික්ටෝරියා මුල්ලෝවා
01:15 රටේ පක්ෂීන් (සොකාලිනා පාසල)
01:55 සොයන්නන් (රයිඩ් උතුරු ෂම්ලාලා)
02:40 Pingyoo. ඉහළ බිත්ති සඳහා නිධන් හා දෙවිවරු
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 10 වන දින නාලිකා තරඟ රූපවාහිනියේ
තරු 06:30 පාපන්දු
තරගය සඳහා සෑම දෙයක්ම 07:00!
07:30 ධීවර සංවාද
09: 00 ෆූපට්බෝල්. ලෝක කුසලානය 2018. තේරීම් තරඟාවලිය (ලැට්වියා - පෘතුගාලය)
තරු 11:00 පාපන්දු
11:30 පාපන්දු. මිත්රශීලී තරගය. මොස්කව් (රුසියාව - චිලී) වෙතින් විකාශනය
13:30 පාපන්දු සහ නිදහස
පාපන්දු ගැන 14:00 ක් හොඳින්
15:00 ප්රවෘත්ති
15:05 තරගය සඳහා සියල්ල!
රුසියාවේ පාපන්දු
16:10 Autospace
16:40 පැසිපන්දු. එක්සත් ලීගයේ වීටීබී. අවසාන. සජීවී විකාශය
19:10 ප්රවෘත්ති
19:15 තරගය සඳහා සියල්ල!
19:55 ෆෝමියුලා 1. කැනඩාවේ ග්රෑන්ඩ් ප්රී. සුදුසුකම්. සජීවී විකාශය
21:05 ප්රවෘත්ති
21:10 රුසියාවේ පාපන්දු
21:40 පාපන්දු. ලෝක කුසලානය 2018. තේරීම් තරගාවලිය. සජීවී විකාශනය (පෝලන්තය - රුමේනියාව)
23:40 තරගය සඳහා සියල්ල!
00: 20 පාපන්දු වල ඇත!
00:40 පාපන්දු. ලෝක කුසලානය 2018. තේරීම් තරගාවලිය (ස්කොට්ලන්තය - එංගලන්තය)
02:40 සියලුම පාපන්දු!
03: 00 00football. ලෝක කුසලානය 2018. තේරීම් තරඟාවලිය (නෝර්වේ - චෙක් ජනරජය)
රූපවාහිනී වැඩසටහන සීටීසී නාලිකාවේ 2017 ජුනි 10 වන දින
06: 00SHELS!මකරුන් 07:25 අද්දර රේසිං
07:50 බළලුන් තිදෙනෙක්
08:05 දිගු කලක් ජීවත් වන්නේ ජූලියන් රජු!
09:30 Premede! "මුළුතැන්ගෙයක් පමණක්"
පැය 24 පුරා 10:30 කාලය
11:30 එලන් හෝටලය
13:30 හේපීටි
16: 00rrimy demplings (ප්රියතම)
16:30 පෙන්වන්න "යූරල් පෙනුවෙයි" (ක්රීඩා ගැන, අපි කම්මැලි දරන්නෙමු!)
17:05 නව ජීවිත
සහෝදරයන් 18:45 ග්රිම්ම්
21:00 ට්රාන්ස්ෆෝමර්
23:45 ගුවන්යානය
03:00 හදවත්
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 10 වන දින නාලිකා රෙන් ටීවී හි
ඊජෝර් ප්රොකොපෙන්කෝ සමඟ ඊගෝර්ට් හි "මාරාන්තික භූමි ප්රදේශය" 05:00
06:30 තිලදී
10:00 මින්ට්රාන්ස්
10:45 අළුත්වැඩියා කිරීම අවංක ය
11:30 වඩාත්ම ප්රයෝජනවත් වැඩසටහන
ඊජෝර් ප්රොකොපෙන්කෝ සමඟ 12:30 "මිලිටරි අභිරහස"
ඊගෝර් ප්රොකොපෙන්කෝ සමඟ 17:00 "මායාවන්" යන්ත්රයක් "
19:00 වර්ගීකරණ ලැයිස්තු (එළඹෙන යුද්ධයට හේතු 9)
21:00 "අපි හැමෝම ටිකෙන් ටික ටිකක් පාඩම් කළා." ප්රසංග එම්. සැඩොනොව්
23:00 "උමග කෙළවරේ සිනා." ප්රසංග එම්. සැඩොනොව්
01:00 Smeed (1st - 4 වන ශ්රේණිය)
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 10 වන දින TNT නාලිකාවේ
05:15 සතා + මාෂා (18 වන ශ්රේණිය - "1000 SperMatozoa")වෙරෝනිකා අඟහරු (12 වන ශ්රේණිය - "" ට්රයිටන් සටන ")
07:00 ටීඑන්ටී. මිශ්ර කරන්න (29 වන ශ්රේණිය)
07:30 TNT. මිශ්ර කරන්න (30 වන ශ්රේණිය)
08:00 කාන්තා ලීග (1 වන ශ්රේණිය)
08:30 කාන්තා ලීග (17 වන ශ්රේණි)
09:00 නියෝජිතයින් 003 (61 වන ශ්රේණි)
09:30 නිවස -2. ලයිට්.
10:30 නිවස -2. ආදම් දූපත
අළුත්වැඩියා කිරීමේ පාසල 11:30 (621 වන ශ්රේණි)
12:30 සස්හාත්යා (1 වන ශ්රේණිය - "ගෘහණර් සේකරණය")
13:00 සශ්හාතානි (2 ශ්රේණි - "ලිංගික බඩගිනි")
13:30 (3 වන ශ්රේණි - "" අලෙෂ්කා මිකාලියන් ")
14:00 සසුතැනී (4 වන ශ්රේණි - "ආහාර")
14:30 (5 වන ශ්රේණි - "උපන් දින ටැන්යා")
15:00 Sashatany (6 වන ශ්රේණි - "බ්ලැක්මේල්")
15:30 (7 වන ශ්රේණිය - "ඇලින්ෂ්කා")
16:00 සසුතැනී (8 වන ශ්රේණි - "" රූබ්වා ")
16:30 සශ්හාතානි (9 වන ශ්රේණිය - "මහල් නිවාස ප්රශ්නය")
17:00 සශ්හාතානි (10 වන ශ්රේණිය - "අසල්වැසියා")
17:30 (11 වන ශ්රේණි - "ටැන්යා වේටර්")
18:00 සසුතැනී (12 වන ශ්රේණිය - "ගැබිනි" "නැවත")
18:30 සශ්හාතානි (13 වන ශ්රේණි - "මනෝ විද්යා ologist")
19:00 ටීඑන්ටී. හොඳ
19:30 ට. හොඳ
බෙරි පොටර් සහ ෆීනික්ස් අනුපිළිවෙල 20:00
22:35 වරක් රුසියාවේ. විශිෂ්ටම
23:00 නිවස -2. ආදරයේ නගරය
00:00 නිවස -2. හිරු බැස යෑමෙන් පසු. විශේෂ පරිවර්තනය
01:00 මායා කර්මය
03: 00i - zombies (9 වන ශ්රේණිය - "දේශප්රේමී මොළය")
03:55 සෙල්ෆි (9 වන ශ්රේණිය - "අනුගමනය කරන්න")
04: 20 නිකුතුව නිකුත් කරන්න (4 වන ශ්රේණි)
රූපවාහිනී වැඩසටහන 2017 ජුනි 10 වන දින දේශීය නාලිකාව
05: 106 රාමු
05:30 ජමි ඔලිවර් (46 සහ 47 වන ශ්රේණියේ) රසවත්
06:30 ජමි ඔලිවර් (48 සහ 49 වන ශ්රේණියේ) රසවත්
07:30 6 රාමු
08:15 ඔබ කවදාවත් සිහින මැව්වේ නැහැ ...
10:00 මගේ දොරට අමතන්න (1 සහ 2 ශ්රේණිය)
13:45 සන්තෝෂයේ කුරුල්ලන් (1 - 4 වන ශ්රේණිය)
18:00 නැගෙනහිර භාර්යාවන් (14 වන ශ්රේණි - "ටජිකිස්තානය")
19:00 රාත්රී 1001 (7 - 9 වන ශ්රේණිය)
23:05 නැගෙනහිර භාර්යාවන් (15 වන ශ්රේණිය - "කුවේට්")
00:00 6 රාමු
00:30 leera.
02:30 අපි සඳුදා සිට ජීවත් වෙමු
04:35 වෛද්ය හවුස් (92 වන ශ්රේණි)